fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Adana Çağla Koleji

Adana Çağla Koleji hakkında detaylı bilgilere hemen ulaşın. Adana Çağla Koleji fiyatlarını, yorumlarını ve daha fazlasın kolayca inceleyin.

Adana Çağla Koleji'nden Eğitime Bakış

ÇAĞLA KOLEJİ

Adana Çağla Koleji, eğitimi bir bütün olarak gören bilimsel, sosyal, kültürel ve bedensel olarak gelişmiş ve evrensel değerleri benimsemiş bireyler yetiştirmeyi amaç edinmiştir. Okul bu bütüncül yaklaşımla dizayn edilmiş ve Koşuyolu bölgesinde hizmete açılmıştır. Kurulduğu günden bu güne başarıları ve elde ettiği derecelerle dikkat çekici bir çizgide ilerlemektedir.


Adana Çağla Koleji'nde her öğrenci yetenekleri doğrultusunda yönlendirilmekte ve bu yetenekleri sergileyebileceği ortamlar hazırlanmaktadır. Okul bugünün ihtiyaçlarına göre değil yarının öngörülerine göre hareket etmekte ve öğrencilerinin ihtiyaçlarını önceden saptayıp kendisini güncellemektedir. Adana Çağla Koleji anaokulundan başlayarak ilkokul ve ortaokul düzeyinde eğitim vermekte ve öğrenciler eğitim hayatlarına ilk adımlarını burada atmaktadır. Öğrencilerin eğitim hayatına en iyi şekilde hazırlamalarını hedefleyen anasınıfı biriminde; okuma-yazmaya hazırlık, fen ve doğa, müzik, oyun, satranç gibi dersler ile temel bilgi ve beceriler öğrencilere kazandırılmaktadır. İnteraktif multimedya sistemiyle donatılan sınıflarda yüksek anlama oranı hedeflenmektedir.


Adana Çağla Koleji’nde verilen yazılım dersleri öğrencilerin teknolojiye olan bakış açılarını değiştirmekte ve yalnızca tüketen değil üreten bireyler olmaları konusunda bilinçlendirmektedir. Öğrencilerin eğitim hayatlarının bir parçası olan ulusal çaptaki sınavlara hazır olmaları için MEB müfredatıyla entegre ilerleyen eğitim programı uygulanmaktadır. Öğrencilerinin her birini potansiyelinin üzerine taşımayı kendine görev edinen kurum bu anlamda her öğrencisini bireysel özelliklerine göre değerlendirmekte ve buna göre eğitim vermektedir.


Adana Çağla Koleji birlikte çalıştığı eğitimcileri alanında profesyonel ve uzman kişilerden oluşturmaktadır. Kurum bu sayede öğrencilerine üst düzey bir eğitim vermekte ve onların gelişimine katkı sağlamaktadır. Öğrencilerinin her birine iyi bir eğitim vermeyi amaçlayan okul bu anlamda bir çok farklı branş ders ve aktivite sağlamaktadır. Dekoratif sanatlar, origami, dans, drama, el sanatları, müzik, satranç, akıl ve zeka oyunları ve değerler eğitimi gibi eğitimler veren kurum, başarılı bir nesil için elini taşın altına koymaktadır. Okul, eğitim politikası gereği her öğrenci en az bir enstrüman çalmakta ve resim atölyesinde özel tasarımlı masalarda hayal güçlerini kağıda dökmektedir.


Kurum kampüsü içerisinde öğrencilerinin ihtiyaçlarını karşılayabileceği ve kendilerini geliştirebilecekleri yemekhane, kütüphane, laboratuvarlar, bahçe, açık ve kapalı spor alanları, müzik ve sanat odası gibi birçok imkana sahiptir. Ayrıca öğrencilerin, ders aralarında açık havada zaman geçirecekleri geniş bir bahçe bulunmaktadır. Bu sayede öğrenciler kendilerini evlerinde gibi hissetmenin yanı sıra eğlenerek öğrenmektedir.


Adana Çağla Koleji’nde, yemekler diyetisyen kontrolünde aşçılar tarafından hazırlanmaktadır ve öğrenciler öğle yemeklerini eğitmenler kontrolünde yemektedir. Kurum, öğrencilere korunaklı bir ortam oluşturmak için giriş çıkışlarda güvenlik bulundurmaktadır.


Okul, öğrencilerin eğitim süreçlerinde bilinçli, sağlıklı düşünen, sorumluluk sahibi ve güçlü iletişim kuran bireyler olmaları için psikolojik danışman desteği sağlamaktadır. Aile ve öğrenci iş birliğinin önemini gözeten bir anlayışla, öğrencilerinin gelişimlerini detaylı takip etmekte ve durumlarını veliler ile paylaşmaktadır.

Adana Çağla Koleji İndirimleri
Adana Çağla Koleji Yorumları
Devamını Gör
Adana Çağla Koleji'nden Eğitime Bakış
Adana Çağla Koleji Galeriler
Adana Çağla Koleji Yorumları

Adana Çağla Koleji Kampüsleri

Adana Çağla Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Adana Çağla Koleji Çukurova Kampüsü
Adana / Çukurova
comment-icon 2 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Adana Çağla Koleji Anaokulu Adana ilinin Çukurova ilçesinde faaliyet göstermekte olan bir eğitim kurumudur. Kurum 3...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Adana Çağla Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum