fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Caner Özen Koleji

Caner Özen Koleji için tüm eğitim bilgilerini bir arada görüntüleyin. Güncel fiyatları, veli yorumları, fotoğrafları ve daha fazlasına vakit kaybetmeden ulaşın.

Caner Özen Koleji'nde Eğitim

CANER ÖZEN KOLEJİ'NDEN EĞİTİME BAKIŞ

Caner Özen Koleji, okul öncesinden başlattığı eğitim projesi ile öğrencilerin çok yönlü ve tamamlayıcı bir eğitim hizmeti almasını sağlamaktadır. Caner Özen anaokulu, okul öncesi dönemde öğrencilerin eksiklerini karşılamak amacıyla çeşitlendirdiği eğitim programları ile hizmet vermektedir. Bu dönemde en önemli yapı taşı, öğrencilerin kişilik gelişimi olan eğitim hizmetidir.


Caner Özen Koleji, çoklu zeka kuramına bağlı olarak bir öğrenim programı hazırlamaktadır. Öğrencilerinin çok yönlü gelişimine katkıda bulunan çalışmalarla hizmet veren özel kolej, okul öncesinde öğrencilere sağlam temeller atmaktadır. Caner Özen'in eğitim hayatında öğrencilere sunduğu imkanlar;

  • Dil Eğitimi İngilizce ve Türkçe
  • Bilimsel Faaliyetler
  • Rehberlik Hizmeti ve Sosyal Çalışmalar
  • Dengeli ve Organik Beslenme
  • Zengin Eğitim ve Aktivite Programı
  • Veliler ile Güçlü İletişim
  • Öğrenciler için Hazırlanan Fiziksel Ortamlar


Caner Özen Eğitim Kurumları, öğrencilerine akademik kazanımlarını elde etme fırsatı sunarken, sosyal kulüp faaliyetleri ve spor etkinlikleri ile bedensel gelişimlerini desteklemektedir. Caner Özen Koleji'nde bulunan rehberlik hizmeti ile öğrencilerin geleceğe güvenli adımlar atması sağlanmaktadır. Eğitimin ilk yıllarında Çoklu Zeka Kuramı ile eğitim öğretim gören öğrencilerin, kendi istek ve yetenekleri doğrultusunda eğitim hayatını sürdürme fırsatını Caner Özen, öğrencilerine sunmaktadır.


Caner Özen Koleji'nde öğrenciler sözel, mantıksal, bedensel, ritmik, görsel, sosyal, bireysel olarak gelişimlerini sürdürmektedir. Özel kolejin eğitim programları öğrenciler göz önünde bulundurularak hazırlanmakta ve öğrencilerin çok yönlü gelişimlerini sağlamak amacı ile alanında uzman eğitmenler yardımı ile sunulmaktadır.


Öğrenciler için geçiş dönemi olacak dönemler, hassasiyetle hazırlanmakta ve öğrenci ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özenle tasarlanmaktadır. Caner Özen Eğitim Kurumları, öğrencilerinin sağlıklı bir gelişim göstermeleri amacı ile akademik ve çok yönlü çalışmalarını birlikte değerlendirmektedir. Öğrencilerin bir önceki dönemde edindiği bilgiler bir sonraki döneme temel olacak nitelikte hazırlanmaktadır. Böylelikle tamamlayıcı bir öğrenim ortamı öğrenciler için hazır olmuş olmaktadır.


Caner Özen Koleji yabancı dil geliştirilmesine yönelik çalışmaları okul öncesi dönemden itibaren öğrencilere sunmaktadır. Günümüzde bir seçimden çok gereklilik haline gelen İngilizce eğitimi, Caner Özen Koleji'nde örgün olarak sürdürülmektedir. Dil düzeylerine uygun olarak ayrılan kur sistemi ile öğrencilerin İngilizce ve İspanyolca eğitimi alması sağlanmaktadır. Caner Özen'de uluslararası dil sınavlarına yönelik çalışmalar sürdürülmektedir.

Caner Özen Koleji Tanıtım Filmi
Caner Özen Koleji İndirimleri
Caner Özen Koleji Yorumları
Devamını Gör
Caner Özen Koleji'nde Eğitim
Caner Özen Koleji Tanıtım Filmi
Caner Özen Koleji Galeriler

Caner Özen Koleji Kampüsleri

Caner Özen Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Keçiören Caner Özen Koleji Anaokulu Kampüsü
Ankara / Keçiören
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Caner Özen Anaokulu, 3-6 yaş aralığındaki çocuklara okul öncesi eğitim hizmeti vermektedir. Öğrenciler için, proje...
Keçiören Caner Özen Koleji Kampüsü
Ankara / Keçiören
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Caner Özen Koleji İlkokulu, Ankara Keçiören bölgesinde eğitim Caner Özen Koleji altında ilkokul eğitimi veren bir k...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Caner Özen Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum