fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Acıbadem Okulları

Acıbadem Okulları hakkında detaylı bilgilere ulaşın. Acıbadem Okulları; eğitim ücretlerini, veli yorumlarını, fotoğraflarını ve adreslerini görüntüleyin.

Acıbadem Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Acıbadem Okulları Anaokullar

Acıbadem Okulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Acıbadem Okulları İlkokullar

Acıbadem Okulları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Acıbadem Okulları Ortaokullar

Acıbadem Okulları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE

Acıbadem Okulları Hakkında

  • Acıbadem Okulları'nda Eğitim
  • Kayıt Ücretleri
  • Tanıtım Videosu

ACIBADEM OKULLARI

Acıbadem Okulları her öğrencisine değer veren, her birinin farklı ilgi ve yeteneklerinin olduğunun bilincinde olan yapısıyla öğrenci merkezli eğitim modeli ile her öğrencisiyle tek tek ilgilenmekte ve farklılıklardan doğacak seviye farkı en aza indirilmektedir. Öğrencilerin yaşları ilerledikçe öğrenmeye olan eğilimlerinde de değişiklik yaşanmaktadır. Acıbadem Okulları farklı eğitim programları ile öğrencilerinin yaş özelliklerini göz önüne almakta ve yetkinliklerini geliştirmeyi amaçlamaktadır. Okul tüm eğitim süreçlerinde öğrencilerinin kampüs içinde bulunduğu süre zarfında maksimum fayda görmesini istediğinden, okulun her köşesi eğitim dinamiğine katkı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Okulda verilen eğitimin temel amacı; Atatürk ilke ve inkılaplarını kendin rehber edinen milli ve manevi değerlere önem veren, enerjisi ile çevresine katkı sağlayan, kendinden başka insanları da düşünebilen, doğaya sahip çıkan ve sorunluluk bilinci gelişmiş bireyler yetiştirmektir.


Acıbadem Okulları öğrencilerinin akademik başarılarının yanında, sanatsal, sportif ve kültürel anlamda da kendilerini geliştirmelerini hedeflemektedir. Bu bağlamda öğrencilerin hobiler edinmesi, sanat ve spor ile buluşmalarına olanak sağlanması ise öğrenciler hayatın güzelliklerinin farkına varabilmekte ve okulun dersten ibaret olmadığını kendilerini her açıdan geliştirebilecekleri bir yer olduğunu anlamaları amaçlamaktadır. Öğrenciler öğrendikleri bilgi ve birikimi kullanabilecekleri alanlar ile yaşayarak ve deneyimleyerek yeteneklerini pekiştirmektedirler.


Dil eğitiminde bulunduğu bölgede fark yaratan Acıbadem Okulları, anaokulundan başlayarak 12. sınıfa kadar öğrencilerine İngilizce eğitimi vermekte ve 21. yüzyılın öğrencilerden istediği temel becerileri onlara kazandırmak için çabalamaktadır. İngilizce eğitimi dersten öte, öğrencilerin dili konuşabilmelerini, yazabilmelerini ve okuyabilmelerini sağlayacak şekilde verilmektedir. Basitten başlayarak öğrencilerin sınıfları yükseldikçe karmaşık bir yapı kazanan müfredat sayesinde öğrenciler kendilerini geliştirebilmekte ve dili işlevsel bir şekilde kullanmayı öğrenmektedirler.


Acıbadem Okulları'nda bulunan rehber öğretmenler, öğrencilerin gelişimlerini takip etmekte, karşılaşılan problemlerin çözümü için öğrenciler ve veliler ile iş birliği yapmaktadır. Bunun dışında öğrencilerin kendilerini tanımalarına, potansiyellerini fark edip geliştirebilmelerine olanak sağlayan rehberlik birimi onurlu, öz güven sahibi ve büyüklerine saygılı nesiller yetiştirmeyi amaç edinmektedir.

2012 - 2013 - 2014 DOĞUMLU ÖĞRENCİLER
Eğitim Şekli Eğitim Fiyatı Yemek Fiyatı
Tam gün 2.765 TL + KDV x 10 525,00 TL + KDV x 10
2014 DOĞUMLU ÖĞRENCİLER
Eğitim Şekli Eğitim Fiyatı Yemek Fiyatı
Uzun yarım gün 2.210 TL + KDV x 10 460 TL + KDV x 10

Acıbadem Okulları İlkokul

Lütfen Bekleyin

Acıbadem Okulları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum