fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Altınşehir Okulları

Altınşehir Okulları fotoğraflarına, güncel fiyatlarına, fiziksel olanaklarına ve adreslerine kolaylıkla ulaşın. Kurumun eğitime bakış açısına dair detaylı bilgi edinin.

Altınşehir Okulları'nda Eğitim

Altınşehir Okulları, Bursa Nilüfer ilçesinin Özlüce bölgesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Eğitim hayatına 2015 senesinde başlayan kurum, eğitim çalışmalarını anaokulu kademesinden lise kademesine kadar sürdürmektedir. Lise kademesinde ise anadolu lisesi ve fen lisesi türlerinde eğitim vermektedir. Her bir kademede verdiği eğitimle kısa sürede Bursa özel okulları içerisinde önemli bir eğitim kurumu haline gelmiş durumdadır.


Altınşehir Okulları 12000 metrekarelik kapalı alana sahip bir kurumdur. Kampüs içerisinde öğrencilere birçok imkan sunulmaktadır. Fiziksel aktiviteleri gerçekleştirmeye yönelik kapalı spor salonu, kapalı yüzme havuzu, bale salonu, jimnastik salonu bulunmaktadır. Öğrencilerin sanatsal faaliyetlerini gerçekleştirebilecekleri resim atölyeleri, müzik atölyeleri, seramik atölyeleri gibi imkanlar da kampüsün sağladığı diğer imkanlardandır. Bunların dışında çeşitli branşlara yönelik hizmet veren atölyeler, cep sineması, sosyal bilimler ve fen bilimleri laboratuvarları, yapay zeka sınıfı da kampüs içerisinde bulunmaktadır.


Altınşehir Eğitim Kurumları, uluslararası standartları benimsemiş bir eğitim kurumudur. Bu standartlar doğrultusunda öğrencilere nitelikli bir yabancı dil eğitimi sunulmaktadır. Birinci yabancı dil eğitimi olarak verilen İngilizce eğitiminin yanında Almanca, İspanyolca ve Fransızca olmak üzere dört dilde eğitim verilmektedir. Kurumda bir simülasyon halinde Londra sokağı bulunmaktadır. Bu simülasyonda kafe, restoran, market gibi alanlar bulunmaktadır ve alanların tamamında yabancı dil konuşularak yabancı dil becerileri ders dışına taşınmaktadır. Böylece öğrencilere günlük yaşantılarında kullanabilecekleri bir dil eğitimi sunulmaktadır.


Altınşehir Okulları her bir kademede o kademenin ihtiyaçlarını gözeten bir eğitim anlayışı sunmaktadır. Her bir kademede öğrencilerin bireysel farklılıkları gözetilmektedir. Okul öncesi kademede öğrencilerin dil gelişimlerini, sosyal-duygusal ve bilişsel-akademik gelişimlerini destekleyecek aktiviteler gerçekleştirilmektedir. İlkokul kademesinde öğrencilerin hem okula alışmalarına destek olacak hem de sosyal gelişimlerini destekleyecek aktiviteler gerçekleştirilmektedir.


Altınşehir Koleji ortaokul ve lise kademelerinde öğrencilerinin gelişimlerini destekleyen aktivitelerin yanında sınavlara hazırlık süreçlerini yoğunlaştırmaktadır. Öğrencilerin liseye giriş ve üniversiteye geçiş sınavlarında maksimum başarıyı göstermelerine destek olmak adına müfredat dahilinde yoğun bir çalışma gerçekleştirilmektedir. Öğrencilerin bu dönemde ihtiyaç duyabilecekleri psikolojik desteğin sağlanması adına özel Altınşehir Okulları öğrencilerine rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu servise bağlı olarak hizmet veren eğitim koçları da öğrencilerin eğitim süreçleri boyunca onlara ihtiyaç duydukları desteği sağlamaktadır.

Altınşehir Okulları Tanıtım Filmi
Altınşehir Okulları İndirimleri
Altınşehir Okulları Yorumları
Devamını Gör
Altınşehir Okulları'nda Eğitim
Altınşehir Okulları Tanıtım Filmi
Altınşehir Okulları Galeriler

Altınşehir Okulları Kampüsleri

Altınşehir Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Bursa Altınşehir Koleji Nilüfer Kampüsü
Bursa / Nilüfer
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Altınşehir Koleji Ortaokulu, Bursa Nilüfer bölgesinde zengin fiziki imkanlarıyla hizmet vermekte olan özel ortaokul...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Altınşehir Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum