fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

BrightKids Anaokulları

BrightKids Anaokulları hakkındaki tüm bilgileri tek bir sayfa üzerinde görüntüleyin! BrightKids Anaokulları fotoğraflarını ve detaylı bilgilerini kolaylıkla inceleyin.

BrightKids Anaokulları'nda Eğitim

Bright Kids Anaokulu, İstanbul’un Etiler, Fenerbahçe, Ataşehir ve Çiftehavuzlar ilçelerinde bulunmakta ve anaokulu olarak hizmet vermektedir. Eğitim modeli olarak California/ABD erken çocukluk anlayışını benimsemektedir. Bu okul öncesi eğitim kurumunun kapıları ırk, dil, din farketmeksizin tüm çocuklara açıktır. Türkiye’de yaşayan yabancı uyruklu aileler çocuklarını Bright Kids’e emanet ederken güven duymaktadır. Aile sıcaklığında, güler yüzle karşılanan çocuklar, kendilerini evlerinde hissetmektedir. Okulda hem eğlenip hem öğrenen çocuklar, severek ve heyecanla okula gidip gelmektedir.


Bright Kids International Preschool, çocuk güvenliği maksimum düzeyde gözetilerek hazırlanan binalarda özel yöntemler uygulanarak eğitilmektedir. Bu kurum, çocukların kişisel gelişimini destekleyen ders ve aktiviteler sunar. Bright Kids Anaokullarında İngilizce eğitim verilmektedir. İngilizce hayatın olağan akışı içinde farkında olmadan öğretilmektedir.Diğer yandan da çocukların kişisel gelişimlerini destekleyen aktivite ve programlar sunulmaktadır. Çocuklara ritim duygusu verilmekte ve piyano öğretilmektedir.


Çocukların en temel özelliği olan merak duygusunu ve hayal dünyalarını en üst düzeyde geliştirecek şekilde hazırlanmış sınıf ve binalarda çocuk güvenliği maksimum düzeyde gözetilmektedir. Yemyeşil bahçelerinde öğrenciler mutlulukla zaman geçirmekte ve sosyal iletişimlerini geliştirmektedir. Bright Kids Anaokullarında bir gün şu şekilde geçmektedir. Sabah okula büyük bir mutlulukla gelen öğrenciler birlikte kahvaltılarını yapmaktadır. Daha sonra çember haline gelen çocuklar birbirlerini selamlayıp, günaydın şarkılarıyla güne başlamaktadır. Saat 10 gibi aktivite programı başlamaktadır. Hem eğlenme hem de öğrenme evresine geçen çocuklar, dokunarak matematik, yaratıcı drama, hikaye zamanı, eğlenceli bilim ve şarkı zamanı gibi aktivitelerinden bazılarıyla bahçe ve spor etkinliklerine katılmaktadır.


Öğle yemeği saatinden önce hijyen koşullarının çocuklara aktarılması amacıyla eller güzelce yıkanır ve yemeğe geçilir. Tüm çocukların sağlıklı ve düzenli beslenme alışkanlığı kazanması amacıyla organik besinlerden oluşan öğle yemekleri yenmektedir. Uyumak isteyen çocuklar uyku odalarında uyumaya geçmekte, uyumak istemeyen çocuklar için de sakinleştirici, klasik müzik eşliğinde etkinlikler yapılmaktadır. 14.30 çocuklar için uyanma ve atıştırma vaktidir. Atıştırma zamanında, meyve, taze sıkılmış meyve sularından yapılmış smoothieler, meyve cipsleri, minik kurabiyeler sunulmaktadır. Daha sonra tekrardan oyun zamanına geçilmekte ve mutfak atölyesi, düşünme becerileri gibi eğlenceli derslere devam edilmektedir. Etkinlikler sonunda çocuklar tekrar çember olarak birbirleriyle vedalaşmakta ve birbirlerine hoşça kal şarkıları söylemektedir.


Bright Kids Anaokullarında oyun grupları ve anne çocuk oyun grupları bulunmaktadır. Tam gün ve yarım gün eğitim olanağı da olan bu kurum, tüm sene öğrencilerine hizmet vermektedir. Yaz okulu imkanı bulunan bu kurum, çocukların yaz aylarında arkadaşlarından ayrılmayarak, eğitimlerini pekiştirmesi sağlanmaktadır. Çocukların fiziksel ve bilişsel gelişimlerinin önemsendiği gibi sosyal ve kültürel alanlardaki gelişimleri de bir o kadar önemsenmektedir. Bu bağlamda okul dışı kültürel geziler düzenlenmektedir. Çocukların görerek ve gezerek sağladığı kültürel bilgiler bir ömür boyu kalıcılık sağlamaktadır.


Bright Kids International Preschool, okul öncesi eğitimde marka haline gelmiş, İngilizceyi ana dili kadar iyi konuşabilen, öğrencilerin yetenek ve ilgi alanlarını keşfedebildikleri, tüm gelişim evrelerini en iyi düzeyde tamamlayan ve karakteri oturmuş çocuklar yetiştirmektedir. Bu kurum, Atatürk’ün izinde ilerleyen, onun fikirlerini anlayabilen, yaratıcı, çağdaş ve modern bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Tüm bu özelliklerinden ve okul imkanlarından dolayı tüm şubeleriyle dikkat çeken ve ailelerin tercihi olan Bright Kids International Preschool, çocuklara ikinci bir yuva olmaya devam etmektedir.

BrightKids Anaokulları Tanıtım Filmi
BrightKids Anaokulları İndirimleri
BrightKids Anaokulları Yorumları
Devamını Gör
BrightKids Anaokulları'nda Eğitim
BrightKids Anaokulları Tanıtım Filmi
BrightKids Anaokulları Galeriler
BrightKids Anaokulları Yorumları

BrightKids Anaokulları Kampüsleri

BrightKids Anaokulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Ataşehir BrightKids International Preschool Kampüsü
İstanbul / Ataşehir
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel BrightKids Ataşehir International Preschool bünyesindeki imkanlar sayesinde öğrencilerine sıcak bir yuva hizmeti su...
Beşiktaş BrightKids Etiler International Preschool Kampüsü
İstanbul / Beşiktaş
comment-icon 1 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel BrightKids International Preschool 2 yaş grubu çocuklar için oyun grupları, 3-4-5 yaş arası çocuklar için okul önce...
BrightKids Çiftehavuzlar International Preschool Kampüsü
İstanbul / Kadıköy
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel BrightKids International Preschool 2 yaş grubu çocuklar için oyun grupları, 3-4-5 yaş arası çocuklar için okul önce...
BrightKids Fenerbahçe International Preschool Kampüsü
İstanbul / Kadıköy
comment-icon 6 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel BrightKids International Preschool 2 yaş grubu çocuklar için oyun grupları, 3-4-5 yaş arası çocuklar için okul önce...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

BrightKids Anaokulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum