fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Biz Okulları

Biz Okulları; eğitim anlayışı, okul fiyatları, fotoğrafları ve pek çok bilgiye kolaylıkla ulaşın! Biz Okulları ile hızlıca iletişime geçin.

Biz Okulları'ndan Eğitime Bakış

Biz Okulları, İstanbul’un Esenyurt ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum, ortaokul ve lise kademelerinde; lise kademesinin anadolu lisesi türünde eğitim vermektedir. “Geleceği BİZ’im çocuklar kuracak!” mottosuyla geleceğin nitelikli, faydalı, uluslararası düşünebilen öğrencilerini yetiştirmek adına çabalamaktadır. Bu çaba doğrultusunda tüm imkanlarını öğrencilerin kullanımına sunmuş durumdadır.


Biz Koleji geniş kampüsüyle birçok fiziksel imkanı öğrencilerine sunmaktadır. Öğrencilerin eğitim süreçlerinde rahat edebilecekleri bir kampüs bulunmaktadır. Bu kampüsteki sınıflar geniş ve ferah bir biçimde oluşturulmaktadır. Bunun yanında öğrencilerin sosyal aktivitelerini gerçekleştirebilecekleri alanlar da kampüs içerisinde bulunmaktadır. Bu alanlardan bazıları açık ve kapalı spor alanları, müzik odası ve sanat atölyesi şeklindedir. Müzik odası enstrüman bakımından zengin bir odadır. Kurumda her bir öğrencinin en az bir enstrüman çalmayı öğrenmesi amaçlanmaktadır. Sanat atölyesinde resim aktivitelerinin yanında seramik aktiviteleri de gerçekleştirilmektedir. Biz Okulları öğrencilerin akademik çalışmalarını destekleyecek fiziksel imkanlara da sahiptir. Fen derslerinin pratiğe dökülebileceği teknolojik donanıma sahip fen laboratuvarları, bilgisayar laboratuvarları bu imkanlardan bazılarıdır.


Biz Okulları sahip olduğu ortaokul ve lise kademelerinde öğrencilerin önemli sınavlara hazırlandıklarının farkındadır ve bu farkındalıkla hareket etmektedir. Bu nedenle öğrencilerin liseye giriş ve üniversiteye geçiş sınavlarına tam verimlilikle hazırlanmalarını amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda kurum içerisinde müfredat dahilindeki dersler tam verimlilikle işlenmektedir. Müfredat dersleri dışında öğrencilerin eksiklerini kapatmaya ve öğrendiklerini pekiştirmeye yönelik etkinlikler de kurum bünyesinde gerçekleştirilmektedir.


Biz Okulları eğitim sürecinde uluslararası standartları benimsemiş bir kurumdur. Bu standartlar doğrultusunda öğrencilere nitelikli bir yabancı dil eğitimi sağlamak amaçlanmaktadır. Birinci yabancı dil olarak kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir. İkinci yabancı dil seçenekleri ise Fransızca, Almanca ve İspanyolca şeklindedir. Bu dil seçenekleri ile öğrencileri en az bir dilde ileri derecede yetkin, en az iki dilde de bilgi sahibi bireyler olarak yetiştirmek kurumun öncelikli hedeflerindendir.


Biz Okulları Edubucks ile anlaşmalı kurumlardandır. Bu anlaşma kapsamında öğrencilere yurt dışında eğitim danışmanlığı verilmektedir. Öğrenci değişim programlarının yanında öğrencilere Kanada okullarıyla çift diploma imkanı ve yurtdışındaki çeşitli üniversitelerle anlaşma imkanı sunulmaktadır. Eğitimine Türkiye’de devam etmeyi planlayan öğrenciler için ise sınav sonrası tercih danışmanlığı yapılmaktadır.

Biz Okulları Tanıtım Filmi
Biz Okulları İndirimleri
Biz Okulları Yorumları
Devamını Gör
Biz Okulları'ndan Eğitime Bakış
Biz Okulları Tanıtım Filmi
Biz Okulları Galeriler
Biz Okulları Yorumları

Biz Okulları Kampüsleri

Biz Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Biz Okulları Esenyurt Kampüsü
İstanbul / Esenyurt
comment-icon 14 Yorum announcement-icon 15 Duyuru
Özel Bahçeşehir Biz Okulları Anadolu Lisesi, uzman eğitim kadrosu ile öğrencilerin gelişimlerini her açıdan desteklemey...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Biz Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum