fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Büyük Değişim Koleji

Büyük Değişim Koleji ile ilgili tüm bilgilere ulaşın! Okulun fiziki imkanları, eğitim yaklaşımları ve daha fazlası hakkında bilgi alın!

Büyük Değişim Koleji'nde Eğitim

Büyük Değişim Koleji Ankara ilinin Keçiören ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Uzun yıllardır eğitim alanında sahip olduğu tecrübe ile öğrencilere nitelikli bir eğitim vermeyi amaçlamaktadır. Okul öncesi ve ortaokul kademelerinde eğitim veren kurum, eğitim verdiği kademelerde öğrencilerinin çok yönlü gelişimlerini desteklemeyi amaçlamaktadır.


Büyük Değişim Koleji fiziksel olarak çeşitli avantajları öğrencilerine sunmaktadır. Kurum kapalı alanlarında öğrencilerine geniş sınıflarda eğitim vermektedir. Sınıf mevcutlarının da kapasitelerle sınırlandırılmış olması sayesinde öğrenciler öğretmenleriyle birebir iletişim kurdukları bir ortama sahip olmaktadırlar. Kurumda ayrıca kapalı spor ve çeşitli aktivitelere özel alanlar yer almaktadır. Ayrıca öğrencilerin eğitimlerini pratiğe dökebilecekleri fen laboratuvarları ve bilgisayar laboratuvarları da öğrencilerin kullanımına sunulmuş durumdadır.


Büyük Değişim Okulları nitelikli bir eğitim kadrosuna sahip olan bir kurumdur. Kurumun tüm eğitmenleri titizlikle seçilmektedir. Eğitim kadrosunu oluşturan öğretmenlerde belirli bir deneyim ve bilgi birikimi beklenmekte, öğrencilerle sağlıklı iletişim kurabilen ve özverili çalışmalar gerçekleştiren kişiler kurumda görev almaktadır.


Büyük Değişim Koleji anaokulu kademesinde öğrencilerin gelişim sürecine uygun aktiviteler gerçekleştirmektedir. Zihinsel gelişimin en hızlı olduğu bu dönemde öğrencilerin zihin hacimlerini ve hayal güçlerini artırmak amaçlanmaktadır. Bu doğrultuda etkinlikler ve aktiviteler gerçekleştirilmektedir. Öğrencilerin ilkokul dönemine hazır olmalarını sağlamak amacıyla da çeşitli ilkokula hazırlık çalışmaları gerçekleştirilmektedir.


Büyük Değişim Koleji ortaokul seviyesinde ise yoğun olarak sınavlara yönelik eğitim vermektedir. Öğrenciler ortaokul kademesinde gelecekleri için oldukça önemli olan sınavlardan bir tanesi olan liseye giriş sınavına hazırlanmaktadırlar. Bu önemin farkında olan kurum öğrenciler için yoğun bir sınava hazırlık süreci yürütmektedir. Kurum öğrencilerinin başka bir eğitim kurumuna ihtiyaç duymadan eğitim faaliyetlerini sürdürebilmeleri için müfredat dahilindeki ders saatleri dışında ek dersler ve etütlerle eğitim desteklenmektedir. Belirli periyotlarla gerçekleşen deneme sınavları ile de öğrencilere kendilerini deneme fırsatı sunulmaktadır.


Büyük Değişim Koleji sınav bittikten sonra da öğrencilerine destek olmaktadır. Kurumun sahip olduğu tercih danışmanlığı hizmeti sayesinde öğrencilerinin sınav başarılarına ve beklentilerine göre lise tercih listesi hazırlamalarında destek sağlanmaktadır. Kurum her sene önemli sınav başarıları sağlamakta ve öğrencilerini Ankara’nın sayılı anadolu liseleri ile fen liselerine göndermektedir.

Büyük Değişim Koleji Tanıtım Filmi
Büyük Değişim Koleji İndirimleri
Büyük Değişim Koleji Yorumları
Devamını Gör
Büyük Değişim Koleji'nde Eğitim
Büyük Değişim Koleji Tanıtım Filmi
Büyük Değişim Koleji Galeriler

Büyük Değişim Koleji Kampüsleri

Büyük Değişim Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Keçiören Büyük Değişim Koleji Kampüsü
Ankara / Keçiören
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Bursluluk Sınavı
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Büyük Değişim Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum