fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Akil Okulları

Akil Okulları'nın sağladığı eğitim imkanları hakkında detaylı tüm bilgilere anında ulaşın. Akil Okulları fiyat bilgilerine, erken kayıt dönemlerine, fotoğraflarına hemen göz atın.

Akil Okulları'nda Eğitim

Akil Koleji'nde Eğitim

Akil Okulları İstanbul'un Ümraniye ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. 2013 yılında özel sağlık meslek lisesi olarak başladığı eğitim hayatına 2017 senesinden beri Akil Koleji olarak devam etmektedir. Kurum okul öncesi kademeden itibaren ortaokul kademesine kadar eğitim çalışmalarını sürdürmektedir. Akademik eğitim ve değerler eğitimini bir arada vermektedir. Bu şekilde kurum öğrencilerini hem akademik anlamda başarılı ve bilimsel dünyaya hakim hem de bireysel olarak yetkin ve topluma faydalı olacak, yüksek beklentileri karşılayabilecek bireyler olarak yetiştirmektedir. Bu misyonla yola çıkan Akil Koleji eğitimini her anlamda geliştirerek ve kendi bilgi birikimini artırarak eğitim hayatını sürdürmektedir.


Akil Eğitim Kurumları öğrencilerine nitelikli bir eğitim alanı sunmayı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda kurum içerisinde öğrencilerin ihtiyaç duyabilecekleri fiziksel alanların tamamı öğrencilere sağlanmaktadır. 2526 metrekarelik kapalı alana sahip olan kurumda; okul öncesi kademe için 2, ilkokul kademesi için 4 ve ortaokul kademesi için 11 adet derslik bulunmaktadır. Bunun yanında öğrencilerin çeşitli aktiviteleri gerçekleştirmelerine olanak sağlayan kapalı spor salonu, laboratuvarlar, görsel sanatlar ve müzik derslikleri, çok amaçlı konferans salonu, açık alanda basketbol ve futbol sahaları gibi fiziksel imkanlar bulunmaktadır.


Akil Okulları kendi alanında gerekli eğitimlerini tamamlamış ve öğretmekten keyif alan kadrosuyla başarılı ve faydalı nesiller yetiştirmek adına çabalamaktadır. Yeni nesillerin başarılı ve faydalı olmasının sadece akademik başarıyla sağlanmayacağının farkındalığıyla öğrenciler için sunabilecekleri tüm imkanları sunmaktadır. Bu farkındalık doğrultusunda öğrencilere sosyal anlamda da çeşitli eğitimler verilmektedir. Kurum görsel sanatlardan robotik ve kodlama alanına kadar sanatsal, bilimsel, sportif bütün gelişmeleri takip etmekte ve öğrencilerin bu alanlardan en az birinde aktif olarak yer almalarını sağlamaktadır. Okul öncesi dönemden ortaokul kademesi bitene kadar her dönemde, öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılayacak aktiviteler ve branş dersleriyle eğitimdeki çok sesliliğini ve çeşitliliğini yürütmektedir.


Akil Okulları'nda yabancı dil eğitiminin günümüz dünyasındaki öneminin farkında olarak hareket etmektedir. Bu farkındalık doğrultusunda çocukların eğitimlerinin ilk yılından itibaren onlara anadilleri seviyesinde yabancı dil bilgisi katmayı hedeflemektedir. Bu hedef ile birlikte çocuklar eğitimlerinin en başından itibaren daha çok oyuna ve eğlenmeye dayalı bir öğrenme stiliyle İngilizceye aşina şekilde yetişirler. Akil Okulları çocukların yaşları ilerledikçe de İngilizce dilini ve bu dile ait kültürü öğrencilerine öğretmektedir. Kurum, kurumdan mezun olan çocukların anadili İngilizce olan kitapları okuyacak ve iletişim kurabilecek seviyeye gelmesi adına çalışmaktadır.

Akil Okulları İndirimleri
Akil Okulları Yorumları
Devamını Gör
Akil Okulları'nda Eğitim
Akil Okulları Galeriler
Akil Okulları Yorumları

Akil Okulları Kampüsleri

Akil Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Ümraniye Akil Okulları Kampüsü
İstanbul / Ümraniye
comment-icon 23 Yorum announcement-icon 21 Duyuru
Özel Akil Okulları Anaokulu İstanbul ilinin Ümraniye ilçesinde eğitim vermektedir. Öğrencilerinin bilginin kaynağına eri...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Akil Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum