fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Cemre Okulları

Cemre Okulları hakkında detaylı bilgilere hemen ulaşın. Cemre Okulları fiyatları, bursluluk bilgileri, adresleri ve daha fazlasına kolayca ulaşın.

Cemre Okulları'nda Eğitime Bakış

CEMRE OKULLARI

Cemre Okulları ayrıcalıklı eğitim anlayışıyla bilimsel aklı önemseyen, kendisi ve çevresi için pozitif değerler üretebilen, dünya ile iç içe, iletişim ve iş birliği becerileri gelişmiş, milli ve manevi değerlere önem veren, dini ve ahlaki donanıma sahip, sorumluluk sahibi, analitik düşünmeyi bilen, hedefleri doğrultusunda yaşantısına şekil verebilen, öğrenen, üreten, bir nesil yetiştirme amacıyla kurulmuştur. Cemre Okulları'nda anaokuluna başlayan öğrenciler yere sağlam basan şahsiyetler olarak okuldan mezun olmakta ve topluma fayda üreten insanlar olarak yaşantılarına devam etmektedirler. Okul'un Çamlıca, Halkalı, Güneşli kampüslerinde 5 yaştan başlayarak anaokulu, ilkokul, ortaokul çağına uygun örgün eğitimle birlikte hafızlık eğitimleri verilmektedir. Bu eğitim alanında uzman, öğrenme ortamını canlı tutan ve öğrenmeye dahil olan öğretmenler tarafından gerçekleştirilmektedir.


Cemre Okulları'nda kişiye özel rehberlik modeli ile her öğrencinin gelişimi takip edilip, kayıt altına alınmaktadır. Öğrencilerin sınava hazırlanırken kişisel ve sosyal becerilerini geliştirmelerini isteyen okul bu amaca uygun olarak tasarlanmış kampüsleri ile öğrencilerin her ihtiyacına karşılık verebilecek donanıma sahiptir. Okul son teknoloji ile özenle oluşturulmuş sınıfları, kapalı spor salonları, futbol ve basketbol sahaları, bilim atölyesi, dijital kütüphanesi, yabancı dil, drama ve müzik sınıflarının yanı sıra islami ilimler hafızlık ve helala gıda eğitimleri ile öğrencilerini her alanda hayata hazırlamaktadır. Bu alanda Türkiye'de özel okullarda akademik hafızlık eğitim sistemini ilk kez uygulayan ve ilk mezunlarını veren okul, sosyal alandan koparmadan İslam dininin en temel kaynağı olan Kur'an-ı Kerimi okumak, anlamak ve onun eşsiz mesajından nasiplenmek arzusuyla haftada en az dört saat akademik düzeyde Kur'an-ı Kerim eğitimi vermektedir. Eğitim sadece sayılardan ve sınavlardan ibaret olmadığını düşünen Cemre Okulları bu bakımdan bilimin yanına yaşamı eklemekte, öğrencilerinin yaparak, yaşayarak, keşfederek öğrenmelerini sağlayacak ortamları oluşturmaktadır.


Cemre Okulları öğrencilerine verdiği yabancı dil eğitimini günümüz teknolojisini kullanarak görsel ve işitsel materyallerle desteklenmekte yapılan etkinlikler ile öğrenilen bilgiler pekiştirilmektedir. Okul düzenlediği yurt içi ve yurt dışı gezilerle öğrendikleri dili aktif bir şekilde gündelik hayatta kullanabilmektedir. Eğitimde görselliğin kullanılmasıyla kaliteli bir eğitim ortamı oluşturan okul bu sayede okul başarı düzeyini arttırmaktadır.

Cemre Okulları Tanıtım Filmi
Cemre Okulları İndirimleri
Cemre Okulları Yorumları
Devamını Gör
Cemre Okulları'nda Eğitime Bakış
Cemre Okulları Tanıtım Filmi
Cemre Okulları Galeriler
Cemre Okulları Yorumları

Cemre Okulları Kampüsleri

Cemre Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Cemre Okulları Halkalı Kampüsü
İstanbul / Küçükçekmece
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Üsküdar Cemre Okulları Çamlıca Kampüsü
İstanbul / Üsküdar
comment-icon 50 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Çamlıca Cemre İlkokulu, İstanbul ilinin Üsküdar ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum eği...
Güneşli Cemre Okulları Kampüsü
İstanbul / Bağcılar
comment-icon 22 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Güneşli Cemre İlkokulu, İstanbul ilinin Bağcılar ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum eğ...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Cemre Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum