fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Asaf Okulları

Asaf Okulları hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere ulaşın! Okulda uygulanan eğitim yaklaşımları ve daha fazlasını inceleyin!

Asaf Okulları'nda Eğitim

Asaf Okulları, İzmit’in Darıca ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum eğitim çalışmalarını okul öncesi kademeden lise kademesine kadar sürdürmekte; lise kademesinin ise anadolu lisesi ve fen lisesi türlerinde eğitim vermektedir. Eğitim hayatına 2008 senesinde sınava hazırlık merkezi olarak başlayan kurum, 2014 yılında özel okul statüsünde eğitim faaliyetlerini sürdürmeye başlamış; 2019 senesinden beri Yaşam kampüsünde eğitim öğretim faaliyetlerini sürdürmektedir.


Asaf Okulları fiziksel olarak çeşitli imkanları öğrencilerine sunmaktadır. Kurum geniş bir kampüs alanına sahiptir. Bu kampüs alanının iç ve dış mekanlarında öğrencilerin çeşitli ihtiyaçlarına hitap eden alanlar bulunmaktadır. Dış mekanda öğrencilerin verimli ve keyifli vakit geçirebileceği spor ve oyun alanları; iç mekanda ise kapalı spor alanları, kapalı yüzme havuzu, fen ve bilgisayar laboratuvarları, tasarım atölyesi, müzik ve resim atölyeleri, çok amaçlı konferans salonu gibi imkanlar yer almaktadır.


Asaf Koleji eğitim kadrosunu büyük bir özenle oluşturmaktadır. Öğrencilere sevgi dolu bir yaklaşımla yaklaşan, dinamik, alanında gerekli eğitimlerini tamamlamış, belirli bir birikime sahip öğretmenler kurumun eğitim kadrosunu oluşturmaktadır. Bu eğitim kadrosu sayesinde dersler tam verimlilikle işlenirken aynı zamanda güçlü bir öğretmen-öğrenci ilişkisi oluşturulmaktadır.


Asaf Okulları “Bir nesil yeşeriyor.” mottosu ile öğrencilerinin gelişimlerini çok yönlü olarak geliştirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda kurumda öğrencilerin akademik eğitimleri kadar bireysel ve sosyal gelişimleri de önemsenmektedir. Bu nedenle kurumda aktif olarak öğrenci kulüpleri yer almaktadır. Bu öğrenci kulüpleri öğrencilerin ilgi ve yetenekleri çerçevesinde oluşturulmaktadır. Öğrenciler bu kulüplerle yeteneklerini geliştirerek ulusal ve uluslararası projelerde ve yarışmalarda yer alma fırsatı bulmaktadır.


Asaf Eğitim Kurumları yabancı dil eğitiminde uluslararası standartları benimsemiş bir kurumdur. Bu nedenle kurumun yabancı dil derslerinde Türk ve yabancı eğitmenler eğitim vermektedir. Bunun yanında yabancı dil eğitiminde uluslararası alanda kullanılan eğitim materyalleri ve yayınları kullanılmaktadır. Kurumda üç ayrı yabancı dil eğitimi verilmektedir. Bu yabancı diller İngilizce, Almanca ve Arapça şeklindedir.


Asaf Okulları öğrencilerin kişisel gelişimlerini destekleyen çalışmalara da büyük önem vermektedir. Bu önem doğrultusunda öğrencilere kurum içerisinde değerler eğitimi verilmektedir. Ayrıca sınava hazırlık döneminde olan öğrencilerin liseye ve üniversiteye geçiş sınavlarında tam verimle hazırlanmaları adına çeşitli ek ders ve birebir etütler gerçekleştirilmekte; belirli aralıklarla deneme sınavları düzenlenerek öğrencilerin gelişimi takip edilmektedir.

Asaf Okulları İndirimleri
Asaf Okulları Yorumları
Devamını Gör
Asaf Okulları'nda Eğitim
Asaf Okulları Galeriler

Asaf Okulları Kampüsleri

Asaf Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Derince Asaf Okulları Kampüsü
Kocaeli / Derince
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Çocuklarda 3-6 yaş dönemi tüm hayatlarını etkileyecek güce sahip, Özel Derince Asaf Okulları Anaokulu da çocuklara bu dö...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Asaf Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum