fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Awael Koleji

Awael Koleji hakkında tüm detaylara kolayca ulaşın. Uluslararası Awael Koleji fiyatlarına, adreslerine ve fotoğraflarına hızlıca göz atın.

Awael Koleji'nde Uluslararası Eğitim

Awael Koleji, 30 yıldır sağladığı eğitimde mükemmeliyet ve ahlak garantisi ile İstanbul’da öğrencilere yeni bir ufuk sağlamaktadır. Anaokulundan liseye kadar her kademede eğitim sunan Awael Koleji, tüm gençlere uluslararası düzeyde bir eğitim fırsatı vererek geleceğin neslini zeki ve yaratıcı bireyler olarak dünyaya hazırlamayı hedeflemektedir. Sağlam akademik bir temel oluşturmak için yenilikçi öğretim yöntemlerini uygulayan deneyimli ve uzman kadrosu sayesinde, Awael Koleji öğrencilerinin hem eğitimsel hem de kişisel gelişimini en iyi şekilde desteklemektedir. Böylece toplumun iyiliği için çabalayacak liderleri yetiştirirken, Awael Koleji birçok akademik başarıya imza atmaya devam etmektedir.


Awael Koleji Müfredatı

Awael Koleji Müfredatı, ailelere çocuklarının eğitimini kendi görüşlerine ve değerlerine uygun şekilde yürütebilmeleri için farklı seçenekler sunmaktadır. Aileler, İngiliz Müfredatı ve Lübnan Müfredatı arasında seçim yapabilmektedir. İngiliz Müfredatı, Pearson kurumu tarafından verilen İngiliz Edexcel eğitim sistemini benimsemektedir. Bu eğitim sistemi sayesinde öğrenciler İngilizce dilinde ders alıp, uluslararası düzeyde geçerli olan sertifikalara ve diplomalar edinebilmektedir. GCSE (İkincil Eğitim Genel Sertifikası) ve ona dahil olan İleri Düzey (A-level) sertifikaları ile öğrenciler dünya çapında başarılarının karşılığını görebilmektedir.

Lübnan Müfredatı ise öğrencilere iki dilli bir öğrenim deneyimi sunmaktadır. Öğrencilere uluslararası akademik yetkinlik kazandırmak amacıyla bilimsel dersler İngilizce dilinde verilmektedir. Edebi dersler ise Arapça dili ile verilmektedir. Arap dilinin derinliği ve Arap edebiyatının zenginliği sayesinde öğrenciler sanatsal ve kültürel taraflarını etkili bir şekilde kuvvetlendirebilmektedir. İki dilli eğitim öğrencileri çok yönlü, etkili bireyler olarak yetiştirmektedir.


Awael Koleji Anaokulları

Awael Koleji Anaokulları, çocukları hem eğitim hayatlarına hem de genel topluma hazırlayarak yeni nesli en iyi şekilde yetiştirmeyi hedeflemektedir. Öğrencilere tüm hayatları boyunca kullanacakları temel beceriler bu aşamada kazandırılmaktadır. Sosyal ve duygusal beceriler edinen öğrenciler; duygularını yönetmeyi, sorunlarını çözmeyi ve paylaşmanın önemini öğrenmektedir. Okuma yazma, matematik, sanat, müzik gibi beceriler bu öğrencilere genç yaşta kazandırarak, bu kurumlar onları eğitim hayatlarına etkili bir şekilde hazırlamaktadır. Öğrenciler yürüme, koşma, zıplama yoluyla temel motor becerilerini edinirken, aynı zamanda yazı, çizim ve müzik etkinlikleri sayesinde ince motor becerilerini de öğrenmektedir. Bu kurumlar, çocukları kendi kendilerine giyinmeye, yemek yemeye ve öz bakım yapmaya teşvik ederek onlara bağımsızlık ve özgüven hislerini kazandırmayı hedeflemektedir. Bu sayede her öğrenci kendine güvenen ve kendini destekleyebilen bir birey olarak yetişme fırsatına sahiptir.


Awael Koleji İlkokulları

İlköğretim, her öğrencinin tüm eğitim deneyiminin üstüne kurulduğu temeli oluşturmaktadır. Awael Koleji İlkokulları, öğrencilerde bu temeli en iyi şekilde oturtmayı hedeflemektedir. Hem eğitim süreçlerinde hem de hayatlarının geri kalanında kullanacakları beceri ve değerlerin temeli bu kademede atılmaktadır. Okuma, yazma, aritmetik, hayat bilgisi ve yabancı dil dersleri sayesinde her öğrenci gereken tüm becerileri edinmektedir. Ayrıca, sınıf ortamında yer alarak ve arkadaşlarıyla etkileşimde bulunarak öğrencilere sosyal ve duygusal becerileri doğal bir süreçle edinmektedir. Derslerde hem akademik bilgi hem de hayatta gerekli olan pratik beceriler öğrencilere aktarılmaktadır. Problem çözme, eleştirel düşünme ve etkili iletişim yetenekleri öğrencilere kazandırılarak onları hayatta başarılı olmaya hazırlamaktadır.


Awael Koleji Ortaokulları

Awael Koleji Ortaokulları, öğrencileri lise hayatlarında ve ötesinde başarılı olmaları için hazırlamaktadır. Ortaöğretim, öğrencilere ciddi akademik becerilerin kazandırılmaya başlandığı ve liseye hazırlık döneminin yer aldığı kademedir. Awael Kolejleri öğrencilere bu kritik dönemde en iyi eğitimi sunmayı hedef bilmektedir. Awael Koleji Ortaokullarında eğitim gören öğrenciler, bu aşamada edindikleri bilgiler ve değerler sayesinde lise hayatlarına en hazırlıklı şekilde atlayabilmektedir.


Awael Koleji Liseleri

Lise dönemi öğrencilerin yetişkinliğe ulaştığı ve meslek hayatlarına ya da üniversiteye hazırlandıkları aşamadır. Bundan dolayı Awael Koleji Liseleri bu aşamaya çok büyük önem vermektedir. Bu kurumlarda öğrenciler meslek veya üniversite hayatlarında gerekli olacak her bilgiyi ve beceri edinmektedir. Fen bilimleri, matematik, sosyal bilimler, yabancı dil ve çok daha fazlasını içeren eğitim programları öğrencileri akademik olarak geleceğe hazırlamaktadır. Öğrencilere uluslararası düzeyde geçerli sertifikalar ve diplomalar kazandırılarak ufukları genişletilmektedir. Bu liselerin mezunları, dünyanın her yanında yetkin bireyler olarak yetişmektedir.

Awael Koleji İndirimleri
Awael Koleji Yorumları
Devamını Gör
Awael Koleji'nde Uluslararası Eğitim
Awael Koleji Galeriler

Awael Koleji Kampüsleri

Awael Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Awael Koleji Bağcılar Kampüsü
İstanbul / Bağcılar
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Awael Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum