fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Başer Koleji

Başer Koleji hakkında tüm bilgilere ulaşın! Kampüs kampüs detaylı bilgi, fiyat bilgileri ve daha fazlasını inceleyin!

Başer Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Liseler

Başer Koleji Liseler

Başer Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Başer Koleji Hakkında

  • Başer Koleji'nde Eğitime Bakış


2014-2015 Eğitim-Öğretim yılında Bakırköy’de, Özel Valide Sultan Anadolu Kız Lisesi adı altında hizmete açılmış, 2019-2020 eğitim öğretim yılında Başer Anadolu Lisesi olarak karma eğitimle öğrencilerini, milli ve manevi değerlere sahip, geleceğin bilgili, kültürlü, başarılı bireyleri olarak yetiştirmek amacıyla, hizmet vermeye başlamıştır. Öğrencilerin akademik başarısını yüksek tutmak için yoğun ders programları, etüt çalışmaları, bireysel takviye çalışmaları yapılmıştır. Çocukların yaparak, yaşayarak ve görerek öğrenmelerine önem verilmiştir. Yükseköğretime yerleştirmede başarılı sonuçlar elde edilmiştir.


Günümüzde ve gelecekte gelişmiş bir Türkiye’yi inşa edecek, gelecek nesillerimizi Dünya’ya hakim kılacak en önemli unsur eğitimdir. Eğitim yoluyla gençlere kazandıracağı özellikler ve beceriler ile, onları ülkemizin hayallerini gerçeğe dönüştüren sağlam bir toplum, güçlü bir ekonomi, gelişmiş bir kültüre sahip, Dünya milletlerine öncülük eden bir konuma getirecektir.


Okullar sadece ders odaklı kurumlar olarak kalmamalı ve eğitim öğretim faaliyetleri okullarda bir bütün olmalı ve derslerin yanında öğrencilerin sosyal faaliyetlere, kulüp faaliyetlerine, sosyal sorumluluk gerektiren konularda farkındalıklarını artıracak eğitim faaliyetlerine de katılmaları, milli manevi değerleri kazanmaları adına özel çalışmalar yapılmalıdır.


Özel Başer Anadolu Lisesi, güçlü ve alanında uzman eğitim kadrosu, öğrenci merkezli eğitim ve destek programları, çağdaş bir rehberlik anlayışı, modern fiziki yapısıyla gençlerimizin mevcut eğitim öğretim ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda günümüz eğitim sisteminin zorunluluklarını gözeterek onları üniversiteye hazırlamaktadır.


Böylece çocukların çağın bilgi düzeyine, yoğun ve rekabetçi dünyasına hazır hale getirmiş olmayı hedeflemektedir.

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum