fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Bilgi Koleji

Bilgi Koleji'nin; fotoğraflarına, güncel fiyatlarına, fiziksel olanaklarına ve adreslerine hemen ulaşın. Kurumun eğitime bakış açısına dair detaylı bilgi edinin.

Bilgi Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Bilgi Koleji Anaokullar

Bilgi Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Bilgi Koleji İlkokullar

Bilgi Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Bilgi Koleji Ortaokullar

Bilgi Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Bilgi Koleji Liseler

Bilgi Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Bilgi Koleji Hakkında

  • Eğitime Bakış
  • Bilgi Koleji Tanıtım Filmi
  • Bilgi Koleji Bursluluk Sınavı 2022
  • Bilgi Koleji Veli Görüşleri

BİLGİ KOLEJİ

Bilgi Koleji başarının anahtarını veren, 25 yıllık tecrübesi ile lider ruhlu nesiller yetiştirme gayesinde olan kendini sürekli güncelleyen ve çağa ayak uyduran eğitim kurumudur. Okul merak eden, soru soran, araştıran bireyler yetiştirirken bilimi sadece okuyarak değil uygulayarak anlayan ve sentezleyen, içinde bulundukları çevreyi ve dünyayı tanımanın heyecanını yaşatmaktadır. Öğrencilerini sadece okulda belirli bir süre değil hayat boyu öğrenen bireyler olması yolunda eğiten Bilgi Koleji, öğrencilerinin hayata ilk adımlarını atarken; etkin, yaşayarak, anlayarak, keşfederek geleceğin bilgi toplumunun bireyleri olarak yetiştirmektedir. Okul evrenseli algılayabilen, katılımcı, ilkeli ve nesnel bireyler yetiştirmek ilkesiyle hareket etmektedir. Okul eğitim ve öğretim yaşam ortamlarını öğrencilerinin tüm gereksinimlerine cevap verecek şekilde tasarlamıştır.


Bilgi Koleji, anasınıfından itibaren İngilizce ve Almancayı okuyan, yazan, dinleyen ve konuşan bireyler olabilmeleri için uluslararası geçerliliği olan program, yöntem ve tekniklerle yabancı dil eğitimi vermektedir. Yaşamın temeli olan okul öncesi dönem; öğrenme potansiyelinin en yüksek olduğu ve kişiliğin temelinin oluştuğu önemli bir süreçtir. Öğrencilerin farklı alanlardaki potansiyellerinin ortaya çıkartılabilmesi. zihinsel,sosyal, duygusal ve bilişsel gelişimini ortaya çıkarabilecek bir programda eğitilmesi gerekir. Çocukluk döneminde kazanılan davranışların büyük bir bölümü yetişkinlikte bireyin kişilik yapısını, tavır, alışkanlık, inanç ve değer yargılarını biçimlendirmektedir. Bunun bilincinde olan Bilgi Koleji, kurguladığı ve uyguladığı eğitim modeli ile öğrencilerin gelişim düzeylerinin farklarını göz önüne almaktadır. Okulun eğitim kadrosu, kullandıkları ileri eğitim teknolojilerini her an birbirleriyle paylaşarak sonuçlarını değerlendirmektedir. Öğretmenler her çocuğun ayrı bir dünya olduğu düşüncesiyle her birini yakından tanımaya çalışmakta ihtiyaçlarını saptamakta ve eksikleri gidermektedir.


Bilgi Koleji sadece bilgiyi alan değil, sosyal, iletişime açık, kendine güvenin olan hobiler edinmiş, edindiği bilgileri kullanabilen ve yaşamdan zevk alan nesiller yetiştirmektedir. Zihinsel gelişim kadar bedensel gelişimi de önemseyen okul, öğrencilerini spora teşvik ederek onların vücut koordinasyonlarını sağlarken diğer yandan organize olmayı ve ortak hedef doğrultusunda takım ruhuyla çalışmayı sağlamaktadır.


Bilgi Koleji fiyatları her sene belirli bir oranda artış göstermekte ve eğitim ücretlerine ek olarak servis ve yemek masrafları için de velilerden belirli bir ücret talep edilebilmektedir. Fiyatlar eğitim seviyelerine göre farklılık göstermekte ve anaokulu ücretleri genellikle daha yüksek olmaktadır. Bilgi Koleji 2020 fiyatları hakkında fikir sahibi olmak adına hemen form doldurup kurumdan geri dönüş alabilirsiniz. Kolejler bursluluk sınavları düzenleyerek gelecek vadeden öğrencileri bünyelerine katarak burs vermektedirler. Bilgi Koleji bursluluk sınavları da her sene düzenlenmektedir.


Bilgi Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Bilgi Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Bilgi Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Bilgi Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum