fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Çağla Koleji

Çağla Koleji hakkında detaylı bilgilere hemen ulaşın. İletişim bilgilerini, fiyatlarını, veli yorumlarını ve daha fazlasını kolayca inceleyin.

Çağla Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Çağla Koleji Anaokullar

Çağla Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE

Çağla Koleji Hakkında

  • Çağla Koleji'nde Eğitime Bakış

ÇAĞLA KOLEJİ

Çağla Koleji uzun yıllardır eğitim hizmeti veren eğitimi bir bütün olarak gören bilimsel, sosyal, kültürel ve bedensel olarak gelişmiş ve evrensel değerleri benimsemiş bireyler yetiştirmeyi amaç edinmiştir. Okul bu bütüncül yaklaşımla dizayn edilmiş ve Koşuyolu bölgesinde hizmete açılmıştır. Okul kurulduğu günden bu güne başarıları ve elde ettiği derecelerle dikkat çekici bir çizgide ilerlemektedir.


Çağla Koleji'nde her öğrenci yetenekleri doğrultusunda yönlendirilmekte ve bu yetenekleri sergileyebileceği ortamları hazırlamaktadır. Okul bugünün ihtiyaçlarına göre değil yarının öngörülerine göre hareket etmekte ve öğrencilerinin ihtiyaçlarını önceden saptayıp kendisini güncellemektedir. Çağla Koleji anaokulundan başlayarak ilkokul ve ortaokul düzeyinde eğitim vermekte öğrenciler eğitim hayatlarına ilk adımlarını burada atmaktadırlar. Öğrencileri eğitim hayatına en iyi şekilde hazırlamalarını hedefleyen anasınıfı birimi; okuma-yazmaya hazırlık, fen ve doğa, müzik, oyun, satranç gibi dersler ile temel bilgi ve beceriler öğrencilere kazandırılmaktadır. İnteraktif multimedya sistemiyle donatılan sınıflarda yüksek anlama oranı hedeflenmektedir.


Çağla Koleji'nin eğitim kadrosu; kendi alanında uzman, birikimli, kültür düzeyi yüksek ve insanı ilişkileri yüksek seviyede olan öğretmenlerden oluşmaktadır. Yaparak ve yaşayarak eğitim öğrenmede kalıcılık ve yaratıcılık açısından önemlidir. Okulun Laboratuvarları güvenli ve donanımlı yapısıyla öğrencilere verimli çalışma imkanları sunar. Bireylerin yeteneklerini erken yaşlarda ortaya çıkarmak ve geliştirmek çok önemlidir. Pozitif bilimlerin dışında her öğrenciye sanat ve estetik anlayış kazandırmayı hedefleyen Çağla Koleji, resim ve müzik dersleri alışılmışın ve rutinin çok ötesinde devam etmektedir. Okul eğitim politikası gereği her öğrenci en az bir enstrüman çalmakta ve resim atölyesinde özel tasarımlı masalarda hayal güçlerini kağıda dökmektedirler.


Çağla Koleji'nda verilen yazılım dersleri öğrencilerin teknolojiye olan bakış açılarını değiştirmekte ve yalnızca tüketen değil üreten bireyler olmaları konusunda çalışmalar yapılmaktadır. Öğrencilerin eğitim hayatlarının bir parçası olan ulusal çaptaki sınavlara hazır olmaları için MEB müfredatıyla entegre ilerleyen eğitim programı sayesinde ulusal çapta başarı gösterecek öğrenciler yetiştirilmesi amaçlanmaktadır.

Çağla Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum