fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Alnoor International School

Alnoor International School; fiyatlarına, veli yorumlarına, fiziksel imkanlarına, adreslerine ve daha birçok bilgisine ulaşın. Alnoor International School'un tüm şubelerini inceleyin!

Alnoor International School Hakkında

Alnoor International School, mesajı İslam dinini değerlerine dayalı olan bir akademik topluluğu inşa edip geliştirmeyi amaçlayan uluslararası bir eğitim kurumudur. Elde edilen akademik başarılar ve itina ile düzenlenmiş eğitim planlarından yararlanarak önde gelen uluslararası okulların arasında yer almayı hedeflemektelerdir. Geniş ve seçkin kampüsü, tecrübeli eğitim kadrosu ve yüksek kalite donanımları ile Alnoor International en yüksek akademik kalite standartlarına odaklanmaktadır. Allah’ın ve Kuran-ı Kerim’in rehberliği ile Alnoor International School akademik hedeflerine doğru ilerlemekte kararlıdır. COGNIA tarafından akredite edilmiş olan Alnoor International School, uluslararası düzeyde kabul gören Amerikalı müfredatı sunmaktadır.

Alnoor International School’un vizyonu, modern çağın gereksinimleri ile ayak uydurmak ve kimliğin samimiyetini korumaktır. Alnoor’un misyonu, hem akademik hem ahlaki olarak seçkin öğrenciler yetiştirmektir. Hedefleri ise her öğrencinin akademik ve ahlaki gelişimi ile velilerin tatmin olmalarını sağlamaktır. Bu üç unsuru gerçekleştirebilmek için Alnoor her türlü donanıma sahiptir. Büyük kampüsü, seçkin eğitim ve yönetim kadrosu, ve yüksek kalite, modern fiziksel donanımlar ile öğrencilere en iyi eğitim sağlanmaktadır. Geniş sınıflar, akıllı tahtalar, her tür bilimsel laboratuvar, kütüphane, tiyatro salonu, mescit ve ileri seviye bilişim atölyeleri sayesinde bulunduğumuz çağın gereksinimlerine ayak uydurulmaktadır. İç ve dış oyun alanları, spor akademisi ve yüzme havuzu sayesinde öğrenciler hoş ve eğlenceli bir eğitim ortamında bulunma fırsatına sahiptir.

Öğrencilere dengeli bir ruhsal anlayış kazandırmaya odaklanarak onların kimliğini korumak, erdemli değerler ve ahlaklarla aşılamak ve bilim aşkı kazandırmak Alnoor International School’un öncelikleridir. Alnoor International School, İslami Eğitim müfredatını benimsemektedir ve bu sayede asil değerleri ve İslami kimliği öğreterek, Allah'a inanan, O'nu tanıyan, ibadeti ve itaati seven, akademik ve bilimsel kazanımları bu dünyayı inşa etmek için saygın bir yol olarak gören bir öğrenci nesli yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Aynı zamanda yaşamında başarılı bir Müslüman olmayı, yaşıtları arasında üstün olmayı ve toplumunda cömert bir birey olmayı öğretmeyi hedeflemektelerdir.

Alnoor International School, en yüksek akademik standartların bünyesinde hareket etmeyi kendine görev bilmektedir. Bundan dolayı hem Milli Eğitim Bakanlığı hem de Kaliforniya eyaletinin müfredatı, COGNIA, tarafından akreditasyon elde etmiştir. COGNIA dünyaca ün salmış, uluslararası düzeyde kabul gören bir eğitim programıdır. Bu uluslararası program sayesinde diploma ve sertifika elde eden öğrencilerin üniversite hayatlarına geçişleri olabildiğince kolay ve doğru olacaktır.

Alnoor International School okulların dünyanın geleceğinin inşa edildiği yer olarak görmektedir. Bundan dolayı geleceğin bağımsız, aktif, seçkin nesillerini yetiştirmek için özel bir vizyona sahiplerdir. Akademik, entelektüel, ruhsal ve fiziksel mükemmeliyet Alnoor’un her öğrenciye kazandırmaya uğraştırdığı unsurlardır. İngilizce ve Arapça dillerinde akıcılık, yüksek hayaller ve açık hedefler ile öz yönetim etikleri ile Alnoor öğrencileri üretmeye, lider olmaya ve tarihi değiştirmeye hazırlamaktadır. Böylece akademik mükemmeliyete doğru ilerlemektelerdir. Analitik düşünce, mantıksal karşılaştırma, derin analiz, karar verme ve başarı elde etme yetenekleri ile Alnoor öğrencileri entelektüel tutkularını üretkenliğe dönüştürebilmektedir. Böylece entelektüel mükemmeliyete doğru adım atılmaktadır. Nesillerin adap, iman, ümmete aitlik, islam tarihinden gurur duyma, toplum farkındalığı, toplum kurallarına uyma, halklara ve geleneklere saygı gibi özellikleri edinirken kendi kimliklerini korumalarını sağlamak ile uğraşan Alnoor International School, böylece ruhsal mükemmeliyeti öğrencilere kazandırmaktadır. Öğrencilere sağlıklı, hareketli bir vücut ile yaşamak için gerekli olan beslenme, uyku ve egzersiz alışkanlıkları kazandırmak Alnoor International School’un fiziksel mükemmeliyet için yaptığı hareketlerden sadece biridir. Bu eforlar sayesinde Alnoor International School geleceği şekillendirecek çok yönlü, ahlaklı, seçkin bireylerini yetiştirmektedir.

Alnoor International School İndirimleri
Alnoor International School Yorumları
Devamını Gör
Alnoor International School Hakkında
Alnoor International School Galeriler

Alnoor International School Kampüsleri

Alnoor International School kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Alnoor International School Başakşehir Kampüsü
İstanbul / Başakşehir
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Alnoor International School için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum