fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Acar Koleji

Acar Koleji hakkında merak ettiğiniz detaylı tüm bilgilere hemen ulaşın. Acar Koleji fiyatlarına, bursluluk sınav tarihlerine ve fotoğraflarına göz atın.

Acar Koleji'nde Eğitime Bakış

Acar Koleji'nde Eğitim

“Biz eğitimden bahsediyoruz” sloganıyla 2001 yılında Acar Koleji olarak yola çıkan kurum, 2012 yılında da Acar Koleji olarak hizmet vermeye başlamıştır.


2001 den bu yana olan tecrübesiyle, alanında uzman, özverili ve dinamik kadrosuyla Atatürk İlkelerine bağlı modern ve çağdaş eğitim yapısıyla butik okul tarzında kurulmuştur.


Acar Anaokulu, ilkokulu ve ortaokulu ile cumhuriyet ilkelerine bağlı, çağdaş ve yenilenen dünyaya ayak uydurabilen bilim ve aklın yolundan ilerleyen, dünya dillerine hakim, yurduna ve dünyaya katkı sağlayabilen bireyler yetiştirmek hedefiyle yenilikçi eğitim anlayışını benimsemiştir. Şubeleşme amacı gütmeyen butik okul, öğrencinin fazla öğrenci arasında kaybolmadan bireysel olarak her imkan ve olanaktan faydalanmasını sağlamaktadır.


Acar Koleji, her bir öğrencisinin akademik, sosyal ve kültürel, sanatsal, duygusal, bilişsel ve sportif gelişimleri bir bütün olarak ele alarak çocukların bireysel farklılıklarına duyarlı bir eğitim felsefesi yaratmıştır. Acar Koleji, kültür sanat, spor, İngilizce eğitim, Almanca eğitim, Acar-Stem, kulüp çalışmaları, robotik ve kodlama, müzik atölyesi gibi eğitimleri de felsefesine adapte etmiştir.


Acar Koleji Yabancı Dil Eğitimi

Acar Eğitim Kurumları, çağın gerekliliklerini öğrencilere kazandırmak amacı ile dil eğitimi vermektedir. Ana dil başta olmak üzere okul öncesinden itibaren öğrencilere çift dilli eğitim hizmeti sağlamaktadır. 21. yüzyıl gerekliliklerinden birisi niteliğinde olan dil eğitimi konusunda kurum etkili eğitim içerikleri hazırlamaktadır. Acar Koleji, İngilizce dil eğitimi ve Almanca dil eğitimi sağlamaktadır. Alanlarında donanımlı ve yeterli bilgi birikimine sahip eğitmen kadrosu ile öğrenci merkezli bir eğitim süreci oluşturmaktadır. Çoklu zeka kuramı üzerinde duran eğitim kurumu, öğrencilerin gelişimlerini basamak basamak sağlamaktadır. Tüm eğitim seviyelerinde kullanılan eğitim materyallerinin yanı sıra CLIL(Content and Language Integrated Learning) yöntemini de kullanmaktadır. İngilizce ve Almanca dil eğitimi veren Acar Koleji'nde okuma, yazma, konuşma ve dinleme çalışmaları ana sınıfından itibaren başlamaktadır. Ortaokul 8. sınıfın sonunda öğrencilerin A2 seviyesinde dil bilgisine sahip olmaları sağlanmaktadır. Küçük yaştan başlayan dil edinim programları içerisinde oyunlar, diyaloglar, şarkılar, videolar ve filmlerle desteklenmektedir. Eğlenceli öğrenim süreçleri ile öğrencilerin dil edinimini kolaylaştırılmaktadır.


Acar Koleji'nde Spor

Özel Acar Okulu'nda öğrencilerin zihinsel ve psikolojik gelişimlerinin yanında sosyal ve fiziksel gelişimleri de desteklenmektedir. Kurum içerisinde bulunan spor alanları ile öğrencilerin fiziksel gelişimleri desteklenmektedir. Aynı zamanda öğrencilerin kendilerini bu alanlarda keşfetmelerini sağlayarak yeteneklerinin ortaya çıkmalarına da olanak sağlanmaktadır.

Acar Koleji Tanıtım Filmi
Acar Koleji İndirimleri
Acar Koleji Yorumları
Devamını Gör
Acar Koleji'nde Eğitime Bakış
Acar Koleji Tanıtım Filmi
Acar Koleji Galeriler
Acar Koleji Yorumları

Acar Koleji Kampüsleri

Acar Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Yenimahalle Acar Koleji Kampüsü
Ankara / Yenimahalle
comment-icon 5 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Acar Koleji Ortaokulu, öğrencilerinin sosyal bireyler olarak yetişmesini destekleyen eğitim ortamı oluşturmaktadır....
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Acar Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum