fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Atael Koleji

Atael Koleji hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için ziyaret edin. Kurumun; eğitim benimsediği eğitim yaklaşımına, fotoğraflarına, adreslerine hemen ulaşın.

Atael Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Atael Koleji Anaokullar

Atael Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Atael Koleji İlkokullar

Atael Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Atael Koleji Ortaokullar

Atael Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Atael Koleji Liseler

Atael Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Atael Koleji Hakkında

  • Atale Koleji'nde Eğitime Bakış
  • Atael Koleji Tanıtım Filmi
  • Atael Koleji Fiyatları 2022

ATAEL KOLEJİ

Atael Koleji, 2013 yılında geleceğe yön verecek gençlerimizi yetiştirmek için eğitime atılan ilk adım olan anaokulu birimiyle hizmete başlamış ve ilerleyen yıllarda ilkokul, ortaokul ve lise seviyelerinde de eğitim vermeye başlayarak kampüs haline dönüşmüş ve Yenimahalle bölgesinde fark yaratan eğitim anlayışıyla veliler tarafında çokça tercih edilen bir kurumdur. Kurulduğu günden bu yana kalitesinden asla ödün vermeyen okul, çağa ayak uydurmak adına kendini sürekli güncellemiş ve yenilikçi bir anlayışla teknolojik altyapısı sayesinde eğitimde fark yaratma misyonunu edinmiştir. Öğrencilerini, dünya vatandaşı, evrensel değerlere sahip, sorgulayan, barışçıl, sorumluluk alabilen lider bir kişiliğe sahip, hak ve özgürlüklerinin sınırını bilen, zamanını iyi yönetebilen bireyler olarak yetiştiren Atael Koleji, bu süreçte Atatürk ilkelerini kendine rehber olarak görmektedir.


Atael Koleji, öğrencilerini sosyal ve kültürel aktivitelerin içine sokarak akademik başarıyla birlikte sosyal becerileri gelişmiş iletişim gücü yüksek, ekip çalışmasına yatkın bireyler haline dönüşmelerine yardımcı olmaktadır. Okul benimsediği eğitim modeliyle öğrenci odaklı bir hizmet sunmakta ve öğrencilerin gelişim hızlarına göre yoğunluğu değişebilen bir sistem ile tüm öğrencilerin konuları aynı düzeyde anlayabilmelerine imkan sağlanmaktadır.


Atael Koleji, rehber öğretmenleri öğrencilerin tüm gelişim süreçlerini takip etmekte, okulda sorun yaşayan öğrencilere destek olmaktadır. Sorunların çözümü için veliler ile iş birliği içine girilmekte ve dönem boyu düzenlenen sempozyumlar ile aileler çocuk eğitim ve gelişimi konularında uzman kişilerce bilgilendirilmektedir. Okulda hafta sonu kursları öğrenciler ilgi, yetenek ve zevklerine uygun sanat ve spor faaliyetlerine katılabilmekte ve kendilerini geliştirebilmektedirler. Bu bağlamda öğrenciler; piyano, gitar, bateri ve keman dersleri alabilmektedirler.


Atael Koleji öğrencileri, dönem bittikten sonra yaz okulu ile eğlenerek öğrenmeye devam edebilmekte böylece 12 ay boyunca eğitim hizmeti alabilmektedirler. Yaz okulunda öğrenciler, düzenli sporun faydalarını canlı olarak görebilmekte, bireysel yeteneklerini geliştirebilmelerine olanak sağlamaktadır.


Ankara'da eğitim hizmeti veren Atael Koleji 2022 eğitim ve yemek ücretlerini yayınladı. Aşağıda yer alan fiyatlara KDV dahil edilmiştir.


Eğitim Seviyesi Eğitim Ücreti Yemek Ücreti
Anaokulu 30.000 TL 8.800 TL
İlkokul 33.200 TL 8.800 TL
Ortaokul 35.400 TL 8.400 TL
Lise 38.600 TL 8.400 TL

Atael Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Atael Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Atael Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Atael Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum