fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Bilgince Eğitim Kurumları

Bilgince Eğitim Kurumları hakkında tüm detaylara hızlıca ulaşın. Okulun; fiyatları, fotoğrafları, erken kayıt dönemleri ve adresleri ile ilgili bilgi sahibi olun.

Bilgince Eğitim Kurumları'ndan Eğitim

BİLGİNCE EĞİTİM KURUMLARI'NDAN EĞİTİME BAKIŞ

Bilgince Eğitim Kurumları, küçük yaştan itibaren verdiği eğitimle öğrencilerin öz bakım, motor, sosyal, bilişsel ve dil gelişimini destekleyerek onları hayata hazırlamaktadır. Öğrencilerin çok yönlü gelişimlerini sağlamak amacı ile eğitim programlarını çeşitlendiren Bilgince, alanında uzman eğitmenlerle öğrencileri buluşturmaktadır. Branşında uzman eğitmenler olmalarının yanında öğrencilere model olabilecek yeterliliğe sahip öğretmenler olmasına özen gösterilmektedir. Kurum'da öğrenciler yaş gruplarına uygun olarak eğitilmekte ve eğitimin bütünlüğü sağlanmaktadır.


İlkokul, ortaokul, anadolu lisesi ve fen lisesi olarak eğitim vermekte olan Bilgince Koleji, 4 bloktan oluşmaktadır. Okulun fiziki yapısı öğrencilerin ihtiyaçları ve gereklilikleri doğrultusunda donatılmaktadır. Bilgince, bünyesindeki öğrencilerin her açıdan bilinçli bireyler olmasını sağlamak amacı ile çok yönlü çalışmalar sürdürmektedir. Okulun kampüsü içerisinde; kapalı yüzme havuzu, at çiftliği, kapalı spor salonu ve çok amaçlı spor salonları mevcuttur. Bunlara ek olarak fen ve bilgisayar laboratuvarları, müzik odası, çeşitli atölyeler, açık hava sınıfları ve konferans salonu da kurumda bulunmaktadır. Öğrencilerin fiziksel ve zihinsel gelişimlerini tamamlamaları ve ilerletmeleri adına çalışmalar sürdürmekte olan okul, kaliteli eğitimin adresi olmaktadır.


Bilgince Koleji'nde yabancı dil eğitimi ana sınıfından itibaren başlamakta ve etkin olarak diğer seviyelerde de sürdürülmektedir. Okulun sunduğu dil eğitiminde hedefi, öğrencinin yabancı dillerde anadili gibi bilgi sahibi olmasıdır. Birincil esaslı olarak İngilizce dil eğitimi sağlayan kurum, dünyada en çok yazılan ve konuşulan ikinci yabancı dil olan İspanyolca dil eğitimine 3. sınıftan itibaren başlamakta ve öğrenim bütünlüğü sağlanmaktadır. Öğrenciler sınıflarda Türk ve yabancı eğitmenler eşliğinde öğrenim görmekte ve en doğru biçimde bilinçlendirilmektedir. Bilgince Eğitim Kurumları, yabancı dil eğitimini Avrupa Ortak Diller Çerçeve Programı dahilinde yürütmektedir.


Mutlu öğrenme ortamlarının esas alındığı okulda öğrencilerin görüşlerine saygı duyularak eğitim hizmeti sağlanmaktadır. Rehberlik hizmeti öğrencilerin sorun ve problemlerini gidermek amacı ile çalışmalar yaparken aynı zamanda birçok görevi de beraberinde gelmektedir. Bilgince Okulları'nda rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi öğrencilerin bireysel farklılıklarına saygı duyan bir yaklaşıma sahiptir. Rehberlik servisi; bireysel farklılık gözetmeksizin öğrenci gelişimine katkıda bulunmak, öğrencilerin güçlü ve zayıf yönlerini belirleyerek potansiyellerini yükseltmelerine destek olmak amaçlarını taşımaktadır. Bu kapsamda, öğrencilerin ilgi alanları doğrultusunda gelecek ve kariyer planlamalarında rehberlik sağlamakta ve çevresine, doğaya, hayvanlara duyarlı, sorumluluklarının bilincinde bireyler olmaları için eğitim programları oluşturmaktadır.


Bilgince Eğitim Kurumları öğrencilerinin akademik ve sınav bazlı sağlamak adına çabalarını sürdürmektedir. Bu çaba doğrultusunda kurum, öğrencilerine müfredat dersleri dışında da ek dersler, soru çözüm saatleri ayırmaktadır. Böylelikle öğrenciler eksiklerini kapatarak sınava hazırlık süreçlerini sürdürmektedir. Eğitimin sadece akademik değil, her alanda bir bütün olduğunu bilen Bilgince, yoğun şekilde yürüttüğü sınava hazırlık süreçlerinin yanında öğrencilerinin rahat etmeleri ve kurum içerisinde sosyalleşmeleri için çeşitli aktiviteler sürdürmektedir. Rehberlik servisinin düzenli olarak yürüttüğü seminerlerin yanında, öğrencilerin inisiyatif alarak hareket ettikleri öğrenci kulüpleri de aktif olarak rol almaktadır. Böylelikle öğrenciler diledikleri alanlarda aktif faaliyet gösterirken akranlarıyla da sosyalleşme imkanı bulmaktadır.

Bilgince Eğitim Kurumları Tanıtım Filmi
Bilgince Eğitim Kurumları İndirimleri
Bilgince Eğitim Kurumları Yorumları
Devamını Gör
Bilgince Eğitim Kurumları'ndan Eğitim
Bilgince Eğitim Kurumları Tanıtım Filmi
Bilgince Eğitim Kurumları Galeriler

Bilgince Eğitim Kurumları Kampüsleri

Bilgince Eğitim Kurumları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Bilgince Eğitim Kurumları Güzelbahçe Kampüsü
İzmir / Güzelbahçe
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Bilgince Eğitim Kurumları Ortaokulu, İzmir'in Güzelbahçe ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur....
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Bilgince Eğitim Kurumları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum