fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Bir Dünya Koleji

Bir Dünya Koleji için tüm eğitim bilgilerini bir arada görüntüleyin. Fiyatlar, eğitim anlayışları, fotoğraflar ve daha fazlasına hemen ulaşın.

Bir Dünya Koleji'nde Eğitime Bakış

Bir Dünya Koleji, İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum 50 yıllık tecrübesi ile dünyanın her alanında hızlı gelişen atmosfere uyumlu global eğitim standartları ile eğitim çalışmalarını sürdürmektedir. Kurum eğitim çalışmalarını okul öncesi kademeden itibaren lise kademesine kadar sürdürmektedir. Lise kademesinde ise anadolu lisesi ve akşam lisesi türlerinde eğitim vermektedir.


Bir Dünya Eğitim Kurumları her bir kademede öğrencilerine en iyi eğitim olanaklarını sunmayı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda öğrencilerine nitelikli bir eğitim süreci sunacak bir eğitim kadrosu oluşturmuş durumdadır. Kurumun eğitim kadrosunu oluşturan eğitmenler alanında gerekli eğitimlerini tamamlamış, belirli bir deneyime ulaşmış, öğrencilerle ve velilerle sağlıklı iletişim kurabilen kişilerden seçilmektedir.


Bir Dünya Koleji okul öncesi kademede öncelikli olarak öğrencilerini okul ortamına alıştırmayı hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda öğrencilere sevgi dolu bir ortamda özel öğrenim teknikleri sunulmaktadır. İlkokul döneminde ise kurum öğrencilerine öğrenmeyi etkin kılma metodu ile çok dilli eğitimin temel basamaklarıyla eğitim vermektedir. Ortaokul kademesinde ise yeni nesil eğitim metodu ile öğrencilerini geleceğe hazırlayarak kişisel yeteneklerini keşfetmelerini sağlayan bir eğitim süreci izlemektedir. Lise döneminde ise kolej eğitimine uygun nitelikle ve bireysel kariyer hedeflemeleri ile daha başarılı olacak öğrenciler yetiştirmektedir.


Bir Dünya Koleji ortaokul ve lise kademesinde sınava hazırlık sürecinde olan öğrencilerine her anlamda yetkin bir sınava hazırlık süreci sunmaktadır. Bu sürecin içerisinde akademik ve psikolojik yardımlar dahildir. Öğrencilerin eksiksiz bir biçimde sınava hazırlanmaları için ek ders ve etütlerle müfredat dahilindeki eğitim desteklenmektedir. Bunun yanında öğrencilerin bu sınava hazırlık döneminde yaşayabilecekleri motivasyon kayıplarının da önüne geçmek adına kurumda aktif olarak işleyen bir rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi bulunmaktadır. Bu servis öğrencilerin ders çalışma şekillerinden bir hedef belirlemelerine kadar her konuda onlara destek olmaktadır.


Bir Dünya Okulları, öğrencilerinde çok yönlü bir gelişim sağlamayı hedeflemiş kurumlardandır. Bu hedef doğrultusunda kurum öğrencilerini sadece akademik anlamda değil sosyal anlamda da hayata hazırlamaktadır. Spor salonları, kapalı yüzme havuzu, tiyatro ve güzel sanatlar için konferans salonu ile sanatsal ve sportif ihtiyaçlara yönelik tüm fiziksel imkanlar sağlanmaktadır. Farklı yaş gruplarına göre planlanan etkinlikler ile öğrencilerin öğrenme süreci kalıcı ve eğlenceli hale getirilmektedir. Böylelikle Bir Dünya Koleji mezunu bir öğrenci hem akademik ve bilişsel olarak yetkin, hem de sosyal olarak belirli bir olgunluğa erişmiş şekilde mezun olmaktadır.

Bir Dünya Koleji Tanıtım Filmi
Bir Dünya Koleji İndirimleri
Bir Dünya Koleji Yorumları
Devamını Gör
Bir Dünya Koleji'nde Eğitime Bakış
Bir Dünya Koleji Tanıtım Filmi
Bir Dünya Koleji Galeriler
Bir Dünya Koleji Yorumları

Bir Dünya Koleji Kampüsleri

Bir Dünya Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Bir Dünya Koleji Beylikdüzü Kampüsü
İstanbul / Beylikdüzü
comment-icon 36 Yorum announcement-icon 5 Duyuru
Özel Bir Dünya Koleji İlkokulu, İstanbul’un Beylikdüzü semtinde bulunan bir kurumdur. Okul vizyonumuz dengeli, sorumlu,...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Bir Dünya Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum