fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Bilge Alp Koleji

Bilge Alp Koleji hakkında detaylı bilgilere hemen göz atın. Bilge Alp Koleji fiyatları, bursluluk bilgileri, adresleri ve daha fazlasına kolayca ulaşın.

Bilge Alp Koleji'nde Eğitime Bakış

2007 yılında eğitim sevdasıyla özel dershane olarak yola çıkan kurum, 2015-2016 eğitim öğretim yılından beri Bilge Alp Koleji olarak eğitim hizmeti vermeye devam etmektedir. Her bir öğrencisine tek öğrenci gözüyle bakıp, öğrencilerinin bireysel farklılıklarını göz önüne alarak eğitim felsefesini oluşturmaktadır. “Çocuğunuz kalabalıklar içinde kaybolmasın” sloganını benimseyen kolej, eğitim ve öğretime anaokulu, ilkokul ve ortaokul kademeleri ile devam etmektedir.


Bilge Alp Koleji, öğrencilerin akademik başarılarının yanı sıra hayatta da mutlu ve başarılı olmalarını hedef haline getirmiş ve eğitim felsefesine adapte etmiştir. Alanında uzman öğretim ve yönetim kadrosuyla, medeni, her bakımdan yeterli, aydın bireyler yetiştirmek gayesindedir. Tam gün eğitim uygulayan okul, cumartesi günleri etütleri, sosyal faaliyetleri ve deneme sınavlarıyla her öğretileni pekiştirmeye olanak sağlamaktadır. 6 gün eğitim yapılan okulda iki yabancı dilli eğitim uygulanmaktadır. Merkezi ortak sınavlar için 8. sınıflara hazırlanma ve test tekniğini pekiştirme imkanı sunulmaktadır.


Gelişen eğitim sektörünü takip ederek yenilikleri eğitim müfredatlarına dahil eden Bilge Alp Koleji, teknolojik altyapısını kullanarak ders içeriklerini zenginleştirmektedir. Ezberci bir eğitim yaklaşımına tamamıyla karşı olan kurum, öğrencilerin teorik bilgileri ezberlemeleri yerine bu bilgileri uygulayarak kalıcı öğrenmenin gerçekleşmesini hedeflemektedir. Okul laboratuvarlarında ve sınıflarda düzenlenen etkinlik ve deneyler sayesinde öğrenciler bir çok konuyu uygulamalı ve somut bir şekilde deneyimleme fırsatı bulmaktadır.


Öğrencileri sadece akademik anlamda değil, aynı zamanda sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerde de başarılı bireyler olarak yetiştirmeyi hedefleyen Bilge Alp Koleji, bu amaç doğrultusunda okulda çeşitli etkinlikler düzenlemektedir. Spor faaliyetleri ile öğrencilerin fiziksel gelişimleri desteklenirken, gezi ve çeşitli kulüp faaliyetleri ile öğrencilerin kültürel ve sosyal birikimleri arttırılmaktadır. Öğrencileri dünya vatandaşı olarak yetiştirmek için çift yabancı dil programı uygulayan kurum, lise kademesine geçecek öğrencilerin temel dil bilgilerine hakim olmalarını ve kendilerini ifade edebiliyor olmalarını amaçlamaktadır.


Bilge Alp Koleji fiyatları kademelere göre değişkenlik göstermektedir. Öğrencilerin bu ayrıcalıklı ve nitelikli eğitimden avantajlı fiyatlarla faydalanabilmesi için Bilge Alp Koleji bursluluk sınavları düzenlemektedir. Kurum, düzenlediği bursluluk sınavları ile başarılı olan öğrencilere çeşitli oranlarda burs vermektedir. Belirlenen burs oranlarına göre öğrenciler indirimli fiyatlar ile okula kayıt yaptırma fırsatı bulmaktadır.

Bilge Alp Koleji Tanıtım Filmi
Bilge Alp Koleji İndirimleri
Bilge Alp Koleji Yorumları
Devamını Gör
Bilge Alp Koleji'nde Eğitime Bakış
Bilge Alp Koleji Tanıtım Filmi
Bilge Alp Koleji Galeriler
Bilge Alp Koleji İndirimleri
Bilge Alp Koleji Yorumları

Bilge Alp Koleji Kampüsleri

Bilge Alp Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Etimesgut Bilge Alp Koleji Kampüsü
Ankara / Etimesgut
comment-icon 77 Yorum announcement-icon 38 Duyuru
%12 İndirim
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Bilge Alp Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum