fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Antalya Deniz Koleji

Antalya Deniz Koleji hakkında merak ettiğiniz detaylı tüm bilgilere hemen ulaşın. Antalya Deniz Koleji fiyatlarına, bursluluk sınav tarihlerine, veli yorumlarına göz atın.

Antalya Deniz Koleji'nde Eğitime Bakış

Antalya Deniz Koleji, ulu önder Atatürk’ün ilkeleri ışığında ilim ve fen ile eğitilmiş; dünyaya değer katan, insana ve doğaya saygılı bireyler yetiştirmeyi hedefleyen bir eğitim kurumudur. Yeni nesillerin geleceğinin mutlu mesut olması için eğitimi şart bilen Antalya Deniz Koleji, ulaşabildiği her hayatı iyileştirmeyi amaçlamaktadır. Nitelikli eğitim kadroları ve özgün eğitim sistemleri sayesinde kararlılıkla bu hedefler yolunda ilerlemektelerdir. Antalya Deniz Koleji; ahlaklı, bilimi seven, sorumlu, başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve inkılaplarına bağlı, öz yeterliliğe sahip bireyler yetiştirmeyi görev bilmektedir. Hedeflerine ulaşmak ve birçok akademik başarıya imza atmak için Antalya Deniz Koleji gerekli tüm donanımlara ve kadroya sahiptir.


Antalya Deniz Koleji’nin vizyonunda gençliğin hedef koyan, disiplinli, sorgulayıcı, çözüm üreten ve gelişime açık bireyler olarak yetiştiği bir gelecek bulunmaktadır. Bu geleceğin gerçek olduğu günlerin doğması için Antalya Deniz Koleji Akdeniz’in en başarılı ve en çok tercih edilen koleji olmayı hedeflemektedir. Bu bağlamda Antalya Deniz Koleji demokratik ve etik ilkelerinden vazgeçmeyerek yeni nesillere eğitim sunan çağdaş ve yenilikçi bir eğitim kurumudur. Ahlaki değerler olarak bu kurum Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve inkılaplarını baz almakta ve saygı, sevgi ile gelişmektedir. Yeni nesillere eğitim ve ötesinde en üst nitelikte olanaklar sunmak amacıyla özenle engelleri kaldıracak ve gelişimi destekleyecek yenilikler üretmek Antalya Deniz Koleji’nin en önemli önceliklerinden biridir.


Antalya Deniz Koleji; öğrenci, öğretmen, veli ve yönetimi bir çocuğun eğitimini inşa eden tam bir eğitim birimi olarak ele almaktadır. Bu dört unsur sürekli etkileşim halindedir. Öğretmen öğrenciye eğitim sağlarken aynı zamanda veliye öğrencinin akademik gelişimi hakkında bilgilendirme yapmaktadır. Yönetim ise sürekli öğretmen kadrosunu eğitmekte ve desteklemektedir. Tabii ki bir velinin öğrencinin gelişimi için ne kadar katkıda bulunduğu göz ardı edilemez. Bundan dolayı Antalya Deniz Koleji sürekli veliler ile iletişim halindedir. Tüm çocukların ailelerinin sıcaklığını hissedebilecekleri bir eğitim ortamı sunmayı hedeflemektelerdir. Eğitim biriminin faaliyetleri ve hedefleri her daim merkezinde öğrencinin gelişimini bulundurmaktadır. Böylece büyük bir aile olarak okul, veli ve çocuk akademik başarılara imza atmaktadır.


Antalya Deniz Koleji; sevgi, saygı, hoşgörü ve güven sağladığı eğitim ortamında özgün bir eğitim sistemi uygulamaktadır. Öğrencilerin sadece akademik değil; sosyal, kültürel, sportif ve dilsel gelişimi bu sistem ile hedeflenmektedir. Bu bağlamda Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen müfredatın yanı sıra birçok kulüp faaliyeti ve seçmeli ders sunulmaktadır. Müzik, satranç, akıl ve zeka oyunları, yabancı dil, bilişim ve daha birçok alanda kulüplere katılım göstererek öğrenciler yeteneklerini keşfedebilmekte ve geliştirmektedir. Bu kurumun kampüslerinde bulunan bilgisayar odaları, bilimsel laboratuvarlar, geniş salonları, müzik odaları ve sanat atölyeleri sayesinde bu etkinliklerin en iyi biçimde yürütülmesi sağlanmaktadır. Antalya Deniz Koleji’nde bulunan psikolojik danışmanlık hizmeti sayesinde de öğrenciler gelecekleri için doğru seçimleri yapabilmekte ve duygusal sağlıklarını muhafaza edebilmektedir.


İlkokul ve ortaokul seviyesinde eğitim vermekte olan Antalya Deniz Koleji, ortaokul öğrencilerinin liseye geçiş sınavlarındaki başarılarına büyük önem vermektedir. Ek dersler, haftada bir yapılan denemeler, ölçme ve değerlendirme sistemi gibi uygulamalar sayesinde öğrenciler en iyi şekilde sınavlara hazırlanmaktadır ve özel öğretmen, dershane gibi masraflı unsurlara gerek kalmamaktadır. Her öğrencinin farklı ilgileri, yetenekleri, zeka yapısı ve öğrenim şekillerine sahip olduğunu bilen Antalya Deniz Koleji öğrencilere özelleştirilmiş ölçme ve değerlendirme yöntemleri uygulamaktadır. Her öğrenci kendi hızında, kendi seviyesine göre gelişim göstermektedir ve bu uygulama sayesinde Antalya Deniz Koleji her çocuğa eşit ve adil bir eğitim olanağı sunmaktadır.

Antalya Deniz Koleji İndirimleri
Antalya Deniz Koleji Yorumları
Devamını Gör
Antalya Deniz Koleji'nde Eğitime Bakış
Antalya Deniz Koleji Galeriler
Antalya Deniz Koleji Yorumları

Antalya Deniz Koleji Kampüsleri

Antalya Deniz Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Antalya Deniz Koleji Kampüsü
Antalya / Konyaaltı
comment-icon 2 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Antalya Deniz Koleji İlkokulu, Antalya'nın önde gelen eğitim kurumları arasında yer alarak farklılık yaratma hedefi...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Antalya Deniz Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum