fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Antalya Altınyaka Koleji

Antalya Altınyaka Koleji hakkında tüm bilgilere ulaşın! Kampüs kampüs detaylı bilgi, fiyat bilgileri ve daha fazlasını inceleyin!

Antalya Altınyaka Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

İlkokullar

Antalya Altınyaka Koleji İlkokullar

Antalya Altınyaka Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Antalya Altınyaka Koleji Ortaokullar

Antalya Altınyaka Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Antalya Altınyaka Koleji Liseler

Antalya Altınyaka Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Antalya Altınyaka Koleji Hakkında

  • Antalya Altınyaka Koleji'nde Eğitime Bakış


Antalya Altınyaka Koleji, eğitim sektörüne 2010 yılında Antalya’da başlamış ve 2017 – 2018 yılı ile her öğrencinin okulun imkanlarından eşit şekilde faydalanabilmesi için butik okul konsepti ile, Özel Altınyaka Koleji Ortaokulunu açarak eğitimde farklılık yaratmak için hizmete başlamıştır. 5 ila 18 kişilik özel sınıflarda öğrenciler için birebir eğitim fırsatını sağlamaktadır.


Yoğunlaştırılmış yabancı dil eğitimi ile geleceklerine emin adımlar ile ilerlemelerinin önünü açmaktadır. Öğrencilerimizin gelişim sürecini yakından takip eden alanlarında uzman eğitmenler, kolaylıkla her öğrencisi için ayrı programlar hazırlayabilmektedir. Sınıf mevcudunun az olması öğrencilerimize sınıf içerisinde daha fazla söz sahibi olmakta olanak sağlamakta ve bu şekilde, söz sahibi olan öğrencilerin özgüvenlerine katkı sağlamaktadır. Böylelikle öğrencilerin birebir ve yakından tanınmaları, yetenek, becerileri, eğilimlerini daha kolay anlayabilmeleri ve bu şekilde kariyer seçimlerinde en doğru biçimde yönlendirilmeleri sağlanmaktadır.


Atölye çalışmaları, Uygulamalı eğitim metodu, Kişisel gelişim ve Koçluk sistemi gibi pek çok sistemi bünyesinde barındıran Altınyaka Koleji, özgüvenli, ne istediğinden emin, potansiyelini her gün arttıran ve artan potansiyelini en iyi şekilde değerlendirebilen bireyler yetiştirmenin gururunu yaşamaktadır. Ayrıca her gün düzenli olarak Etüt çalışmaları yapılmaktadır.


Altınyaka Koleji eğitimde ezberci ve sıradanlaşmış metotların dışına çıkarak tam öğrenmeye odaklanır. Modern olduğu kadar aynı zamanda geleneksel değerlere de önem vererek, bizi biz yapan kültürel hazinelerimizi öğrencileri ile paylaşmak ve onları bu yönde eğitmek hedeflerinden olmuştur. Bu şekilde farkındalığı yüksek, ülkesine ve tüm değerlerine sıkı sıkıya bağlı, evrensel değerlere açık, donanımlı, sorgulayan ve gelişmeye açık nesiller yetiştirmek amacıyla eğitim vermeye devam etmektedir.

Antalya Altınyaka Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Antalya Altınyaka Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Antalya Altınyaka Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum