fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Antalya Koleji

Antalya Koleji'nin tüm kampüslerinin ayrıntılı bilgilerine hemen göz atın. Antalya Koleji fiyatlarına, veli yorumlarına, fotoğraflarına kolayca ulaşın.

Antalya Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Antalya Koleji Anaokullar

Antalya Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Antalya Koleji İlkokullar

Antalya Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Antalya Koleji Ortaokullar

Antalya Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Antalya Koleji Liseler

Antalya Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Antalya Koleji Hakkında

  • Antalya Koleji'nde Eğitim
  • Antalya Koleji Tanıtım Filmi
  • Antalya Koleji Fiyatları 2020

Antalya Koleji 2009 yılında eğitim öğretime kapılarını açmıştır. Okul öncesi, ilkokul, ortaokul olarak eğitim veren kurum, 2010-2011 eğitim öğretim yılında Anadolu Lisesini, 2015-2016 yılında da Fen Lisesini bünyesine katmıştır. Antalya ve Türkiye’de gerek akademik başarıları gerek de sosyal alanlardaki başarılarıyla zirvede olan kurum kendinden söz ettirmiştir. Kurum bu başarılarına Antalya Manavgat ve Konyaaltı’nda da iki okul kazandırarak devam etmektedir.


Antalya Koleji, Atatürk ilke ve düşünceleri ışığında, anaokulundan liseye kadar Türkiye’ye ve dünyaya olumlu katkılar sağlayacak, bilimsel ve evrensel bilgiye sahip, sorumluluk sahibi, yaratıcı, üretken, öz güvenli, donanımlı bireyler yetiştirmiş bir eğitim kurumu olarak söz ettirmek hedefinde ve amacındadır.


Son teknoloji derslikler, laboratuvar ve atölyelerle, kapalı yüzme havuzlarında ve spor komplekslerinde, hepsi alanlarında uzman öğretmen ve antrenörlerle eğitim ve öğretim veren Antalya Koleji, aynı zamanda doğal güzellikleri ve yemyeşil bahçeleriyle de öğrencileri mental olarak rahat hissettirerek derslere hazırlamaktadır.


Tüm kampüslerinde ortak plan program uygulanır ve aynı kitaplar okutulur. İngilizce alanında uzman ve native (anadilinde ingilizce konuşan) öğretmenler ve yine alanında uzman Türk ve İngilizce öğretmenleri, koordinasyon eşliğinde çalışırlar. Fen ve Anadolu Lisesinde üyesi olduğu PASCH (okullar geleceğin projesi) ile Almanca dersleri yapılmakta ve Almanya başta olmak üzere diğer avrupa ülkelerindeki projelere ve aktivitelere öğrenci göndererek, Almancalarını pekiştirmelerine olanak sağlamaktadır.


Yurt genelinde gerçekleştirilen sosyal ve kültürel yarışma ve turnuvalarda da özellikle yüzme dalında başarılarıyla adından söz ettiren Antalya Koleji, Antalya ve Türkiye birincilikleri yanı sıra Balkan ikinciliği ve Dünya ikinciliği ve üçüncülüğünü de elde etmiştir.


Her yönüyle küreselleşen, yeni dünya insanı yetiştirmenin yanı sıra, yaratıcı, topluma uyumlu, bireysel olarak özgür, çözüm odaklı, ahlaklı, girişimci ve dinamik yurtsever bireyler yetiştirmeyi hedef edinen Antalya Koleji Atatürk’ün “Yurtta barış, dünyada barış!” ve “Hayatta en gerçek yol gösterici bilimdir.” sözlerini ilke edinerek hep ileriyi hedeflemiştir.

Anaokulundan lise seviyesine kadar 3 farklı ilçede hizmet veren Antalya Koleji, 2020 fiyat listesini paylaştı.


Lara Kampüsü

Eğitim Seviyesi Eğitim Fiyatı
Anaokulu30.083 TL
İlkokul36.253 TL
Ortaokul40.643 TL
Anadolu Lisesi43.370 TL
Fen Lisesi43.370 TL

Manavgat Kampüsü

Eğitim Seviyesi Eğitim Fiyatı
Anaokulu20.574 TL
İlkokul29.174 TL
Ortaokul 31.136 TL
Lise33.663 TL

Konyaaltı Kampüsü

Eğitim Seviyesi Eğitim Fiyatı
Anaokulu30.083 TL
İlkokul36.253 TL
Ortaokul 40.643 TL

Antalya Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Antalya Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Antalya Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Antalya Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum