fb

Bilgince Eğitim Kurumları

Bilgince Eğitim Kurumları hakkında tüm detaylara hızlıca ulaşın. Okulun; fiyatları, fotoğrafları, erken kayıt dönemleri ve adresleri ile ilgili bilgi sahibi olun.

Bilgince Eğitim Kurumları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Bilgince Eğitim Kurumları Anaokullar

Bilgince Eğitim Kurumları anaokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Bilgince Eğitim Kurumları İlkokullar

Bilgince Eğitim Kurumları ilkokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Bilgince Eğitim Kurumları Ortaokullar

Bilgince Eğitim Kurumları ortaokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Bilgince Eğitim Kurumları Liseler

Bilgince Eğitim Kurumları liselerini
inceleyin.

İNCELE

Bilgince Eğitim Kurumları Hakkında

  • Bilgince Eğitim Kurumları'ndan Eğitim
  • Bilgince Eğitim Kurumları Tanıtım Filmi

BİLGİNCE EĞİTİM KURUMLARI'NDAN EĞİTİME BAKIŞ

Özel Bilgince Eğitim Kurumları, küçük yaştan itibaren verdiği eğitimle öğrencilerin öz bakım, motor, sosyal, bilişsel ve dil gelişimini destekleyerek hayata hazırlamaktadır. Öğrencilerin çok yönlü gelişimlerini sağlamak amacı ile eğitim programlarını çeşitlendiren Bilgince, alanında uzman eğitmenlerle öğrencileri buluşturmaktadır. Branşında uzman eğitmenler olmalarının yanında öğrencilere model olabilecek yeterliliğe sahip öğretmenler olmasına özen gösterilmektedir. Bilgince Eğitim Kurumları'nda öğrenciler yaş gruplarına uygun olarak eğitilmekte ve eğitimin bütünlüğü sağlanmaktadır.


Bilgince Koleji, 4 bloktan oluşmaktadır. Okulun fiziki yapısı öğrencilerin ihtiyaçları ve gereklilikleri doğrultusunda donatılmaktadır. Bilgince, bünyesindeki öğrencilerin her açıdan bilinçli bireyler olmasını sağlamak amacı ile çok yönlü çalışmalar sürdürmektedir. Okulun kampüsü içerisinde; kapalı yüzme havuzu, at çiftliği, kapalı spor salonu ve çok amaçlı spor salonları mevcuttur. Öğrencilerin fiziksel ve zihinsel gelişimlerini tamamlamaları ve ilerletmeleri adına çalışmalar sürdürmekte olan Bilgince, kaliteli eğitimin bir adresi olmaktadır.


Bilgince Koleji'nde yabancı dil eğitimi ana sınıfından itibaren başlamakta ve etkin olarak diğer seviyelerde de sürdürülmektedir. Okulun sunduğu dil eğitiminde hedefi, öğrencinin anadili gibi yabancı diller de bilgi sahibi olmasıdır. Birincil esaslı olarak İngilizce dil eğitimi sağlayan Bilgince, dünyada en çok yazılan ve konuşulan ikinci yabancı dil olan İspanyolca dil eğitimine 3. sınıftan itibaren başlamakta ve öğrenim bütünlüğü sağlanmaktadır. Öğrenciler sınıflarda Türk ve yabancı eğitmenler eşliğinde öğrenim görmekte ve en doğru biçimde bilinçlendirilmektedir.


Bilgince Okulları'nda rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi öğrencilerin bireysel farklılıklarına saygı duyarak yaklaşımlar düzenlemektedir. Mutlu öğrenme ortamlarının esas alındı Bilgince Koleji'nde öğrencilerin görüşlerine saygı duyularak eğitim hizmeti sağlanmaktadır. Rehberlik hizmeti öğrencilerin sorun ve problemlerini gidermek amacı ile çalışmalar yaparken aynı zamanda birçok görevi de beraberinde gelmektedir. Rehberlik hizmeti;

  • Bireysel farklılık gözetmeksizin öğrenci gelişimine katkıda bulunmak,
  • Öğrencilerin güçlü ve zayıf yönlerini belirleyerek potansiyellerini yükseltmelerine destek olmak,
  • Geleceğe ve kariyer planlamalarına öğrencilerin ilgi alanları doğrultusunda rehberlik sağlamak,
  • Çevresine, doğaya ve hayvanlara duyarlı, sorumluluklarının bilincinde bireyler olmaları için eğitim programları oluşturmak, Bilgince Eğitim Kurumları'nda bulunan rehberlik servisinin başlıca görevleri olmaktadır.


Bilgince Eğitim Kurumları Anaokulu

Bilgince Eğitim Kurumları İlkokul

Bilgince Eğitim Kurumları Ortaokul

Bilgince Eğitim Kurumları Lise

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum