fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Bağ Koleji

Bağ Koleji'nin; fiyatlarına, veli yorumlarına, bursluluk sınav tarihlerine göz atın. Bağ Koleji'nin erken kayıt dönemlerinden faydalanarak indirimleri kaçırmayın.

Bağ Koleji'nden Eğitime Bakış

BAĞ KOLEJİ

Bağ Koleji, değişen ve dönüşen dünyaya ayak uydurmak adına eğitimin şifrelerini değiştirmekte, geleceğin eğitimini bugünden öğrencilerine sunmaktadır. Okul dünyanın önde gelen ülkelerinde uygulanan eğitim Türkiye'de öncülüğüne yaparken, dünya eğitim sektörüne de örnek olan eğitim modellerini uygulamaktadır. Her öğrencisinin farklı ve eşsiz olduğunu bilen Bağ Koleji öğrenciye özel eşsiz eğitim modeli sunmaktadır. 2015 yılında eğitim hayatına başlayan okul, anaokulundan lise sona kadar öğrencilerine Etimesgut bölgesinde hizmet vermektedir. Eğitimin hayatın bir parçası olarak gören okul; öz güveni yüksek, iletişim becerileri gelişmiş, sosyal gelişimini tamamlamış, vatanına ve milletine sadık bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Mutluluğun olmadığı yerde kaliteli bir eğitiminde olmayacağını düşünen Bağ Okulları önce mutlu öğrenciler yetiştirmektedir. Bu yüzden kurum öğrencilere okul olmak yerine önce yuva olmaktadır.


Minik adımlarla okula başlayan öğrenciler, başarılı ve akademik yeterliliğe sahip bireyler olarak okuldan mezun olmaktadırlar. Bağ Koleji müfredatı öğrencilerin 21. yüzyılın gerektirdiği tüm becerileri sahip bireyler yetiştirme hedefi doğrultusunda planlanmıştır. İlkokul seviyesinde verdiği eğitimde öğrencilerine sunduğu materyal çeşitliliği ile etkin ve verimli bir öğrenim süreci oluşumunu desteklemektedir. Akademik başarının yanında sosyal becerilerin kazanılması içim uygun ortamlar yaratan Bağ Koleji spor salonları, fen ve teknoloji laboratuvarları, paten pisti, müzik sınıfları ve görsel sanat atölyeleri ile bu amaca uygun imkanlar sunmaktadır. Lise seviyesinde sunulan eğitim ile her öğrencisinin hayallerini gerçekleştirmesi için ihtiyaç duyduğu eğitim modelini öğrencilerine sunarak ulusal ve uluslararası sınavlarda başarı sağlamalarını hedeflemektedir.


Bağ Koleji bünyesinde öğrenim gören her öğrenci en az bir yabancı dili etkin ve doğru bir şekilde kullanabilecek seviyeye gelmekte ilerleyen yaşlarda ihtiyaç duyacağı dil yetkinliğini küçük yaşlardan edinmektedir. Yabancı dil eğitimine önem veren okul Cambridge Üniversitesi ile anlaşma gerçekleştirmiş ve bu amaca uygun hareket etiğini göstermiştir.


Ankara Bağ Eğitim Kurumları anaokulu seviyesinden lise seviyesine kadar sarmal bir düzen içerisinde eğitim vermektedir. Geçen her eğitim döneminde öğrencilerin eğitime bakış açısının değiştirilmesi sağlanmaktadır. Kurum, öğrencilere öğrenmeyi bir ilke haline getirmeyi aşılamaktadır. Öğrencilerin derse merakını artırmak için ders içi ve ders dışı etkinliklerle öğrenme yollarının kapılarını açmaktadır. Özgün eğitim içerikleri ile Bağ Koleji, ulusal ve uluslararası alanlarda kendilerini kanıtlayabilecek nitelikte bireyleri hayata kazandırmaktadır.

Bağ Koleji İndirimleri
Bağ Koleji Yorumları
Devamını Gör
Bağ Koleji'nden Eğitime Bakış
Bağ Koleji Galeriler
Bağ Koleji Yorumları

Bağ Koleji Kampüsleri

Bağ Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Etimesgut Bağ Koleji Kampüsü
Ankara / Etimesgut
comment-icon 1 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Bağ Koleji Anaokulu, çocukların gelişim özelliklerini göz önünde bulundurularak sağlıklı bir şekilde fiziksel, duyg...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Bağ Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum