fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Adıgüzel Okulları

İstanbul Üniversitesi ile işbirliği yapan Adıgüzel Eğitim Kurumları'nın; fiyatlarına, fotoğraflarına, veli yorumlarına, yabancı dil olanaklarına hemen ulaşın.

Adıgüzel Okulları'nda Eğitim

ADIGÜZEL EĞİTİM KURUMLARI

Öğrencilerini eğitimin merkezine alan ve kendilerine emanet edilen öğrencilerini en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlayan Adıgüzel Okulları 2004 senesinde öğretime başlamış ve uzun yıllardır seviyesini koruyarak yoluna devam etmektedir. Her biri alanında uzman akademik kadrosu ile gelişen ve dönüşüm içinde olan dünyaya ayak uydurabilecek, öz güven sahibi, paylaşabilen, farklı düşüncelere saygı duyan, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı ve yaşadığı topluma değer veren nesiller yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Okulda tüketmekten ziyade üretmeyi öğrenen öğrenciler yaratıcı düşünebilen, analiz edebilen, evrensel bakış açısına sahip bireyler olarak gelişmektedirler. Çocukların keşfederek, çaba sarf ederek öğrendikleri bilgilerin daha akılda kalıcı olduğunu düşünen Adıgüzel Okulları bu doğrultuda öğrencilerinin ilgi ve merak ettiği alanları genişleterek, öğrenmeyi istemelerini sağlamaktadır.


Öğrenciler için yaş özellikleri göz önüne alınarak tasarlanmış sınıflar sayesinde dersler daha verimli hale gelmekte, teknolojinin yararlarından etkin bir şekilde faydalanılmaktadır. MEB'in müfredatına paralel bir şekilde yürütülen eğitim çalışmaları ile öğrencilerin ulusal çapta yapılan sınavlarda başarılı olmaları hedeflenmektedir. Öğrencilerin iletişim becerilerin gelişebilmesi adına, anaokulundan itibaren çeşitli etkinlikler düzenlenmekte ve kendilerini özgürce ifade edebilen bireyler yetiştirilmektedir. Adıgüzel Okulları'nda verilen eğitim öğrencilerin hayatı anlamalarını ve potansiyellerinin farkına varmalarını sağlayacak bir yapıda ilerlemektedir. Öğrenciler her şeyden önce birey olmayı öğrenirler ve böylece hayatlarını şekillendirebilecekleri akademik yeterliliğe sahip olmanın önemini net bir şekilde kavrarlar.


Adıgüzel Okulları rehber öğretmenleri öğrencilerin okul içerisinde geçirdikleri süreleri daha verimli kullanabilmeleri adına gerekli aksiyonları almak adına eğitim süreçlerinin tamamında yer almaktadır. Rehberlik birimi sorunu olsun veya olmasın tüm öğrenciler ile tek tek ilgilenmekte kendilerini geliştirebilmelerine yardımcı olmaktadır. Her hafta yapılan 1 saatlik rehberlik dersi ile okul diğer birçok okuldan bu noktada ayrılmaktadır. Rehberlik birimi ebeveynler ile görüşmeler düzenlemekte çocuklarının durumları hakkında bilgilendirilmekte ve gelişim süreçlerinde iş birliği yapılmaktadır. Velilere yönelik düzenlenen panel ve konferans ile de ailelerin çocuk gelişimi konusunda bilinçlendirilmeleri amaçlanmaktadır.


Yabancı dil eğitimde tek bir yöntem kullanmayan Adıgüzel Okulları öğrencilerinin seviyelerinin ve öğrenme düzeylerinin farklı olduğunu bildiğinden kişiye özgü eğitim modeli ile hizmet vermektedir. Yabancı dili kalıplara sığdırarak ezberletmek yerine, öğrencilerin öğrenmekte oldukları dili kullanabilecekleri ortamlar yaratan okulda öğrenciler böylece daha verimli bir dil eğitimi almış olmaktadırlar.

Adıgüzel Okulları Tanıtım Filmi
Adıgüzel Okulları İndirimleri
Adıgüzel Okulları Yorumları
Devamını Gör
Adıgüzel Okulları'nda Eğitim
Adıgüzel Okulları Tanıtım Filmi
Adıgüzel Okulları Galeriler
Adıgüzel Okulları Yorumları

Adıgüzel Okulları Kampüsleri

Adıgüzel Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Adıgüzel Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum