fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Çağrı Okulları

Çağrı Okulları hakkında tüm bilgilere hemen ulaşın. Zaman kaybetmeden okul seçimi yapın. Bursluluk ve fiyat bilgilerini görüntüleyin.

Çağrı Okulları'nda Eğitime Bakış

Çağrı Okulları, temelinde sevgi, harcında merhamet, inşasında merhamet ve hakkaniyet bulundurmayı hedefleyen seçkin bir eğitim kurumudur. Geçmişi bugün ile harmanlayıp geleceğe adım atan, sevgi ve saygı ile eğitim yürüten, yurdun ve cihanın sorunlarından haberdar olup etkili çözüm üreten, girişimci ruha sahip, geleceği aydınlatan liderleri yetiştirmeyi görev bilmektelerdir. Kimsenin olmadığı yerde “Ben varım!” diyebilen bir nesli yetiştirmeyi hedef bilen Çağrı Okulları, anaokulundan liseye kadar eğitim sağlamaktadır. 30 yılı aşkın eğitim tecrübeleri ile Çağrı Okulları eğitim misyonunu kararlılıkla yürütmeye devam etmektedir.

Çağrı Okulları’nın vizyonu, kararlılığını ve azmini Fatih Sultan Mehmet’ten, milli şuur ve duruşunu Sultan Abdülhamit'ten, vatan sevgisini Mehmet Akif Ersoy’un istiklal Marşı’ndan, edebi kimliğini ve anlayışını Necip Fazıl Kısakürek’ten alan; vatan için çalışmanın da hak olduğunun farkında olan, ana diline hâkim olduğu kadar dünya dillerinin de önemini kavrayan; akademik, kültürel, sportif ve sanatsal alanlarda gelişen bir nesil yetiştirmektir.

Çağrı Okulları Anaokulu

Çağrı Okulları Anaokulu, 3-6 yaş aralığındaki çocuklara en iyi bakım ve eğitim sağlamayı amaçlayan seçkin bir eğitim kurumudur. Geniş kampüsü, modern donanımları, kaliteli eğitim kadrosu ve pedagojik destek sayesinde Çağrı Okulları Anaokulu ailelere değerli bir seçim sunmaktadır. Her çocuğun birey ve özel olduğunu kabul eden Çağrı Okulları Anaokulu, Montessori eğitim sistemini kullanmaktadır. Montessori eğitim sistemi ile çocukların keşif ve merak duygularını desteklemek, bağımsızlıklarını pekiştirmek, onları sorumlu, öğrenmekten zevk alan bireyler olarak yetiştirmek hedeflenmektedir.

Çağrı Okulları İlkokulu

Çağrı Okulları İlkokulu, öğrencilerin temel yaşam becerilerinin yanı sıra olumlu kişilik özellikleri geliştirmelerini sağlamayı hedefleyen değerli bir eğitim kurumudur. Bu ilkokulun amacı, öğrenmekten keyif alan, iletişim becerileri ve bilimsel düşünceye sahip, okumayı seven, çevre ve doğa farkındalığına sahip, vatan sevgisi ile dolu, çağın gereksinimlerini kapsayan temel becerilere sahip, mutlu bireyler yetiştirmektir. Bu çerçevede, öğrencilerin geleneksel eğitim anlayışından uzaklaştığı, ezbere dayanmayan, bağımsız araştırma ve düşünceye yer veren, akademik özgüven pekiştiren bir eğitim programı sunulmaktadır. Dünyaca ünlü, uluslararası düzeyde olan GEMS (Fen ve Matematik’te Büyük Araştırmalar) programı öğrencilere verilmektedir. Bu program öğrencilerin el ve akıl becerilerine dayanan fen ve matematik etkinliklerinden oluşmaktadır ve amacı bağımsız öğrenen, eleştirel düşünen bireyler yaratmaktır.

Çağrı Okulları Ortaokulu

Çağrı Okulları Ortaokulu, çok yönlü bir eğitim programı ile ufukları geniş, yetkin bireyler yetiştirmeyi amaçlayan bir eğitim kurumudur. Yenilikçi eğitim metotları ve yaklaşımları sayesinde öğrencilerin akademik, sosyal, kültürel ve sanatsal yetenekleri geliştirilmektedir. Ortaokul kademesinin en önemli unsurlarından biri lise geçiş sınavlarına hazırlıktır. Bu konuda Çağrı Okulları Ortaokulu öğrencilere en iyi rehberliği ve akademik desteği sağlamaktadır. Uzmanlar tarafından sunulan nitelikli rehberlik sayesinde öğrenciler doğru lise seçimini yapabilmekte ve lise sınavlarına en iyi şekilde hazırlanabilmektedir.

Çağrı Okulları Liseleri

Çağrı Okulları bünyesinde hem Anadolu Lisesi hem de Fen Lisesi bulunmaktadır. İki lise de öğrencilerin akademik ve manevi gelişimi, kariyer edinimi ve üniversite hazırlığı konusunda kapsamlı programlar ve dersler yürütmektedir. 9, 10 ve 11’inci sınıflarda edinilen bilgilerin 12. sınıfta taçlanması ile öğrencilerin üniversite hayatına geçişleri en iyi şekilde kolaylaştırılmaktadır. Üniversite ziyaretleri, üniversite ve kariyer seçim rehberliği, düzenli denemeler ve haftada 60 saate varan sınava hazırlık programları ile öğrencilerin geleceklerini şekillendirmek için doğru seçimleri yapma ve en iyi üniversitelerde yer alma fırsatı sunulmaktadır. Çağrı Okulları Liseleri mezunları yüksek akademik başarılar elde ederek ülkemizin ve dünyanın yenilikçileri ve liderleri olarak hayata adım atmaktadır.

Çağrı Okulları Tanıtım Filmi
Çağrı Okulları İndirimleri
Çağrı Okulları Yorumları
Devamını Gör
Çağrı Okulları'nda Eğitime Bakış
Çağrı Okulları Tanıtım Filmi
Çağrı Okulları Galeriler

Çağrı Okulları Kampüsleri

Çağrı Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Keçiören Çağrı Okulları Kampüsü
Ankara / Keçiören
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Geniş bir alan kurulmuş olan Özel Çağrı Okulları Anaokulu’nun ön ve arka kısımlarında geniş bir oyun alanı bulunmaktadır...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Çağrı Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum