fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Boğazhisar Eğitim Kurumları

Boğazhisar Eğitim Kurumları hakkında tüm bilgilere ulaşın! Kampüs detaylı bilgi, fiyat bilgileri ve daha fazlasını inceleyin!

Boğazhisar Eğitim Kurumları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Boğazhisar Eğitim Kurumları Anaokullar

Boğazhisar Eğitim Kurumları anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Boğazhisar Eğitim Kurumları İlkokullar

Boğazhisar Eğitim Kurumları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Boğazhisar Eğitim Kurumları Ortaokullar

Boğazhisar Eğitim Kurumları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE

Boğazhisar Eğitim Kurumları Hakkında

  • Boğazhisar Eğitim Kurumları'nda Eğitime Bakış
  • Boğazhisar Eğitim Kurumları Tanıtım Filmi

2008 yıından bu yana, sürekli kendini yenileyip yeni bir şeyler katmayı hedefleyen Boğazhisar Eğitim Kurumları, özel olarak geliştirilmiş “5Q Eğitim Modeli” ile sürekli yükselişte olan bir başarı grafiğine sahiptir. 5Q Eğitim Modeli, öğrencilere zihinsel, sosyal, duygusal, ruhsal ve bedensel olarak birçok alandaki potansiyellerini keşfedip bütüncül bir şekilde eğitimi tanımlamaktadır.

Boğazhisar Kurumu öğrencileri, farklı gelişim alanlarına sahip birçok gelişim atölyesinde sadece bilgi beceri değil, aynı zamanda tecrübe kazanarak öğrencileri gerçek hayata hazırlar.

İngilizce eğitimine ek olarak Çince ve Arapça eğitimi ile yalnızca yerel değil aynı zamanda uluslararsı bir vizyon da katar. Kampüs lokasyonu sayesinde doğa ile iç içe bir eğitim alan öğrenciler ruhsal olarakta gayet rahat bir eğitim hayatına sahip olurlar. Dürüst, adil, sevgi dolu, problem değil çözüm odaklı, iletişim becerileri yüksek, nitelikli insanlar yetiştirmeyi hedefleyen Boğazhisar Kurumu, öğrencileri zihinsel, duygusal, sosyal, bedensel ve ruhsal alanların tamamında en iyi şekilde yetiştirmektedir.

Eğitim Kurumu tarafından geliştirilmiş olan “5Q Eğitim Modeli” ile birlikte, öğrencilerin doğal ve gerçek yaşamla birlikte güçlü bir iletişim kurmalarını hedeflemiştir. Bu amaç içerisinde, atölyeler ve kampüs çevresindeki doğal yaşam alanını çok güzel bir şekilde değerlendirmektedir. Bu doğrultuda, öğrenciler araştırır ve keşfeder, deneyimler, eğlenirken öğrenirler, özgüvenleri artar, çevreye uyumlu birer birey olurlar. Doğayla temas, fiziksel sağlıklarını geliştirir ve iyileştirici bir etki gösterir.

Okul konsepti olarak çocuklara birçok imkan sunan Boğazhisar Kurumu;

Doğada Yürüyüş Doğayı Keşfet Doğa Oyunları Tırmanma ve Denge Kamp Hikaye Oluşturma Organik Tarım Doğal Materyallerle Tasarım gibi birçok eğlenceli okul ortamı sunmaktadır. Bu etkinliklere ek olarak; Görsel Sanatlar, Gastronomi, Astronomi ve Uzay, Zeka, Robotik ve Kodlama gibi birçok atölye eğitimi de sunmaktadır.

Boğazhisar Eğitim Kurumları Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Boğazhisar Eğitim Kurumları İlkokul

Lütfen Bekleyin

Boğazhisar Eğitim Kurumları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum