fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

29 Mayıs Okulları

29 Mayıs Okulları'nın eğitim yapısına, fiyat bilgilerine, fotoğraflarına ve daha birçok detaya zaman kaybetmeden ulaşın. Öğrenciniz için doğru okulu keşfedin.

29 Mayıs Okulları'nda Eğitim

29 Mayıs Okulları, İzmir'in Bornova ilçesinde öğrencilerinin eğitim alanlarındaki eksikliklerini tamamlamak, onları geleceğe en doğru biçimde hazırlamak adına eğitim hayatına başlamıştır. 1994-1995 eğitim döneminde öğrenci yetiştirmeye başlayan 29 Mayıs Okulları, ilk mezunlarını 1998-1999 senesinde vermiştir. Diyanet Vakfı'na bağlı olarak kurulan özel kolej, milli ve manevi değerlerine bağlı bireyleri hayata hazırlamaktadır.


29 Mayıs Okulları; değerlerini bilen, öğrenmeye açık, kendisini geliştirmek isteyen, gelenek ve inançlara saygılı, donanımlı ve nitelikli bireyler yetiştirmektedir. Türkiye Diyanet Vakfı'na bağlı özel kolejin öncelikli hedefi ülkemizin sınırlarını aşıp tüm insanlığa faydalı bireyler yetiştirmektir. Bünyesindeki öğrencilerin zorla değil isteyerek, anlayarak, hoşgörü ve sevgiyle öğrenmesini hedeflemektedir. Bu hedefleri doğrultusunda etkili ve çok yönlü eğitim faaliyetleri oluşturarak onların gelişimine doğrudan fayda sağlamaktadır. 29 Mayıs Okulları, öğrenimin sadece akademik bir başarı olmadığının altını çizerek öğrenmeyi seven, okuyan, düşünen, yaratan bireyler olmalarını amaçlamaktadır. Öğrencilerin bireysel beceri ve farklılıklarının bilincinde olarak onların algıları çerçevesinde psikolojik danışmanlarla birlikte kaliteli bir eğitim süreci oluşturmaktadır. 29 Mayıs Okulları anaokulundan lise seviyesine kadar öğrencilerin sarmal bir düzen içerisinde her noktadan destekli bir eğitim hizmeti sunmaktadır.


Yeniliğin ve öncülüğün bir adresi olarak nitelendirilen 29 Mayıs Okulları'nda eğitim, alanlarında donanımlı öğretmenler eşliğinde öğrenciler sunulmaktadır. Tam öğrenme modeli ile birlikte ne istediğini bilen, hedefleri olan ve bu hedeflerinden asla sapmayan bireyler yetiştirmektedir.

29 Mayıs Okulları Anaokulu

Yaşı küçük, büyük yürekli öğrencilerin okul öncesindeki eğitimi en etkili biçimde almasını hedeflemektedir. 29 Mayıs Okulları Anaokulu, küçük yaştaki bireyleri psikomotor, bilişsel ve duygusal gelişimlerini çeşitli oyun ve etkinliklerle destekleyerek onları ilkokul seviyesine hazırlamaktadır. Başarının temellerinin en net biçimde atıldığı anaokulu seviyesinde öğrencilerin çağdaş eğitim ortamlarında ayrıcalıklı bir öğrenim sürdürmesini sağlamaktadır. Öğrencilerin gelişim özellikleri, bireysel farklılıkları ve yeteneklerinin oldukça dikkate alındığı okul öncesi dönemde 29 Mayıs Okulları Anaokulu, PDR desteği ile birlikte etkili bir öğrenim sunmaktadır.


Aile sıcaklığındaki samimi eğitim ortamlarında öğrencilerin ilgi ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak kapsamlı bir program oluşturulmaktadır. Öğrenci gelişiminin temeli olarak nitelendirilen okul öncesi dönemde öğrencilere öğrenmeyi öğreterek bunu keyifli bir hale sokmaktadır. Küçük yaştaki bireylerin görsel, işitsel, hızlı düşünme, ifade etme becerilerinin gelişimini destekleyici eğitim içerikleri oluşturarak onların donanımlı bireyler olmasının temelini en alt tabakadan itibaren oluşturulmaktadır. Ana hatları ile birlikte okul öncesinde öğrenci gelişiminin temeli sağlam bir biçimde atılmaktadır. İlkokula hazırlık çalışmaları kapsamında öğrencilere okul öncesinden itibaren yabancı dil eğitimleri verilmektedir.

29 Mayıs Okulları İlkokul ve Ortaokulları

Öğretmeyi bir iş olarak kabul etmeyen 29 Mayıs Okulları İlkokul seviyesindeki öğrencilerinin gelişimlerinde bir hayli etkili olmaktadır. Öğrencileri ciddiye alan, bilimsel gelişimleri ve teknolojiyi yakından takip eden, nitelikli öğretmenler eşliğinde öğrencilere sağlıklı bir eğitim sunulmaktadır. Anasınıfında temeli atılan ilkokul eğitiminden itibaren öğrencilerin öğrenme becerisi artırılmaktadır. Çağın gerekliliklerinden birisi niteliğinde olan yabancı dil eğitimi ilkokul seviyesinde de aktif çalışmalarla öğrencilere aktarılmaktadır.


29 Mayıs Okulları Ortaokulu, öğrencilerinin akademik gelişimlerine ağırlıklı olarak önem verse de onların sportif, sosyal-kültürel ve sanatsal anlamda da gelişimlerine fayda sağlamaktadır. Atatürk ilke ve inkılapları ışığında milli, çağdaş, laik ve demokratik bireyleri hayata kazandırarak tüm insanlığa faydalı nesiller yetiştirmektedir. Ders içi ve ders dışı etkinliklerle öğrencilerin okula ve öğrenmeye bağlılığını artırarak onların nitelikli bireyler olarak hazırlanmalarını amaçlamaktadır. Liseye geçme seviyesi olarak nitelendirilebilen ortaokul seviyesinde öğrencilerin LGS’ye hazırlanmaları da 29 Mayıs Okulları Ortaokulları'nda desteklenmektedir.

29 Mayıs Okulları Liseleri

29 Mayıs Okulları Anadolu Liseleri, öğrencilerinin ilgi, yetenek ve başarılı olduğu alanlara göre çeşitli ve kapsamlı eğitim programları oluşturarak kapsamlı bir eğitim hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Değişen ve gelişen dünya düzenini yakından takip ederek öğrencilerin küresel ortamlarda söz sahibi olabilecek nitelikte bireyler olmalarını hedeflemektedir. Öğrencilerini hedeflediği noktalara taşırken onların bu alanlarda proje çalışmaları yapmalarını destekleyerek ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır. TÜBİTAK proje yarışmalarında İzmir bölgesinde birincilikleri olan 29 Mayıs Okulları Anadolu ve Fen Liseleri, çalışmalarını sürdürmektedir.


29 Mayıs Okulları Fen Lisesi, sistemli ve planlı bir biçimde öğrencilerin her alanda gelişimini destekleyerek kapsamlı bir eğitim içeriği oluşturmaktadır. Alanlarında donanımlı ve nitelikli öğretmenler eşliğinde çeşitli ve çok yönlü bir eğitim hizmeti sunmaktadır. Fen liselerinde öğrencilerin akademik ağırlıklı bir eğitim hizmeti sunmaktadır. Milli ve manevi değerlerini bilen, saygılı ve değerlerine bağlı bireyler yetiştirerek örnek vatandaşları hayata hazırlamaktadır. 29 Mayıs Okulları Liseleri, öğrencilerinin hedefleri konusunda emin adımlar atmalarını destekleyerek onların ilgi alanlarına yönelik çeşitli çalışmalar sürdürmektedir.


Lise seviyesinde öğrenciler 9. 10. ve 11. sınıf seviyelerinde yılda 5 adet seviye tespit sınavları yapılmaktadır. Öğrencilerin eksiklikleri ve bulundukları noktalar tespit edilerek gelişimlerine destek vermektedir. Etkili kurs programları oluşturarak onların gelişimlerini desteklemektedir. 29 Mayıs Okulları Liseleri, öğrencileri olumsuz etkileyecek herhangi bir durum yaşanmaması adına tam zamanlı Psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti sunmaktadır. Bu sayede öğrencilerin ilgili, yetenekli ve başarılı olduğu alanlara yönelik yönlendirmeler sağlanmaktadır. Gelişim sürecinde oluşabilecek olumsuzlukların önüne geçebilmek adına da etkili çalışmalar 29 Mayıs Okulları'nda sürdürülmektedir.

29 Mayıs Okulları Tanıtım Filmi
29 Mayıs Okulları İndirimleri
29 Mayıs Okulları Yorumları
Devamını Gör
29 Mayıs Okulları'nda Eğitim
29 Mayıs Okulları Tanıtım Filmi
29 Mayıs Okulları Galeriler
29 Mayıs Okulları Yorumları

29 Mayıs Okulları Kampüsleri

29 Mayıs Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Etimesgut 29 Mayıs Okulları Kampüsü
Ankara / Etimesgut
comment-icon 15 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel 29 Mayıs Okulları Etimesgut Anaokulu, 3 ve 6 yaş aralığındaki öğrencileri bünyesine kabul eden bir okul öncesi eğit...
29 Mayıs Okulları Anaokulu Bayraklı Kampüsü
İzmir / Bayraklı
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel 29 Mayıs Okulları Bayraklı Anaokulu, öğrenci gelişimini her açıdan desteklemek amacıyla çok yönlü eğitim programlar...
29 Mayıs Okulları Bornova Kampüsü
İzmir / Bornova
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel 29 Mayıs Okulları Bornova Kampüsü İlkokulu, uyguladığı kaliteli eğitim ve öğretim sistemi ile liderlik vasıflarına...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

29 Mayıs Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum