fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Bağ Koleji

Bağ Koleji'nin; fiyatlarına, veli yorumlarına, bursluluk sınav tarihlerine göz atın. Bağ Koleji'nin erken kayıt dönemlerinden faydalanarak indirimleri kaçırmayın.

Bağ Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Bağ Koleji Anaokullar

Bağ Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Bağ Koleji İlkokullar

Bağ Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Bağ Koleji Ortaokullar

Bağ Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Bağ Koleji Liseler

Bağ Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Bağ Koleji Hakkında

  • Eğitime Bakış

BAĞ KOLEJİ

Bağ Koleji, değişin ve dönüşen dünyaya ayak uydurmak adına eğitimin şifrelerini değiştirmekte, geleceğin eğitimini bugünden öğrencilerine sunmaktadır. Okul dünyanın önde gelen ülkelerinde uygulanan eğitim Türkiye'de öncülüğüne yaparken, dünya eğitim sektörüne de örnek olan eğitim modellerini uygulamaktadır. Her öğrencisinin farklı ve eşsiz olduğunu bilen Bağ Koleji öğrenciye özel eşsiz eğitim modeli sunmaktadır. 2015 yılında eğitim hayatına başlayan okul, anaokulundan lise sona kadar öğrencilerine Etimesgut bölgesinde hizmet vermektedir. Eğitimin hayatın bir parçası olarak gören okul; öz güveni yüksek, iletişim becerileri gelişmiş, sosyal gelişimini tamamlamış, vatanına ve milletine sadık bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Mutluluğun olmadığı yerde kaliteli bir eğitiminde olmayacağını düşünen Bağ Koleji önce mutlu öğrenciler yetiştirmektedir. Bu yüzden kurum öğrencilere okul olmak yerine önce yuva olmaktadır.


Minik adımlarla okula başlayan öğrenciler, başarılı ve akademik yeterliliğe sahip bireyler olarak okuldan mezun olmaktadırlar. Bağ Koleji müfredatı öğrencilerin 21. yüzyılın gerektirdiği tüm becerileri sahip bireyler yetiştirme hedefi doğrultusunda planlanmıştır. İlkokul seviyesinde verdiği eğitimde öğrencilerine sunduğu materyal çeşitliliği ile etkin ve verimli bir öğrenim süreci oluşumunu desteklemektedir. Akademik başarının yanında sosyal becerilerin kazanılması içim uygun ortamlar yaratan Bağ Koleji spor salonları, fen ve teknoloji laboratuvarları, paten pisti, müzik sınıfları ve görsel sanat atölyeleri ile bu amaca uygun imkanlar sunmaktadır. Lise seviyesinde sunulan eğitim ile her öğrencisinin hayallerini gerçekleştirmesi için ihtiyaç duyduğu eğitim modelini öğrencilerine sunarak ulusal ve uluslararası sınavlarda başarı sağlamalarını hedeflemektedir.


Bağ Koleji bünyesinde öğrenim gören her öğrenci en az bir yabancı dili etkin ve doğru bir şekilde kullanabilecek seviyeye gelmekte ilerleyen yaşlarda ihtiyaç duyacağı dil yetkinliğini küçük yaşlardan edinmektedir. Yabancı dil eğitimine önem veren okul Cambridge Üniversitesi ile anlaşma gerçekleştirmiş ve bu amaca uygun hareket etiğini göstermiştir.

Bağ Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Bağ Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Bağ Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Bağ Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum