fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Canadian Uluslararası Eğitim Kurumları

Canadian Uluslararası Eğitim Kurumları'nın detaylı tüm bilgilerini bir arada görüntüleyin. Canadian Uluslararası Eğitim Kurumları fiyatları, fotoğrafları ve daha fazlasına hemen ulaşın.

Canadian Uluslararası Eğitim Kurumları'nda eğitim

Canadian Uluslararası Eğitim Kurumları, küresel vatandaşları yetiştirmeyi hedefleyen seçkin bir eğitim kurumudur. Anaokulundan 12. sınıfa kadar kaliteli eğitim sunmakta olan Canadian Uluslararası Eğitim Kurumları, yerli ve yabancı nitelikli kadrosu ile dijital çağa yönelik uluslararası düzeyde bir eğitim programı sunmaktadır. Öğrencileri ilgili, motivasyonlu, sorumlu ve eleştirel düşünen bireyler olarak yetiştirmek Canadian Uluslararası Eğitim Kurumları’nın önceliğidir. Öğrencilerin 21. yüzyıl öğrencileri ve dünya vatandaşları olmaları hedeflenmektedir. Kanada müfredatı akreditasyon sürecinde olan bu kurum, veliler için değerli bir seçenektir.

Canadian Uluslararası Eğitim Kurumları geleceğin yenilikçilerini ve liderlerini yetiştirme görevinde sürekli akademik başarılar elde etmektedir. Bununla beraber öğrencilere küresel deneyim, bilgi, beceri ve tutumların kazandırılması, sosyal ve liderlik becerilerinin geliştirilmesi, fiziksel ve duygusal sağlıklarının korunması, ahlaki ve etik davranışın öneminin aktarılması ve onları istekli, sorumlu vatandaşlık değerlerine sahip bireyler olarak yetiştirme Canadian Uluslararası Eğitim Kurumları’nın vizyonuna dahildir.


Canadian Uluslararası Eğitim Kurumları Anaokulu

Canadian Uluslararası Eğitim Kurumları Anaokulu, çocukların eğitim sürecini zevkli bir deneyim olarak görmelerini, hevesle öğrenmelerini hedefleyen seçkin bir eğitim kurumudur. Canadian Uluslararası Anaokulu’nun eğitim programı, çocuklara öğrenmeyi teşvik eden eğlenceli deneyimler sağlamaktadır. Yaş gruplarına göre düzenlenen eğitim programı çocukların gelişim evrelerini göz önünde bulundururken oynayarak öğrenme felsefesini benimsemektedir. Düşünme-sorgulama zamanı, hikaye dinleme-anlatma etkinlikleri, sanatsal faaliyetler, müzik, fiziksel aktiviteler, bireysel ve grup oyunları, doğa etkinlikleri, fen ve matematik çalışmaları gibi unsurlar bu programa dahildir. Ayrıca öğrencilerin kendi yeteneklerini keşfedip geliştirebileceği farklı oyunlar ve görsel sanatlar programı da bu programın önemli bir parçasıdır. Bu anaokulunda bulunan kulüp faaliyetleriyle de okul öncesi eğitim gören çocuklar en iyi şekilde ilkokula hazırlanmaktadır.

Canadian Uluslararası Anaokulu tam zamanlı İngilizce eğitim sunmaktadır. Çocuklar aileleri ile Türkçe, okulda ise İngilizce konuşarak çift dilli bireyler olarak yetişme fırsatına sahiptir. İçgüdüsel olarak dil edinebilecekleri bu yaş aralığındaki öğrencilere yabancı dil eğitim erken yaştan akıcılık sağlamaktadır. Yetişkin hayatlarındaki getirilerin yanı sıra, çift dilli olmanın birçok gelişimsel faydası bulunmaktadır. İki dilli çocuklar gelişmiş analitik düşünceye, daha iyi duygu kontrolüne, yüksek empatiye ve daha keskin bir hafızaya sahiptir. Ayrıca 5 yaşından itibaren öğrencilerin Fransızca dersleri alma fırsatı bulunmaktadır.


Canadian Uluslararası Eğitim Kurumları İlkokulu

Canadian Uluslararası Eğitim Kurumları İlkokulu, geleceğin yetkin ve özgüvenli liderlerini yetiştirmeyi amaçlayan bir eğitim kurumudur. Canadian Uluslararası İlkokulu eğitim programı öğrencilerin dengeli bir biçimde potansiyellerini maksimize etmelerini sağlamayı hedeflemektedir. Sıkı bir akademik temel sağlamanın yanı sıra, müfredat aynı zamanda çocukların sosyal, fiziksel, duygusal ve kültürel ihtiyaçlarını göz önünde bulundurup onları eleştirel ve bağımsız bireyler olarak yetiştirmektedir. Bu müfredatın amacı öğrenmeye aşık, kaliteli düşünce üreten, pratik yaşamda bilgilerini kullanabilen, sorumlu öğrenciler mezun etmektir.

Canadian Uluslararası İlkokulu eğitim süreci de yabancı dil eğitimine büyük önem vermektedir. Öğrenciler sürekli Kanada’nın dilleri olan İngilizce ve Fransızca ile iç içe eğitim görmekte ve eğlenmektedir. Böylece ufukları geniş, açık görüşlü, çok yönlü bireyler olarak yetişmektelerdir. Müfredatın akademik altyapısını da okuma, tarih, matematik, fen bilimleri, müzik, sanat, beden eğitimi, doğa bilimleri ve beşeri bilimler dersleri oluşturmaktadır.


Canadian Uluslararası Eğitim Kurumları Ortaokulu

Canadian Uluslararası Eğitim Kurumları Ortaokulu, öğrencilerin çocukluk evrelerinden gençliğe geçiş yaptıkları dönemi vurgulamaktadır. Bu önemli dönemde en yüksek kalitede eğitim ve rehberlik sağlamak Canadian Uluslararası Ortaokulu’nun önceliğidir. Canadian Uluslararası Ortaokulu tamamen İngilizce konuşulan bir eğitim programı sunmaktadır. Bu program ile öğrencilerin liseye kolayca geçiş yapmalarını sağlamak için onları bağımsız, özgüvenli, akademik ve hayati becerilere sahip bireyler olarak yetiştirmek Canadian Uluslararası Eğitim Kurumları Ortaokulu’nun görevidir.


Canadian Uluslararası Eğitim Kurumları Lisesi

Canadian Uluslararası Eğitim Kurumları Lisesi, Kanada ve Türkiye müfredatlarını birleştirerek yoğun ve zorlayıcı bir eğitim programı sunmaktadır. Uluslararası müfredatı ile Canadian Uluslararası Lisesi dünyanın dört yanında üstün seviye üniversitelere kabul imkanı sunmaktadır. Canadian Uluslararası Lisesi bağımsız araştırma yeteneği ve sosyal beceriler ile donatılmış küresel vatandaşlar mezun etmeyi hedef bilmektedir. Öğrenciler tüm ana dersleri Türkçe ve İngilizce dillerinde almaktadır. Yabancı dil olarak da Kanada’nın büyük bir kesimi tarafından kullanılan Fransızca dili verilmektedir.

Canadian Uluslararası Eğitim Kurumları İndirimleri
Canadian Uluslararası Eğitim Kurumları Yorumları
Devamını Gör
Canadian Uluslararası Eğitim Kurumları'nda eğitim
Canadian Uluslararası Eğitim Kurumları Galeriler
Canadian Uluslararası Eğitim Kurumları İndirimleri
Canadian Uluslararası Eğitim Kurumları Yorumları

Canadian Uluslararası Eğitim Kurumları Kampüsleri

Canadian Uluslararası Eğitim Kurumları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Canadian International Schools Menemen Kampüsü
İzmir / Menemen
comment-icon 22 Yorum announcement-icon 12 Duyuru
%10 İndirim
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Canadian Uluslararası Eğitim Kurumları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum