fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Aşiyan Koleji

Aşiyan Koleji hakkında tüm bilgilere ulaşın! Kampüs detaylı bilgi, fiyat bilgileri ve daha fazlasını inceleyin!

Aşiyan Koleji'nde Eğitime Bakış

Aşiyan Okulları'nda Eğitim

2010 yılında kurulan Aşiyan Koleji, anaokulundan lise mezuniyetine kadar aktif bir şekilde eğitim vermeye devam etmektedir. Alanında uzman ve tecrübeli kadrosu, uygulamış olduğu çalışma programları, yabancı dil eğitimi, deneme sınavları, robotik ve kodlama eğitimi ile öğrencilere birçok alanda eğitim vermektedir.


2010 yılından bu yana çocukların kendilerini mutlu ve huzurlu hissetmelerini öncelikleri haline getirmiş olan Aşiyan Koleji, günümüz standartlarına uygun bir şekilde belirlediği eğitim politikası ile birlikte öğrenci ve velilerle yakından ilgilenmesiyle ön plana çıkan bir butik okuldur.


Okul içerisindeki her öğrenci, sorumlu öğretmenleri tarafından tanımlanır ve özellikleri keşfedilir. Her öğrencinin algılama mantığı farklı olduğu için keşfedilip o yönde eğitim almaları gerekmektedir. Bu farklılıklar kötü bir özellik değil aksine öğrencilerin zenginlikleridir. Aşiyan Eğitim Kurumlarında her bir öğrencinin akademik performansı, davranış alışkanlıkları, düzen tertibi, iletişim becerileri, spor ve sanata olan ilgisi, kendisini özgürce ifade edebilme becerisi ve daha sayılamayan bir sürü kavram öğretmenleri tarafından ustaca şekillendiriliyor.


Aşiyan Okulları Anaokulu

Aşiyan Anaokulu öğrencilerinin okul öncesinde ayrıcalıklı bir öğrenim görmesi adına eğitim faaliyetleri sürdürmektedir. Öğrencilerinin merak duygusunu artırarak öğrenme becerisinin gelişimini destekleyen kurum, okul öncesi eğitim gereksinimlerini etkili faaliyetler doğrultusunda güncellemektedir. Küçük yaştaki bireylerin sinir, motor, bilişsel, duygusal, kişisel ve öz bakım gelişimleri konusunda titizlikle çalışarak gelişimlerini her noktadan desteklemektedir. Aşiyan Koleji Anaokulu öğrencilerinin gelişimlerini öğretmen-veli iletişimini düzenli biçimde ilerleterek yürütmektedir. Eğitimin günlük planları velilerle detaylı olarak paylaşılmaktadır. Kurum, ana dil beceri gelişimlerini desteklemek amacı ile tekerlemeler, şiirler, şarkılar, bilmeceler, parmak oyunları ve öykü anlatma/oluşturma etkinlikleri düzenlemektedir. Aynı zamanda Aşiyan Eğitim Kurumları çift dilli eğitim hizmetine okul öncesi seviyesinden itibaren başlamaktadır. Özel okulda 3 yaş grubundan itibaren öğrencilere İngilizce dil eğitimleri vermektedir.


Aşiyan Okulları İlkokulu

Aşiyan İlkokulu'nda öğrencilerin 21. yüzyıl becerileri kazanmaları desteklenmektedir. Kurum, bünyesinde bulunan öğrencilerin zihinsel, fiziksel, duygusal, sosyal ve bilişsel gelişimleri göz önünde bulundurularak ayrıcalıklı bir hizmet sunmayı hedeflemektedir. Profesyonel öğretmen yaklaşımları doğrultusunda öğrencilerin aile sıcaklığında bir öğrenim görmesi desteklenmektedir. Kurum, öğrencilerin okula uyum sağlamalarını artırmak amacı ile çok yönlü eğitim faaliyetleri düzenlemektedir. İlkokul eğitim seviyesi, öğrencilerin akademik eğitim hayatına attığı ilk adım niteliği taşımaktadır. Aşiyan Eğitim Kurumları'nda öğrencilerin ilgi ve yetenekleri keşfedilmektedir. İlkokul seviyesinde öğrencilere okuma-yazma ve temel matematik becerileri kazandırılmaktadır. Müzik, spor, görsel sanatlar, drama, satranç, robotik kodlama, zeka ve akıl oyunları öğrencilere ders olarak verilmektedir.


Aşiyan Okulları Ortaokulu

Aşiyan Koleji Ortaokulu'nda öğrenci odaklı eğitim yaklaşımları doğrultusunda oluşturulan eğitim faaliyetleri sürdürülmektedir. Öğrencilerin eğitim motivasyonunu artırarak hedefler belirlemelerinde yardımcı olunmaktadır. Öğrencilerin ilgili, yetenekli ve becerili olduğu alanları ön plana çıkarmak adına atölye, laboratuvar ve kulüp faaliyetleri oluşturulmaktadır. Başarılı bireyler yetiştirmek için gereken akademik desteği alanlarında donanımlı ve uzman öğretmenlerden almakta olan kurum, ayrıcalıklı eğitim çalışmaları yürütmektedir. Aşiyan Eğitim Kurumları'nda öğrencilere ders çalışma alışkanlığı aşılanmaktadır.


Aşiyan Okulları Anadolu Lisesi

Aşiyan Koleji Anadolu Lisesi'nde öğrencilerin hedeflerine ulaşmaları adına sınavlara yönelik faaliyet programları sürdürülmektedir. Uzman öğretmen kadrosu ile kurum, öğrencilerin ekstra bir kursa gitmelerine gerek kalmadan gereken eğitim çalışmalarını devam ettirmektedir. Kurum, öğrencilerin kendilerini tanımalarını, ne istediklerini anlamalarını ve keşfetmelerini desteklemektedir. Öğrencilerin eğitim alanındaki eksikliklerini tamamlayarak sınav başarısına odaklanan yaklaşımlarla faaliyetlerini sürdürmektedir. Aşiyan Koleji'nde birebir etüt çalışmaları uygulanmaktadır. Öğrencilerin eksiksiz bir öğrenim görebilmesi adına dönem içerisinde deneme sınavları ve testler düzenlenmektedir. Eksik giderme faaliyetleri oluşturulmaktadır. Aynı zamanda kurum sınavlara hazırlık kapsamında eğitim koçluğu ve hafızayı etkin kullanma becerileri eğitimi vermektedir.


Aşiyan Koleji Tanıtım Filmi
Aşiyan Koleji İndirimleri
Aşiyan Koleji Yorumları
Devamını Gör
Aşiyan Koleji'nde Eğitime Bakış
Aşiyan Koleji Tanıtım Filmi
Aşiyan Koleji Galeriler

Aşiyan Koleji Kampüsleri

Aşiyan Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Çankaya Mustafa Kemal Aşiyan Okulları Anaokulu Kampüsü
Ankara / Çankaya
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Mustafa Kemal Aşiyan Okulları Anaokulu, Ankara’nın Çankaya ilçesinde yer alan bir erken çocukluk eğitimi kurumudur....
Çankaya Aşiyan Koleji Anadolu Lisesi Kampüsü
Ankara / Çankaya
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Aşiyan Koleji Anadolu Lisesi, bir eğitim kurumu olarak öğrencilerine sağladığı başarıların yanında bir kültür yuvas...
Yaşamkent Aşiyan Anaokulu Kampüsü
Ankara / Çankaya
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Yaşamkent Aşiyan Anaokulu, samimi, aile ortamında 3 ve 6 yaş aralığındaki öğrencilere hizmet vermektedir. Eğitim- Ö...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Aşiyan Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum