fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Altınay Koleji

Altınay Koleji ile ilgili ayrıntılı tüm bilgilere hemen göz atın. Altınay Koleji eğitim ücretleri, veli yorumları, fotoğrafları ve daha fazlasına kolayca ulaşın.

Altınay Koleji'nde Eğitime Bakış

Altınay Koleji'nden Eğitim

Eğitim sektöründe 25 yıllık tecrübesiyle Altınay Koleji, 1996 yılından beri anaokulu, ilkokul, ortaokul ve anadolu lisesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Öğrenciler sadece sınavlara değil aynı zamanda hayata sosyal bilişsel ve fiziksel olarak da hazırlanmaktadır. Bu hedefte öğrencilerin ihtiyaç duydukları her türlü olanağı sağlamaktadır. Öğrencileri öncelikle bireysel olarak ele alan okul aynı çatı altında toplayarak sosyal yaşama adaptasyonlarına katkı sağlamaktadır. Altınay Koleji öğrencilere rehberlik hizmeti ile sorunlarla ve ders stresiyle başa çıkabilmeyi, iletişim kurabilmeyi, zaman yönetimini verimli ders çalışmayı öğrenmelerini sağlamaktadır.


Bugünün çocukları yarının gelecek nesilleri olan öğrencilerine, bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak önce bireysel gelişimleri daha sonra da toplumla uyumlu ve başarılı bireyler olarak yetişmelerine önem vermektedir. Altınay Koleji değerler eğitimi ile erdemli, dünya standartlarındaki dil eğitimiyle geniş vizyona sahip, bireysel yetenek ve beceri eğitimiyle başarılı nesiller yetiştirmektedir.


Altınay Koleji Anaokulu

Altınay Koleji, okul öncesinde Milli Eğitim Bakanlığı'nın belirlediği okul öncesi programına ek olarak hazırladığı programlarla eğitim vermektedir. Küçük yaştaki öğrencilerin tüm gelişim alanlarında gelişimlerini destekleyerek etkili bir öğrenim süreci yaşatmaktadır. GEMS yaklaşımı doğrultusunda öğrencilerin temel beceri gelişimlerini kazanması hedeflenmektedir. Aynı zamanda Altınay Eğitim Kurumları, anaokulu seviyesinde sosyal ve kültürel etkinlikler düzenleyerek öğrencilerin bireysel gelişimine fayda sağlamaktadır.


Altınay Koleji İlkokulu

Özel Altınay Eğitim Kurumları öğrencilerin toplumda etkili bireyler olmalarına zemin sağlayacak temel eğitim becerilerinin kazanımında etkili rol oynamaktadır. İlkokul seviyesinde öğrencilerin ana dilini doğru, zengin ve akıcı biçimde kullanabilmesi desteklenirken, yabancı dilde iletişim kurabilme becerilerinin kazanması da etkili faaliyetlerle sürdürülmektedir. Aynı zamanda sayısal yetenek gelişimi ve problem çözme becerilerinin geliştirilmesi de ilkokul seviyesinde sürdürülen eğitim çalışmalarından birisidir. Ana sınıfından itibaren sürdürülen yabancı dil eğitim programları, ilkokul seviyesinde de yoğun bir tempoyla ilerletilmektedir.


Altınay Koleji Ortaokulu

Özel Altınay Eğitim Kurumları Ortaokulu, eğitim alanındaki tecrübesi beraberinde teknolojiyi kullanarak öğrencilerin çağın gerekliliklerine uygun biçimde öğrenim görmesini sağlamaktadır. Ortaokul seviyesinde öğrencilerin akademik ve sosyal yetkinliklere sahip bireyler olmaları hedeflenmektedir. MEB eğitim müfredatı çerçevesinde geliştirilen eğitim modelleri ile ayrıcalıklı bir öğrenim süreci yaşamaları sağlanmaktadır. Altınay Koleji, öğrencilerin hedefler belirlemesinde etkili rol oynayarak bu hedeflere ilerlemelerinde de yardımcı olmaktadır. Kaliteli eğitim anlayışı ile Altınay, öğrencilerin eksiksiz ve sağlam adımlarla yol almalarına olanak vermektedir.


Altınay Koleji Lisesi

Özel Altınay Koleji lise seviyesinde öğrencilerin çağdaş eğitim ortamlarında kaliteli eğitim almalarını desteklemektedir. Kurum, okul öncesinden itibaren ilerlettiği dil edinim programları çerçevesinde öğrencilerin lisede akıcı biçimde İngilizce konuşabilmesini sağlamaktadır. Yabancı dilde öğrencilerin konuşma, okuma, yazma ve dinleme yetkinliklerine sahip bireyler olmaları amaçlanmaktadır. Teknolojinin getirilerini eğitim ortamlarına entegre eden Altınay, kaliteli öğretim programları ile öğrencilerin hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olmaktadır. Merkezi sınavlara hazırlanmalarını destekleyerek etkili başarıyı yakalamalarını desteklemektedir.


Altınay Koleji İndirimleri
Altınay Koleji Yorumları
Devamını Gör
Altınay Koleji'nde Eğitime Bakış
Altınay Koleji Galeriler
Altınay Koleji Yorumları

Altınay Koleji Kampüsleri

Altınay Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Sultanbeyli Altınay Koleji Kampüsü
İstanbul / Sultanbeyli
comment-icon 86 Yorum announcement-icon 37 Duyuru
25 yıllık tecrübesi ile Sultanbeyli ‘de eğitim öğretim hizmetleri sunmaktadır. Kurumda olgunlaşmış eğitim anlayışına...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Altınay Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum