fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Çankaya Bilim Koleji

Çankaya Bilim Koleji'nin tüm eğitim kategorilerini bir arada görüntüleyin. Fiyatları, eğitim yapısı, fotoğraflar ve daha fazlasına kolaylıkla ulaşın.

Çankaya Bilim Koleji'nde Eğitim

Çankaya Bilim Koleji, Ankara’da eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum, Bilim Eğitim Kurumlarının 50 yıllık kalitesini Çankaya Bilim Koleji adıyla sürdürmektedir. Kurum, yenilikçi bir eğitim anlayışıyla hareket etmektedir. Bu eğitim anlayışı doğrultusunda öğrencilerini öncelikle geleceğe hazırlamak adına çaba göstermekte ve yaratıcı düşünce becerilerini geliştirmektedir. Bunun yanında günümüz sınav sistemlerinin gerektirdiği bilgi birikimine sahip olmalarını sağlamak adına da müfredat çalışmaları büyük bir titizlikle yürütülmektedir. Kurum, kendi bünyesinde sahip olduğu Bilim Yayınları ile öğrencilerinin sınava hazırlık sürecine destek olmaktadır. Sürekli olarak güncel tutulan ve sınav soru tiplerine uygun olarak düzenlenen Bilim Yayınları soru kitapları, öğrencilere ücretsiz olarak temin edilmektedir.


Çankaya Bilim Koleji eğitim ve öğretimi bütüncül bir yaklaşımla ele almaktadır. Bu yaklaşımda öğrencilerin akademik gelişimleri kadar karakter gelişimlerini de destekleyecek çalışmalar sürdürülmektedir. Bu çalışmalar alanında uzman bir eğitim kadrosu tarafından yürütülmektedir. Yeterli eğitimini tamamlamış, belirli bir bilgi birikimine ulaşmış, deneyimli ve öğrencilerle iletişim becerileri güçlü öğretmenlerden seçilen bir eğitim kadrosu mevcuttur. Çankaya Bilim Okulları eğitim felsefesi, bilginin öğrencilere ne şekilde verildiğini önemsemektedir. Bu nedenle kurumda bulunan tüm çalışanlar öğrencilerle ilişkileri ve temel iletişim becerileri konusunda bilgilidir.


Çankaya Bilim Koleji bünyesinde ölçme değerlendirme birimi ile rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi bulundurmaktadır. Ölçme değerlendirme birimi öğrencilerin başarılarını ve eğitim süreçlerini nesnel bir yaklaşımla değerlendirmektedir. Rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi ise öğrencilerin bireysel potansiyelleri ve ilgileri doğrultusunda hedeflerini belirlemelerine yardımcı olmaktadır. Hedeflerini belirlemiş öğrenciler için ise bu hedeflere ulaşmak için nasıl çalışmaları gerektiğine dair yönlendirmeler yapılmaktadır. Ortaokul ve lise kademeleri bulunan kurum, bu iki kademenin sonunda öğrencilerin girdiği ülke geneli sınavlara öğrencilerini en iyi şekilde hazırlamaktadır. Sınavlara hazırlık sürecinde öğrencilere birçok açıdan destek olunmaktadır. Çankaya Bilim Eğitim Kurumları öğrencilerin eksiklerinin giderilmesi adına eğitim kadrosu yoğun bir çalışma yürütmektedir.


Çankaya Bilim Koleji Atatürk’ün ilke ve inkılaplarının izinde giderek ülkenin geleceğine yön verecek bireyler yetiştirmek adına çaba göstermektedir. Teknolojiyi güncel olarak takip ederek eğitim yaşantısına dahil etmektedir. Biz bilinciyle hareket ederek öğrencilerinin başarısını ve başarısızlığını da kurum olarak sahiplenmektedir.

Çankaya Bilim Koleji İndirimleri
Çankaya Bilim Koleji Yorumları
Devamını Gör
Çankaya Bilim Koleji'nde Eğitim
Çankaya Bilim Koleji Galeriler
Çankaya Bilim Koleji Yorumları

Çankaya Bilim Koleji Kampüsleri

Çankaya Bilim Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Çankaya Bilim Koleji Kampüsü
Ankara / Çankaya
comment-icon 1 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Çankaya Bilim Koleji Ortaokulu, Ankara’ da eğitim hayatını sürdürmekte, her sene lise sınavlarında başarılar elde e...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Çankaya Bilim Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum