fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Antalya Toplum Koleji

Antalya Toplum Koleji hakkına detaylı bilgilere ulaşın! Kolejde sunulan eğitim, fiyat bilgisi ve daha fazlasını inceleyin!

Antalya Toplum Koleji'nden Eğitime Bakış

Antalya Toplum Koleji, Antalya’nın Döşemealtı ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum eğitim çalışmalarını okul öncesi kademeden lise kademesine kadar sürdürmektedir. Lise kademesinde ise anadolu lisesi türünde eğitim vermektedir. Kurum öğrencilerine ulusal ve uluslararası programları denge ve uyum içinde entegre ettiği bir eğitim sistemi uygulamaktadır.


Antalya Toplum Koleji fiziksel olarak birçok imkanı öğrencilerine sunmaktadır. Kurum geniş bir kampüs alanına sahiptir. Bu kampüs alanında öğrencilere iç ve dış alanlarda birçok imkan sunulmaktadır. Dış alanlarda öğrencilerin sportif faaliyetlerini gerçekleştirebilecekleri açık spor alanları, sosyalleşip teneffüslerini verimli geçirebilecekleri alanlar bulunmaktadır. Kapalı alanlarda ise teknolojik akıllı tahta donanımına sahip sınıflar, kapalı spor salonu, kapalı yüzme havuzu, fen laboratuvarı, bilgisayar laboratuvarı, müzik odası, sanat atölyesi gibi imkanlar yer almaktadır. Böylelikle öğrencilere bir eğitim alanından çok bir yaşam alanı sunmak amaçlanmaktadır.


Antalya Toplum Koleji eğitim süreçlerinde uluslararası standartlara ulaşmayı hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda öğrencilere uluslararası programlarla akredite edilmiş bir eğitim sistemi uygulanmaktadır. Cambridge Eğitim Sistemi ve Uluslararası Bakalorya programı kurumda kullanılan eğitim sistemlerindendir. Kurum bu sistemler doğrultusunda oldukça yetkin bir yabancı dil eğitimi vermektedir. Birinci yabancı dil olarak verilen İngilizce eğitiminin yanında öğrenciler seçmeli olarak Almanca, Rusça, İspanyolca ve Fransızca dillerini de öğrenme imkanı bulmaktadır.


Antalya Toplum Koleji eğitim kadrosunu büyük bir titizlikle oluşturmaktadır. Sahip olduğu eğitim kadrosunu oluştururken alanında gerekli eğitimlerini tamamlamış, hitap ettiği yaş grubuyla nitelikli ve sağlıklı iletişim kurabilen, belirli bir bilgi birikimine ve deneyime sahip öğretmenler arasından tercih yapmaktadır. Tüm branş derslerine kendi branşında uzman eğitmenler katılmaktadır.


Antalya Toplum Koleji öğrencilerinin gelişimlerini çok yönlü olarak ele almaktadır. Her bir eğitim kademesinde, o kademedeki öğrencilerin yaş grubunun gelişim özellikleri dikkate alınmakta ve bu doğrultuda aktiviteler gerçekleştirilmektedir. Yoğun bir şekilde ilerleyen akademik müfredatın yanında öğrencilerin çeşitli sanatsal ve sportif alanlarda kendilerini geliştirebilecekleri alanlar öğrencilere sunulmaktadır. Kurum çeşitli alanlarda düzenlenen müsabakalara öğrencileriyle aktif katılım göstermektedir.


Antalya Toplum Koleji bünyesinde Cambridge Üniversitesi Uluslararası Genel Ortaöğrenim Sertifika Programı ile Uluslarası Bakalorya Diploma Programı akreditasyonu bulunmaktadır. Bu programlar ile öğrencilere İngiltere’de çeşitli Avrupa ülkelerinde eğitim alabilme imkanı sunulmaktadır.

Antalya Toplum Koleji Tanıtım Filmi
Antalya Toplum Koleji Fiyatları 2022

Antalya Toplum Koleji 2022-2023 fiyatlarını açıkladı. Anaokulu kademesi için belirlenen eğitim ücretine yemek ve kırtasiye masrafları dahil edilmiştir.

Eğitim Seviyesi Eğitim Ücreti Yemek Ücreti Bilgi
Anaokulu 44.335 TL - 56.095 TL - İletişime Geç
İlkokul 55.458 TL 12.000 TL İletişime Geç
Ortaokul 59.724 TL 12.000 TL İletişime Geç
Lise 68.256 TL - 79.303 TL 12.000 TL İletişime Geç
Antalya Toplum Koleji İndirimleri
Antalya Toplum Koleji Yorumları
Devamını Gör
Antalya Toplum Koleji'nden Eğitime Bakış
Antalya Toplum Koleji Tanıtım Filmi
Antalya Toplum Koleji Fiyatları 2022
Antalya Toplum Koleji Galeriler

Antalya Toplum Koleji Kampüsleri

Antalya Toplum Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Antalya Toplum Koleji Döşemealtı Kampüsü
Antalya / Döşemealtı
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Antalya Toplum Koleji İlkokulu Antalya'nın Döşemealtı İlçesinde Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumlarına bağ...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Antalya Toplum Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum