fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Bumerang Koleji

Bumerang Koleji hakkında merak edilen tüm bilgilere kolaylıkla ulaşın! Bumerang Koleji, fiyatları, bursluluk detaylarını inceleyin.

Bumerang Koleji'nde Eğitim

Bumerang Koleji, Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. 2013 senesinde eğitim çalışmalarına başlayan kurum, kısa sürede önemli başarılar elde ederek bölgenin önemli eğitim kurumları arasında yerini almıştır. 2019 senesinde günümüzde hala kullandığı binasına taşınarak eğitim faaliyetlerini ilerletmeyi amaçlamıştır. Bu amaç doğrultusunda kurum anadolu lisesi kademesiyle eğitim çalışmalarını sürdürmektedir.


Bumerang Koleji şimdilerde 3.5 dönümlük bir bir kampüs içerisinde eğitim çalışmalarını sürdürmektedir. Kampüs içerisindeki binalarında öğrencilerine ihtiyaç duydukları bütün alanları kazandırmayı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda öğrencilerin ders gördükleri sınıflar geniş ve ferah şekilde konumlandırılmaktadır. Bunun yanında öğrencilerin fiziksel aktivitelerini gerçekleştirebilecekler açık ve kapalı spor alanları, laboratuvar imkanları, kütüphane, kantin, müzik odası, sanat atölyesi gibi çeşitli ihtiyaçlara hitap eden alanlar bulunmaktadır. Böylelikle öğrencilere bir yaşam alanı sunulmaktadır.


Bumerang Koleji eğitim alanında sahip olduğu tecrübesiyle öğrencilerine nitelikli bir sınavlara hazırlık süreci sunmaktadır. Bu süreçte kurumda kurulan akademik kadronun niteliğine büyük önem verilmektedir. Kurum akademik kadroyu oluşturacak öğretmenlerinin yeterli eğitime ve alanlarında yeterli donanıma sahip olmalarına, deneyimli ve kurum kültürüne uygun hareket ederek öğrencilerle kaliteli eğitim kurabilecek kişiler olmalarına büyük özen göstermektedir.


Bumerang Okulları öğrencilerini bireysel olarak da geliştirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda kurum içerisinde nitelikli ve işleyen bir rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi bulunmaktadır. Bu servis öğrencilerin gelişim dönemlerinde yaşayabilecekleri problemleri çözmelerine yardımcı olmaktadır. Bunun yanında sınava hazırlık sürecinde problem yaşayabilecek öğrencilerin düzenli ve verimli ders çalışmalarına, kendilerine bir kariyer hedefi belirleyip bu hedef doğrultusunda ders çalışmalarına destek sağlanmaktadır.


Bumerang Eğitim Kurumları öğrencilerine müfredat dahilinde yoğun bir ders programı sunmaktadır. Kurumun geçmişten gelen dershanecilik alanındaki tecrübesi ile öğrencilere nitelikli bir ders sistemi ve kaynak temini sağlanmaktadır. Müfredat dahilindeki derslerin yanında öğrencilerin sınavlara eksiksiz çalışmalarını desteklemek adına ek dersler, soru çözüm saatleri ve ek etütler düzenlenmektedir. Böylelikle öğrenciler üniversiteye geçiş sınavlarına tam verimlilikle hazırlanmaktadır.


Bumerang Koleji eğitimini bütün bir yıl boyunca sürdürmektedir. Kurum yaz döneminde yaz okulu çalışmaları gerçekleştirerek öğrencilerini ve dışardan kabul ettiği öğrencileri akademik ve sosyal olarak yeni bir döneme hazırlayan çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Bumerang Koleji İndirimleri
Bumerang Koleji Yorumları
Devamını Gör
Bumerang Koleji'nde Eğitim
Bumerang Koleji Galeriler
Bumerang Koleji Yorumları

Bumerang Koleji Kampüsleri

Bumerang Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Muratpaşa Bumerang Koleji Anadolu Lisesi Kampüsü
Antalya / Muratpaşa
comment-icon 1 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Bumerang Koleji Anadolu Lisesi, öğrencilerini doğayla iç içe bir eğitim ortamıyla karşılamaktadır. Kurum, sınıf mev...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Bumerang Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum