fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Antalya Koleji

Antalya Koleji'nin tüm kampüslerinin ayrıntılı bilgilerine hemen göz atın. Antalya Koleji fiyatlarına, veli yorumlarına, fotoğraflarına kolayca ulaşın.

Antalya Koleji'nde Eğitim

Antalya Koleji 2009 yılında eğitim öğretime kapılarını açan seçkin bir uluslararası eğitim kurumudur. Okul öncesi, ilkokul, ortaokul olarak eğitim veren kurum, 2010-2011 eğitim öğretim yılında Anadolu Lisesini, 2015-2016 yılında da Fen Lisesini bünyesine katmıştır. Antalya ve Türkiye’de gerek akademik başarıları gerek de sosyal alanlardaki başarılarıyla zirvede olan kurum kendinden söz ettirmiştir.


Antalya Koleji, Atatürk ilke ve düşünceleri ışığında, Türkiye’ye ve dünyaya olumlu katkılar sağlayacak, bilimsel ve evrensel bilgiye sahip, sorumluluk sahibi, yaratıcı, üretken, öz güvenli, donanımlı bireyler yetiştirmiş bir eğitim kurumu olarak söz ettirmeyi hedeflemektedir.


Son teknoloji derslikler, laboratuvar ve atölyelerde; kapalı yüzme havuzlarında ve spor komplekslerinde, alanlarında uzman öğretmen ve antrenörlerle eğitim veren Antalya Koleji, aynı zamanda doğal güzellikleri ve yemyeşil bahçeleriyle de öğrencileri zihinsel olarak rahat hissettirerek derslere hazırlamaktadır.


Tüm kampüslerinde ortak plan program uygulanmakta ve aynı kitaplar okutulmaktadır. İngilizce dersleri, alanında uzman ve native (anadilinde ingilizce konuşan) öğretmenler ve yine alanında uzman Türk öğretmenler eşliğinde işlenmektedir. Fen ve Anadolu Lisesinde Antalya Koleji’nin üyesi olduğu PASCH (Okullar: Geleceğin Ortaklığı) ile Almanca dersleri yapılmakta ve Almanya başta olmak üzere çeşitli Avrupa ülkelerindeki projelere ve aktivitelere öğrenci gönderilmekte, öğrencilerin Almancalarını pekiştirmelerine olanak sağlanmaktadır. Artık tek yabancı dil bilmenin yeterli olmadığını, ikinci yabancı dilin beklenti olduğunu ve üçüncü yabancı dilin fark yarattığını bilen Antalya Koleji, aynı zamanda üçüncü yabancı dil olarak İspanyolca öğretmektedir.


Antalya Koleji, bir uluslararası eğitim kurumu olmaktan gurur duymaktadır ve bu bağlamda çeşitli uluslararası programlar ve projeler düzenlemektedir. Antalya Koleji, Antalya’nın ilk PASCH okulu olarak öne çıkmaktadır. Antalya Koleji aynı zamanda bir Cambridge uluslararası okuludur. Cambridge akreditasyonu sayesinde İngiliz eğitim sistemine dahil olan ders programlarını ve dil sınavlarını sağlayabilmektedir. Öğrencilerin İngiliz eğitim sisteminin kazanımlarını üniversite hayatlarına taşıyabilmeleri adına IGCSE (Uluslararası Genel İkincil Eğitim Sertifikası) programı da sunulmaktadır. IGCSE sınavlarına katılıp sertifikasını elde eden öğrenciler, Birleşik Krallık başta gelmek üzere dünyanın farklı ülkelerinde en iyi üniversitelerde eğitim görebilmektedir. Çift diploma programı sayesinde öğrenciler isterlerse ülkemizin en iyi üniversitelerine girebilmekte, isterlerse yurt dışında eğitimlerine devam edebilmektedir. Bunlar dışında, Antalya Koleji Erasmus ve eTwinning projeleri yürütmektedir. Uluslararası öğrenci değişimi ve okullar arası çevrimiçi iletişim ile öğrencilere evrensel bakış açısı ve geniş ufuklar kazandırılmaktadır.


Yurt genelinde gerçekleştirilen sosyal ve kültürel yarışma ve turnuvalarda özellikle yüzme dalında başarılarıyla adından söz ettiren Antalya Koleji, Antalya ve Türkiye birincilikleri yanı sıra Balkan ikinciliği ve Dünya ikinciliği ve üçüncülüğünü de elde etmiştir.


Her yönüyle küreselleşen, yeni dünya insanı yetiştirmenin yanı sıra, yaratıcı, topluma uyumlu, bireysel olarak özgür, çözüm odaklı, ahlaklı, girişimci ve dinamik yurtsever bireyler yetiştirmeyi hedef edinen Antalya Koleji Atatürk’ün “Yurtta barış, dünyada barış!” ve “Hayatta en gerçek yol gösterici bilimdir.” sözlerini ilke edinerek hep ileriyi hedeflemiştir.

Antalya Koleji Tanıtım Filmi
Antalya Koleji Fiyatları 2024

Antalya Koleji Konyaaltı ve Lara kampüslerinin 2024 - 2025 ücretlerini açıkladı. Açıklanan fiyatlara KDV dahil olmamakla birlikte tamamı peşin olan ödemelerde %5 indirim uygulanmaktadır.

Antalya Koleji Lara Kampüsü 2024 Fiyatları
Eğitim Seviyesi Eğitim Fiyatı Yemek Ücreti
Anaokulu 107.536 TL 95.700 TL
İlkokul 137.688 TL
Ortaokul 154.352 TL
Anadolu Lisesi 232.538 TL
Fen Lisesi 170.404 TL
Antalya Koleji Konyaaltı Kampüsü 2024 Fiyatları
Eğitim Seviyesi Eğitim Fiyatı Yemek Ücreti
Anaokulu 107.536 TL 95.700 TL
İlkokul 137.688 TL
Ortaokul 154.352 TL
Antalya Koleji İndirimleri
Antalya Koleji Yorumları
Devamını Gör
Antalya Koleji'nde Eğitim
Antalya Koleji Tanıtım Filmi
Antalya Koleji Fiyatları 2024
Antalya Koleji Galeriler

Antalya Koleji Kampüsleri

Antalya Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Antalya Koleji Konyaaltı Kampüsü
Antalya / Konyaaltı
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Antalya Koleji Konyaaltı Anaokulu, 4 ile 6 yaş arası öğrencilerin okul öncesindeki eğitim yetkinliklerini kazanabil...
Antalya Koleji Muratpaşa Kampüsü
Antalya / Muratpaşa
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Antalya Koleji Lara Anaokulu, okul öncesi dönemde uyguladığı eğitim yaklaşımları ile öğrencilerin ilkokul seviyesin...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Antalya Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum