fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Ankatek Koleji

Ankatek Koleji'nin tüm kampüslerine ve ayrıntılı bilgilerine hemen göz atın. Kurumun; eğitim ücretlerine, veli yorumlarına, iletişim bilgilerine kolayca ulaşın.

Ankatek Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Liseler

Ankatek Koleji Liseler

Ankatek Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Ankatek Koleji Hakkında

  • Ankatek Koleji'nde Eğitime Bakış
  • Ankatek Koleji Tanıtım Videosu

Ankatek Koleji, Ankara’da eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Lise kademesinde eğitim çalışmalarını sürdürmektedir. Sürdürdüğü eğitim çalışmalarında mesleki ve teknik anadolu lisesi olarak eğitim vermektedir. Kurumun, Ankara’nın Etimesgut ve Pursaklar ilçelerinde olmak üzere iki ayrı kampüsü bulunmaktadır. Bu kampüslerde öğrencilere devlet destekli bir özel okul deneyimi sunulmaktadır. Kurumun verdiği eğitim sistemi hem öğrencileri kalifiye çalışanlar olarak yetiştirmeye hem de iyi bir üniversiteye hazırlamaya yöneliktir.


Ankatek Koleji, öğrencilerine teknik eğitim vermekte olan bir okuldur. Öğrencilerinin mevcut potansiyellerini ortaya çıkarmak adına onlara nitelikli bir lise eğitimi sunmak adına çabalamaktadır. Verdiği nitelikli ve kaliteli lise eğitiminin yanında öğrencilerine çeşitli mesleklere özgü beceriler kazandırmayı da amaçlamaktadır. Mesleki becerilerin yanında hayata dair hazırlık eğitimi olabilecek nitelikteki kazanımları da öğrencilerine aktarmaktadır.


Ankatek Koleji lise müfredatında proje odaklı bir yaklaşım sergilemektedir. Proje odaklı eğitim anlayışının yanında bu eğitime Endüstri 4.0 temelli eğitim, bilgisayar eğitimi, iktisadi bilimler, temel mühendislik bilgileri de dahildir. Kurum öğrencilerine verdiği eğitim sürecini bir bütün olarak ele almakta ve öğrencilerin gelişimlerini destekleyecek bütün disiplinleri de bütün olarak kavramaktadır.


Ankatek Eğitim Kurumları geleceğe yön verebilen, teknolojinin hızlı dinamiklerini takip eden ve bu dinamikleri yakalayabilen, yaşadığı toplumun kültürünü kavramış ve aynı zamanda uluslararası değerlerin farkında olan nesiller yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Bu nesillerin yetişmesi adına verdiği eğitim sadece akademik olmamaktadır. Sosyal aktiviteler ve okul içi etkinliklerle öğrencilerin gerçek hayatı kavramaları sağlanmaktadır.


Ankatek Okulları öğrencilere kendilerini gerçekleştirebilecekleri alanlar sağlamaktadır. Bu alanlar öğrencilerin inisiyatif alarak hareket edebildikleri ve kendi ilgi becerileri doğrultusunda hareket ettikleri öğrenci kulüpleridir. Kurum öğrencilere çeşitli alanlarda kulüpler oluşturmuş durumdadır. Bu kulüplerden bazıları robotik kodlama, model uçak, drama, tiyatro, basketbol, futbol, voleybol, el sanatları, gitar ve keman kulüpleri gibi kulüplerdir.


Ankatek Koleji öğrencilerine eğitim koçluğu hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti kurumun rehberlik ve psikolojik danışmanlık birimi sağlamaktadır. Rehberlik biriminin sağladığı eğitim koçluğu hizmeti ile öğrencilerin üniversite sınavına hazırlık süreçlerinde hedef belirlemelerine ve belirledikleri hedefe ulaşmalarına yardımcı olmaktadır. Eğitim koçluğu hizmeti öğrenci velileri için de etkin bir rehberlik sistemi oluşturmaktadır.


Ankatek Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum