fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Boğazhisar Eğitim Kurumları

Boğazhisar Eğitim Kurumları hakkında tüm bilgilere ulaşın! Kampüs detaylı bilgi, fiyat bilgileri ve daha fazlasını inceleyin!

Boğazhisar Eğitim Kurumları'nda Eğitime Bakış

Özel Boğazhisar Okulları'nda Eğitim

2008 yılından bu yana, sürekli kendini yenileyip yeni bir şeyler katmayı hedefleyen Boğazhisar Eğitim Kurumları, özel olarak geliştirilmiş “5Q Eğitim Modeli” ile sürekli yükselişte olan bir başarı grafiğine sahiptir. "5Q Eğitim Modeli", öğrencilere zihinsel, sosyal, duygusal, ruhsal ve bedensel olarak birçok alandaki potansiyellerini keşfedip bütüncül bir şekilde eğitimi tanımlamaktadır.


Boğazhisar Kurumu öğrencileri, farklı gelişim alanlarına sahip birçok gelişim atölyesinde sadece bilgi beceri değil, aynı zamanda tecrübe kazanarak öğrencileri gerçek hayata hazırlar.


Boğazhisar Eğitim Kurumları'nda İngilizce eğitimine ek olarak Çince ve Arapça eğitimi de öğrencilere sunulmaktadır. Bununla birlikte öğrencilere yalnızca yerel değil aynı zamanda uluslararası bir vizyon ve bakış açısı da kazandırmaktadır. Özel okulun kampüs binası ve lokasyonu sayesinde doğa ile iç içe bir eğitim alan öğrenciler ruhsal olarak da gayet rahat bir eğitim hayatına sahip olurlar. Dürüst, adil, sevgi dolu, problem değil çözüm odaklı, iletişim becerileri yüksek, nitelikli insanlar yetiştirmeyi hedefleyen Boğazhisar Okulu, öğrencileri zihinsel, duygusal, sosyal, bedensel ve ruhsal alanların tamamında en iyi şekilde yetiştirmektedir.

Boğazhisar Okulları tarafından geliştirilmiş olan “5Q Eğitim Modeli” ile birlikte, öğrencilerin doğal ve gerçek yaşamla birlikte güçlü bir iletişim kurmalarını hedeflemiştir. Bu amaç içerisinde, atölyeler ve kampüs çevresindeki doğal yaşam alanını çok güzel bir şekilde değerlendirmektedir. Bu doğrultuda, öğrenciler araştırır ve keşfeder, deneyimler, eğlenirken öğrenirler, özgüvenleri artar, çevreye uyumlu birer birey olurlar. Doğayla temas, fiziksel sağlıklarını geliştirir ve iyileştirici bir etki gösterir.


Okul konsepti olarak çocuklara birçok imkan sunan Boğazhisar Eğitim Kurumu;

  • Doğada Yürüyüş
  • Doğayı Keşfet
  • Doğa Oyunları
  • Tırmanma ve Denge
  • Kamp
  • Hikaye Oluşturma
  • Organik Tarım
  • Doğal Materyallerle Tasarım gibi birçok eğlenceli okul ortamı sunmaktadır. Bu etkinliklere ek olarak; Görsel Sanatlar, Gastronomi, Astronomi ve Uzay, Zeka, Robotik ve Kodlama gibi birçok atölye eğitimi de sunmaktadır.


Boğazhisar Eğitim Kurumları'nda öğrencilerin bireysel farklılıkları dikkate alınarak etkili bir eğitim programı oluşturulmaktadır. Öğrencilerin kitlesel olarak eğitimi ve gelişimi değil, kişisel gelişimleri ön planda tutularak desteklenmektedir. Özel okul, öğrencilerin bireysel gelişimlerini dikkate alarak bu doğrultuda bir eğitim ve rehberlik çalışması sürdürmektedir. Kurum, öğrencilerle birebir ilgilenerek onların yeteneklerini, ilgi alanlarını ve başarılı olduğu alanları ön plana çıkarmaya yönelik yaklaşımlar sürdürmektedir.


Boğazhisar Eğitim Kurumları'nda Yabancı Dil

Boğazhisar'da İngilizce dil eğitimi "Communicative Language Teaching- CLT"(İletişimsel Dil Eğitimi) felsefesi beraberinde sürdürülmektedir. Öğretim programı, yöntemi ve teknikleri kabul edilen eğitim felsefesi çerçevesinde şekillendirilmektedir. Boğazhisar Koleji'nde sürdürülen dil eğitiminde temel ilkeler; öğretim yerine edinim programları, anadil öğrenim yöntemi, maruz bırakma, aile katılımı, yaz kampları, okul ve evin dil öğrenme ikliminin düzenlenmesi şeklinde ilerletilmektedir. Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı dikkate alınarak belirlenen eğitim modelleri ile öğrencilerin 8. sınıf dönemine kadar "B1" seviyesinde İngilizce becerisine sahip olması hedeflenmektedir.

Boğazhisar Eğitim Kurumları Tanıtım Filmi
Boğazhisar Eğitim Kurumları İndirimleri
Boğazhisar Eğitim Kurumları Yorumları
Devamını Gör
Boğazhisar Eğitim Kurumları'nda Eğitime Bakış
Boğazhisar Eğitim Kurumları Tanıtım Filmi
Boğazhisar Eğitim Kurumları Galeriler
Boğazhisar Eğitim Kurumları Yorumları

Boğazhisar Eğitim Kurumları Kampüsleri

Boğazhisar Eğitim Kurumları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Boğazhisar Koleji Sarıyer Kampüsü
İstanbul / Sarıyer
comment-icon 7 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
İstanbul Sarıyer’de bulunan Özel Boğazhisar Koleji İlkokulu, hafta içi 08.40 ve 15.40 saatleri arasında eğitim ve öğret...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Boğazhisar Eğitim Kurumları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum