fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Beyoğlu Koleji

Beyoğlu Koleji; fiyatlarına, veli yorumlarına ve iletişim bilgilerine hemen göz atın. Kolej hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarına kolayca ulaşın.

Beyoğlu Koleji'nde Eğitime Bakış

Beyoğlu Koleji, İstanbul ilinin Esenyurt ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. 2014 senesinde ortaokul kademesiyle eğitim öğretime başlayan kurum, 2018-2019 senesinde bünyesine bir anadolu lisesi de katmıştır. Kolej adına sahip olmasına karşılık kurum, butik okul anlayışına sahiptir. Kurum bir aile ortamı yaratmayı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda öğrenciler belirli bir kontenjan dahilinde kuruma kabul edilmektedir.


Beyoğlu Eğitim Kurumları sınıflarında bulunan danışman öğretmenler öğrencileriyle birebir ilişki kurmaktadır. Kurumun akademik kadrosu birebir iletişimi karşılayabilecek, alanında eğitimini tamamlamış nitelikli kişilerden seçilerek oluşturulmaktadır. Böylelikle öğrencilerle öğretmenler arasında kuvvetli bir bağ oluşturulmaktadır. Kurumun benimsediği eğitim modeli öğrenciyi temel alan ve merkeze koyan bir eğitim sistemidir.


Beyoğlu Koleji fiziksel olarak birçok imkanı öğrencilerine sunmaktadır. Bu imkanlar öğrencilerin kampüs içerisinde sosyal, sanatsal, fiziksel ve akademik ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik imkanlardandır. Bu bağlamda kurumda laboratuvar, resim ve müzik atölyesi, kapalı spor salonu, kütüphane, yemekhane gibi imkanlardandır. Çevre mahallelerde ikamet eden ailelerin öğrencilerini okula güvenle ulaştırmalarını sağlamak adına kurumda servis imkanı bulunmaktadır.


Beyoğlu Koleji ortaokul ve lise kademelerinde akademik çalışmalarını Türk Milli Eğitim Programı çerçevesinde uygulamaktadır. Bu çerçeve doğrultusunda öğrencilere verilen bilgilerin günlük hayatla bağlantılı ve kalıcı olması amaçlanmaktadır. Kurumda akademik eğitimin yanında öğrencilerin sosyal olarak da gelişim göstermeleri önemsenmektedir. Bu önem doğrultusunda kurumda aktif olarak işleyen öğrenci kulüpleri bulunmaktadır. Öğrenci kulüpleri öğrencilere ilgi ve becerileri doğrultusunda inisiyatif alma ve bir şeyleri başarma duygusunu aşılamaktadır. Bunun dışında öğrencilere yönelik çeşitli gezi etkinlikleri ve yarışmalar düzenlenmektedir.


Beyoğlu Koleji öğrencilerine dershane veya özel ders gibi ek bir eğitim kurumuna ihtiyaç duymayacakları bir eğitim vermeyi amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda öğrencilerin liseye geçiş ve üniversiteye geçiş sınavlarına tam verimle hazırlanmaları sağlanmaktadır. Hafta içi belirli gün ve saatlerde öğrencilere etüt dersleri verilmektedir. Hafta içi etütleri ile öğrencilerin eksikleri belirlenmekte ve bu eksiklerin kapatılmasına yönelik çalışmalar gerçekleştirilmektedir.


Beyoğlu Koleji bünyesinde bulunan rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi ile sınava hazırlık sürecinde öğrencilere destek olunmaktadır. Bunun yanında rehberlik birimi öğrencileri duygusal ve bilişsel gelişimlerinde de destek olmakta, gereken durumlarda okul-aile işbirliği ile hareket edilmektedir.

Beyoğlu Koleji İndirimleri
Beyoğlu Koleji Yorumları
Devamını Gör
Beyoğlu Koleji'nde Eğitime Bakış
Beyoğlu Koleji Galeriler
Beyoğlu Koleji Yorumları

Beyoğlu Koleji Kampüsleri

Beyoğlu Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Beyoğlu Koleji Esenyurt Kampüsü
İstanbul / Esenyurt
comment-icon 1 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Esenyurt'ta eğitim hizmeti sağlayan Özel Beyoğlu Koleji Anadolu Lisesi, sorgulayan, araştıran, düşünen, çevresine ve ins...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Beyoğlu Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum