fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Andalus Model School

Andalus Model School fiyatlarına, adresine, kademelerine hemen göz atın. Andalus Model School hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarına ulaşın.

Andalus Model School'da eğitim

Andalus Model School, Irak Eğitim Bakanlığı ve Milli ve Yabancı Eğitim Departmanı ile işbirliğinde bulunan bir Irak bazlı uluslararası okuldur. 2016-2017 yıllarına denk gelen Hicri takvimin 1438 yılında kurulan Andalus Model School, hem uluslararası düzeyde tanınan İngiliz müfredatını, hem de Irak okul deneyimini sunmaktadır. Andalus Model School, eğitimde öncü bir rol üstlenerek Pearson'un İngiliz Edexcel eğitim sistemini benimsemiş ve öğrencilere disiplinlerarası bir perspektifle donanım kazandırmayı amaçlamaktadır. Ahlaki değerleri modern eğitim anlayışıyla birleştirerek öğrencilere sadece akademik değil aynı zamanda karakter gelişimi de sunan okul, öğrencilerin zorlayıcı, yaratıcı ve dengeli bir eğitim ortamında yeteneklerini keşfetmelerine olanak tanımaktadır. Andalus Model School, üst düzey eğitim sağlamaya kararlılığı ile hem yerel, hem küresel arenada rekabetçi olmak için gerekli bilgilere ve yeteneklere sahip olan bireyler yetiştirme misyonunu sürdürmeye devam etmektedir. Andalus Model School'un önceliği, sadece yerel arenada değil aynı zamanda küresel platformda da rekabetçi bireyler yetiştirmektir. Bu okul, öğrencilere sadece bilgi aktarmakla kalmayıp aynı zamanda eleştirel düşünme, iletişim ve işbirliği gibi beceriler kazandırarak onları geleceğin zorluklarına hazırlamaktadır. Böylece, Andalus Model School mezunları, bilgi ve etik değerleriyle donanmış, küresel düşünen ve katkı sağlayan bireyler olarak topluma katkıda bulunmaya devam ederler.

Andalus Model School, ahlaki değerlerin aşılandığı bir eğitim ortamı sunmak için birçok modern donanımları barındırmaktadır. Öğrencilerin zihinsel ve fiziksel gelişimi için özelleştirilmiş fen laboratuvarları, modern fen kütüphanesi ve spor alanları; ruhsal ve kültürel gelişimleri için büyük bir camii, dans salonu ve tiyatro bulunmaktadır. Olağanüstü donanımları sayesinde, Andalus Model School, Irak Eğitim Bakanlığının genel müfettişinin iltifatlarına layık görülmüştür.


Andalus Model School Irak Arap Müfredatı

Andalus Model School, birinci ve altıncı sınıf arasında öğrencilere dünyaca ünlü Irak müfredatını sunmaktadır. Bu müfredat, öğrencilere kapsamlı bir akademik eğitimin yanı sıra, iman ve ahlaki kararlılık gibi Irak ruhunun değerlerini edindirmektedir. Andalus Model School İlkokulu, öğrencilere Irak Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış öğrenim sistemi ve sınavlar sunmaktadır. Andalus Model Ortaokulu orta seviye öğrenim sistemi ve yıllık ortalama sistemi sunmaktadır. Öğrenciler bakanlığın düzenlediği sınavlara girerek akademik becerilerini kanıtlamaktadır. Andalus Model Hazırlık Okulu ise kapsamlı bilimsel ve edebi eğitim sunmaktadır. Öğrenciler uygulamalı bilim dersleri sayesinde bilimsel araştırma ve deney yapma konularında tecrübeler edinmektedir. Elle seçilmiş, imanlı, tecrübeli ve kuvvetli bilimsel bir arka plana sahip eğitim kadrosu sayesinde, Andalus Model School en üst seviyede Irak eğitim sistemini sunmaya devam etmektedir.


Andalus Model School İngiliz Edexcel Müfredatı

Andalus Model School aynı zamanda uluslararası düzeyde tanınan, saygın Edexcel müfredatını sunmaktadır. Edexcel programını tamamlayan öğrenciler, onları uluslararası düzeyde rekabetçi kılan sertifikalar ve diplomalar edinebilmektedir. Edexcel iPrimary programı 3-11 yaş aralığındaki öğrenciler için sunulan 6 yıllık bir eğitim programıdır. Program, örnek çalışma taslakları, model çalışma birimlerini, dahili ve harici olarak değerlendirilen ilerleme testlerini ve kapsamlı bir gelişim programı içermektedir. Andalus Model School aynı zamanda Edexcel iLowerSecondary programını sunmak için onaylanmıştır. Bu üç yıllık program, öğrencilerin dünyanın en iyi uluslararası liselere girmelerini sağlamaktadır. Öğrenciler aynı zamanda A-level (İleri Düzey) derslerine katılıp GCE (Genel Eğitim Sertifikası) kazanabildikleri iki yıllık bir programa katılabilmektedir. Bu dersler öğrencilere çok yönlü bir temel kazandırıp onların ileri düzey eğitime geçişini kolaylaştırmaktadır. Bu uluslararası düzeyde geçerli olan sertifika sayesinde, öğrenciler bilgi ve becerilerini küresel düzeyde kanıtlayıp geleceğin liderleri olarak yetişmektedir.

Andalus Model School İndirimleri
Andalus Model School Yorumları
Devamını Gör
Andalus Model School'da eğitim
Andalus Model School Galeriler

Andalus Model School Kampüsleri

Andalus Model School kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Andalus Model School Başakşehir Kampüsü
İstanbul / Başakşehir
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Andalus Model School için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum