fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Anaşehir Koleji

Anaşehir Koleji için tüm eğitim bilgilerini bir arada görüntüleyin. Fiyatlar, veli yorumları, fotoğraflar ve daha fazlasına hemen ulaşın.

Anaşehir Koleji'nde Eğitime Bakış

ANAŞEHİR KOLEJİ

Anaşehir Koleji Ankara'da 2005 senesinde kurulmuş ve hizmete açıldığı günden bu yana hem öğrencisine hem öğretmenine bir gününün diğer günden farklı olması gerektiğini savunan ve bu amaçla kendini her geçen gün geliştiren yapısıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Okul anaokulundan üniversiteye kadar öğrenme yolculuklarında öncülük etmekte, eğitim ve kişisel gelişimlerini rehberlik birimi ile takip etmekte, sağlam karakterler üzerine kurulu mutlu bir hayat için onları donatmaktadır. İyi bir karakter eğitimiyle geleceğe hazırlanan öğrenciler bir birey olarak görülmekte ve her biriyle özel olarak ilgilenilmektedir. Önceliği eğitim olan okul bunun yanında bu uzun yolculukta yaşam becerileri ve farklı deneyimler kazandırmakta, ilkleri yaşatarak öğrencilerini hayata hazırlamaktadır.


Anaşehir Koleji'nde uygulanan eğitim program ile öğrenciler ders içeriğini ve dili aynı anda öğrenerek çift kazanç sağlamaktadırlar. Aynı zamanda dili robotik bir süreçte değil farkında olmadan öğrenmektedirler. Öğrenci merkezli eğitim ile öğrencinin potansiyellerinin potansiyellerini ortaya çıkartıp geliştiren, ailenin ve toplumun gelecek ile ilgili beklentilerine yanıt verebilen Anaşehir Koleji, geleceği inşa edecek bireylerin sağlıklı ve nitelikli bir şekilde okullarından mezun olmaları için her türlü detayı düşünmüştür. Öğrencilerin ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanmış olan kampüste binalar son teknoloji ile donatılmış ve okulun her köşesi eğitime dahil edilmek için değerlendirilmiştir.


Anaşehir Koleji bünyesinde bulunan yüzme havuzu ile öğrenciler yoğun ders programından sıyrılıp stres atabilecekleri uygun ortamlara kolayca ulaşabilirken, aynı zamanda fiziksel gelişimlerine de katkı sağlayabilecekleri eğlenceli vakitler geçirebilmektedir. Okulda yabancı dil eğitimi anaokulundan başlayarak bütünleşik bir yapı içerisinde devam etmektedir. Yabancı dil dersi olarak İngilizceyi seçmiş olan okul bu dersleri Türk ve yabancı öğretmenler eşliğinde vermektedir. Yabancı dilin yaşayarak daha kolay ve etkili öğrenilebileceğini düşünen Anaşehir Koleji düzenlediği aktiviteler ve ders dışı çalışmalar ile öğrencilerinin öğrendikleri dili konuşabilmelerini sağlamakta bu durumda etkin bir eğitim dönemi geçirmelerine imkan vermektedir.


Anaşehir Koleji rehber öğretmenleri öğrencilerin kendilerini tanıması, yeteneklerinin farkına varması ve ilgi yetenekleri doğrultusunda kendilerini geliştirebilmesi için her öğrenci ile tek tek özel olarak ilgilenmektedir. Rehberlik Birimi ayrıca öğrencilerin empati duygularının gelişimi, sorumluluk bilinçlerinin oluşumu ve öfke kontrollerini sağlayabilmeleri için onlara destek olmaktadırlar.

Anaşehir Koleji Tanıtım Filmi
Anaşehir Koleji İndirimleri
Anaşehir Koleji Yorumları
Devamını Gör
Anaşehir Koleji'nde Eğitime Bakış
Anaşehir Koleji Tanıtım Filmi
Anaşehir Koleji Galeriler
Anaşehir Koleji Yorumları

Anaşehir Koleji Kampüsleri

Anaşehir Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Etimesgut Anaşehir Koleji Kampüsü
Ankara / Etimesgut
comment-icon 1 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Bağlıca Anaşehir Koleji Anaokulu, yabancı dil eğitimine verdiği önemle ön plana çıkmaktadır. Okul İngilizce eğitimi...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Anaşehir Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum