fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Atael Koleji

Atael Koleji hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için ziyaret edin. Kurumun; eğitim benimsediği eğitim yaklaşımına, fotoğraflarına, adreslerine hemen ulaşın.

Atale Koleji'nde Eğitime Bakış

ATAEL KOLEJİ

Atael Koleji, 2013 yılında geleceğe yön verecek gençlerimizi yetiştirmek için eğitime atılan, eğitimde ilk adım olan anaokulu birimiyle hizmete başlamış ve ilerleyen yıllarda ilkokul, ortaokul ve lise seviyelerinde de eğitim vermeye başlayarak kampüs haline dönüşmüş ve Yenimahalle bölgesinde fark yaratan eğitim anlayışıyla veliler tarafından çokça tercih edilen bir eğitim kurumudur. Kurulduğu günden bu yana kalitesinden asla ödün vermeyen okul, çağa ayak uydurmak adına kendini sürekli güncellemiş ve yenilikçi bir anlayışla teknolojik altyapısı sayesinde eğitimde fark yaratma misyonunu edinmiştir. Öğrencilerini, evrensel değerlere sahip, sorgulayıcı, barışçıl, sorumluluk alabilen lider bir kişiliğe sahip, hak ve özgürlüklerinin sınırını bilen, zamanını iyi yönetebilen dünya vatandaşları olarak yetiştiren Atael Koleji, bu süreçte Atatürk ilkelerini kendine rehber olarak görmektedir.


Atael Koleji, öğrencilerini sosyal ve kültürel aktivitelerin içine sokarak akademik bilgileri ile birlikte sosyal becerileri gelişmiş, iletişim gücü yüksek, ekip çalışmasına yatkın bireyler haline dönüşmelerine yardımcı olmaktadır. Okul, benimsediği eğitim modeli ile öğrenci odaklı bir hizmet sunmakta ve öğrencilerin gelişim hızlarına göre yoğunluğu değişebilen bir sistem ile tüm öğrencilerin konuları aynı düzeyde anlayabilmelerine imkan sağlanmaktadır. Atael Koleji, resim sanatının minik sanatçıları tanımaya yardımcı olan, onların zekalarını, kişiliklerini ve iç dünyalarını yansıtan bir ifade aracı olduğuna inanmaktadır. Bundan dolay sanat faaliyetlerine büyü önem verilmektedir. Görsel sanat derslerinde sadece öğrencilerin el becerilerinin gelişimi hedeflenmemektedir. Öğrencilerin bireysel farklılıkları gözetilip, yetenekleri ortaya çıkarılmakta ve öğrencinin ilgisine göre çeşitli özel sanat alanlarında yönlendirilmektedir. Kara kalem, yağlı boya, ahşap boyama, vitray boyama gibi çeşitli teknikler ile canlı modelden obje ve figür çizimi, peyzaj, enteryör çizimleri gibi birçok özel sanat uygulamasının yapılması ile birlikte öğrenciler çeşitli sanatsal gezilere götürülmektedir. Sanat müzeleri ve galeriler gezerek sanat anlayışları gelişmektedir.


Atael Koleji, rehber öğretmenleri öğrencilerin tüm gelişim süreçlerini takip etmekte, okulda sorun yaşayan öğrencilere destek olmaktadır. Sorunların çözümü için veliler ile işbirliği içine girilmekte ve dönem boyu düzenlenen sempozyumlar ile aileler çocuk eğitim ve gelişimi konularında uzman kişilerce bilgilendirilmektedir. Okulda sunulan hafta sonu kursları sayesinde öğrenciler ilgi, yetenek ve zevklerine uygun sanat ve spor faaliyetlerine katılabilmekte ve kendilerini geliştirebilmektedir. Bu bağlamda öğrenciler; piyano, gitar, bateri ve keman enstrümanları ile müzik eğitimine; karikatür, tiyatro, dans, bale, origami ve daha birçok alanda etkinliğe erişebilmektedir.


Atael Koleji öğrencileri, dönem bittikten sonra yaz okulu ile eğlenerek öğrenmeye devam edebilmekte, böylece 12 ay boyunca eğitim hizmeti alabilmektedir. Yaz okulunda öğrenciler, düzenli sporun faydalarını canlı olarak görebilmekte, bireysel yeteneklerini geliştirebilme olanağına erişmektedir. Sanat atölyeleri ile öğrencilerin sanatsal tarafları daha da pekiştirilecektir. Müzik, dans ve drama dersleri ile sahne deneyimleri oluşacaktır. Doğa yürüyüşleri ve kültürel geziler ile hem yaz aylarının havasının keyfini çıkaracak hem de yeni kültürleri tanıyacaklardır.

Atael Koleji Tanıtım Filmi
Atael Koleji Fiyatları 2024

Yenimahalle'de hizmet veren Atael Koleji fiyatlarını açıkladı. Kurum, kardeş indirimi olarak 2024 eğitim ücretlerine her çocuk için %5 indirim uygulayacak. Aşağıdaki belirtilen ücretlerin tamamına KDV dahil değildir.

Atael Okulları 2024 - 2025 Eğitim Dönemi Ücretleri
Eğitim Seviyesi Eğitim Ücreti
Anaokulu 152.490 TL - 165.750 TL
İlkokul 156.078 TL - 169.650 TL
Ortaokul 158.769 TL - 172.575 TL
Lise 158.769 TL - 172.575 TL
Atael Koleji İndirimleri
Atael Koleji Yorumları
Devamını Gör
Atale Koleji'nde Eğitime Bakış
Atael Koleji Tanıtım Filmi
Atael Koleji Fiyatları 2024
Atael Koleji Galeriler
Atael Koleji Yorumları

Atael Koleji Kampüsleri

Atael Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Atael Koleji Yenimahalle Kampüsü
Ankara / Yenimahalle
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Atael Koleji Ortaokulu, öğrencilerin akademik alanlardaki gelişimlerini çok yönlü eğitim faaliyetleri ile desteklem...
Yenimahalle Atael Koleji İlkokul Kampüsü
Ankara / Yenimahalle
comment-icon 9 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
<b>Atael Koleji</b>'nin bir kurumu olan Özel Atael Koleji İlkokulu, Ankara Yenimahalle'de eğitim ve öğretim hizmeti verm...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Atael Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum