fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Boğaziçi AS Koleji

Boğaziçi AS Koleji hakkında tüm bilgilere ulaşın! Kampüs kampüs detaylı bilgi, fiyat bilgileri ve daha fazlasını inceleyin!

Boğaziçi AS Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Boğaziçi AS Koleji Anaokullar

Boğaziçi AS Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Boğaziçi AS Koleji İlkokullar

Boğaziçi AS Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Boğaziçi AS Koleji Ortaokullar

Boğaziçi AS Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE

Boğaziçi AS Koleji Hakkında

  • Boğaziçi AS Koleji'nden Eğitime Bakış


Boğaziçi AS Koleji, çağımız bireylerinin tüm ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırlanmış uluslararası standartlarda zenginleştirilmiş bir eğitim program ile uluslararası düzenlenen sınavlarda başarı sağlayacak Dünya vatandaşları yetiştirmeyi hedefleyen bir proje kuruluşudur.


Amacını, çoktan seçmeli test sınavları ile önlerine sunulan seçeneklerden birini seçen bireyler değil, bağımsız düşünebilen, özgür, yaratıcı, kollektif üretim yapabilen, kendine güvenen, uluslararası alanda başarılı ve mutlu bireyler yetiştirmek olarak belirlemiştir. Öğrencilerin sevgi içinde, özgüven ve yaratıcı düşünce becerisi kazanımları en önemli kriterdir. Anaokulu, İlkokul, Ortaokul seviyesinde hizmet veren okul, öğrencilerin, zihinsel bedensel, duygusal, sosyal ve akademik başarılarını gözetmekte ve bunun için her türlü imkanı sağlamaktadır.


Atatürk sevgisi ve ilkelerini benimsetmek görevidir. Bilim temelli eğitim, yabancı dillerde üstün başarı, sorgulamaya dayalı öğrenci merkezli eğitim, nitelikli değerler eğitimi, inovasyon ve bilişim teknolojileri eğitimi, disiplinler arası işbirliği, ulusal ve uluslararası sınavlara hazırlık, yenilikçi anlayış ile programların yürütülmesi, yetenek gelişimine yönelik kulüp çalışmaları, bireysel özelliklere uygun ek ders çalışmaları, sevgi, saygı ve güvene dayalı iletişim, her sınıfta zorunlu satranç kulübü, her gün sabah kulüp çalışmaları, hafta içi konu pekiştirme amaçlı yaprak ödev, hafta sonu tüm dersler ödevi, cumartesi 10.00 – 16.00 saatleri arasında ek dersler, yabancı dil, sosyal, sportif, sanatsal çalışmalar, öğrenci takibi, okul veli bilgilendirme sistemi ile elektronik ortamda yürütülür.

Boğaziçi AS Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Boğaziçi AS Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Boğaziçi AS Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum