fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Akil Okulları

Akil Okulları'nın sağladığı eğitim imkanları hakkında detaylı tüm bilgilere anında ulaşın. Akil Okulları fiyat bilgilerine, erken kayıt dönemlerine, fotoğraflarına hemen göz atın.

Akil Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Akil Okulları Anaokullar

Akil Okulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Akil Okulları İlkokullar

Akil Okulları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Akil Okulları Ortaokullar

Akil Okulları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE

Akil Okulları Hakkında

  • Akil Okulları'nda Eğitim

Akil Okulları 2013 yılında özel sağlık meslek lisesi olarak başladığı eğitim hayatına 2017 senesinden itibaren Akil Koleji olarak devam etmektedir. Bünyesinde anasınıfı kademesinden ortaokul kademesine kadar eğitim vermektedir. Akademik eğitim ve değerler eğitimini bir arada vererek hem akademik anlamda başarılı ve bilimsel anlamda dünyaya hakim hem de bireysel olarak yetkin ve topluma faydalı olacak, yüksek beklentileri karşılayabilecek bireyler yetiştirmektedir. Bu misyonla yola çıkan Akil Okulları eğitimini her anlamda geliştirerek ve kendi bilgi birikimini artırarak eğitim hayatını sürdürmektedir. 

Akil Okulları alanında eğitimini tamamlamış ve öğretmekten keyif alan kadrosuyla başarılı ve faydalı nesiller yetiştirmek adına çabalamaktadır. Yeni nesillerin başarılı ve faydalı olmasının sadece akademik başarıyla sağlanmayacağının farkındalığıyla öğrenciler için sunabilecekleri tüm imkanları sunmaktadır. Bu farkındalıkla görsel sanatlardan robotik ve kodlama alanına kadar sanatsal, bilimsel, sportif bütün gelişmeleri takip etmekte ve öğrencilerin bu alanlardan en az birinde aktif olarak yer almalarını sağlamaktadır. Spor salonu, laboratuvarlar, görsel sanatlar ve müzik derslikleri gibi imkanlarla da bu alanlarda eğitimi mümkün olan en iyi şekilde sağlamaktadır. 

Yabancı dil eğitiminin günümüz dünyasındaki öneminin de farkında olarak çocukların eğitimlerinin ilk yılından itibaren onlara anadilleri seviyesinde yabancı dil bilgisi katmayı hedefler. Bu hedefle henüz eğitimlerinin en başından daha çok oyuna ve eğlenmeye dayalı bir öğrenme stiliyle İngilizceye aşina şekilde yetişirler. Akil Okulları çocukların yaşları ilerledikçe de İngilizce dilini ve bu sayede farklı kültürleri öğrenerek, anadili İngilizce olan kitapları okuyacak ve iletişim kurabilecek seviyeye getirmeye çalışır. Okul öncesi dönemden ortaokul kademesi bitene kadar her dönemde, öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılayacak aktiviteler ve branş dersleriyle eğitimdeki çok sesliliğini ve çeşitliliğini yürütmektedir. 

Akil Okulları Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Akil Okulları İlkokul

Lütfen Bekleyin

Akil Okulları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum