fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Buse Koleji

Buse Koleji; fiyatları, bursluluk sınav tarihleri, erken kayıt indirimleri, veli yorumları, fotoğrafları ve iletişim bilgileri bu sayfada.

Buse Koleji'nde Eğitime Bakış

Buse Koleji, Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. 1999 senesinden beri öğrencilerine nitelikli ve kaliteli eğitim vermeyi amaçlamaktadır. Buse Eğitim Kurumları içerisinde öncelikli hedef öğrencilerin milli ve manevi değerlerine sahip çıkan, akademik bilgi birikiminin yanında insani birikimleriyle geleceğe katkı sağlayabilecek bireyler yetiştirmektedir. Bu hedef doğrultusunda eğitimin ilk basamağı olan anaokulu kademesinden ortaokul kademesine kadar eğitim verilmektedir.


Buse Okulları eğitim sürecinde “aktif öğrenme metodu” uygulanmaktadır. Bu metot doğrultusunda öğrenciler temelde yaparak-yaşayarak öğrenmektedirler. Böylelikle öğrencilere bilgiyi öğrenmek ve günlük hayatına uyarlamak öğretilmektedir. Öğrencilerin bilgiyi okulda öğrenmeleri sağlanmakta, eve az miktarda ödev verilmektedir. Kurumda çalışan ebeveynler için nöbetçi öğretmenler bulunmakta ve ders saatleri dışında öğrencilerle verimli vakit geçirmektedir.


Buse Eğitim Kurumları fiziksel olarak çeşitli birçok imkana sahiptir. Bu imkanlarla öğrencilere kampüs içerisinde çeşitli aktivitelerin de gerçekleştirilebileceği yaşam alanları sunulmaktadır. Branş derslerinin verimli işlenebileceği çeşitli atölyeler; fiziksel aktivitelerini gerçekleştirebilecekleri kapalı spor salonu; derslerin verimini artıran akıllı tahta donanımlı geniş sınıflar bulunmaktadır. Kurumun sahip olduğu kampüs geniş bir yeşil alana sahip olduğundan öğrenciler doğayla iç içe bir eğitim görmektedir.


Buse Koleji “nitelikli bir eğitim için kaliteli bir okul” olmak amacıyla hareket etmektedir. Bu hareket doğrultusunda kurumda nitelikli bir akademik kadro yer almaktadır. Kurumun akademik kadrosu öğrencilerle iletişim becerileri güçlü, açık görüşlü, alanında gerekli eğitimini tamamlamış, deneyimli kişilerden seçilerek oluşturulmaktadır. Farklı kültürlere ait eğitimciler ile öğrencilere farklılıkların doğallığı öğretilmektedir.


Buse Koleji yabancı dil eğitiminde uluslararası standartları benimsemektedir. Bu standartlar doğrultusunda öğrencilere bilingual (çift dilli) eğitim verilmektedir. Çift dilli eğitim doğrultusunda öğrencilere İngilizce derslerinde Türk ve yabancı eğitmenler eşlik etmektedirler. Öğrenciler yabancı dil derslerinde Cambridge’e bağlı bir kuruluş olan ESOL tarafından hazırlanan Cambridge Young Learners English (YLE) sınavına hazırlanmaktadırlar.


Buse Koleji değerler eğitimine de büyük önem vermektedir. Bu önem doğrultusunda öğrencilerine MEB müfredatı dahilinde nitelikli bir değerler eğitimi verilmektedir. Saygılı, vatansever, iyi niyetli, yardımsever bireyler yetiştirmek için gerekli olan erdemler değerler eğitimi dersi bünyesinde verilmektedir.

Buse Koleji Tanıtım Filmi
Buse Koleji İndirimleri
Buse Koleji Yorumları
Devamını Gör
Buse Koleji'nde Eğitime Bakış
Buse Koleji Tanıtım Filmi
Buse Koleji Galeriler
Buse Koleji Yorumları

Buse Koleji Kampüsleri

Buse Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Yenimahalle Buse Koleji Kampüsü
Ankara / Yenimahalle
comment-icon 6 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
NİTELİKLİ BİR EĞİTİM İÇİN KALİTELİ BİR OKUL Zirveyi Hedefleyenlerin Tercihi Buse Eğitim Kurumları 1999'dan bu yan...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Buse Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum