fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Ceyhan Koleji

Ceyhan Koleji; fiyatlarına, veli yorumlarına, bursluluk sınav tarihlerine, fotoğraflarına ve erken kayıt dönemlerine hemen ulaşın. Ceyhan Koleji ile kolayca iletişime geçin.

Ceyhan Koleji'nde Eğitime Bakış

Ceyhan Koleji, Adana’nın Ceyhan ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum ortaokul ve lise kademelerinde eğitim vermektedir. Lise kademesinde anadolu ve fen lisesi türlerinde eğitim vermektedir. Aynı zamanda etüt merkezi ve dil kursuna da sahip olan kurum, eğitim sektöründeki çeşitli alanlarda sahip olduğu tecrübe ile kolej bünyesinde de öğrencilere en nitelikli eğitimi sunmayı amaçlamaktadır.


Ceyhan Koleji ortaokul ve lise kademelerinde öğrencilerine nitelikli bir sınava hazırlık sürecine sokmaktadır. Öğrencilerin kendi bilgi ve becerilerini ölçebilecekleri çeşitli deneme sınavları kurum bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Bu deneme sınavlarının doğrultusunda öğrencilerin eksiklikleri belirlenmekte, bu eksikleri kapatmaya yönelik çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Böylelikle öğrenciler liseye giriş ve üniversiteye geçiş sınavlarında maksimum başarıyı gösterme imkanı bulmaktadır.


Ceyhan Koleji eğitim sürecinde alanında uzman bir eğitim kadrosu ile çalışmaktadır. Titizlikle oluşturduğu eğitim kadrosunda alanında gerekli eğitimlerini tamamlamış, yeterli deneyime sahip, öğrencilerle sağlıklı ilişkiler kurabilen öğretmenler yer almaktadır. Böylelikle kurum sahip olduğu nitelikli eğitim kadrosuyla öğrencilerine kaliteli ve öğrenci odaklı bir eğitim sunmaktadır.


Ceydil Eğitim Kurumları fiziksel imkanlarıyla öğrenciler için bir yaşam alanı oluşturmayı hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda öğrencilerin ihtiyaç duyabileceği fiziksel imkanlar kampüs içerisinde yer almaktadır. Açık ve kapalı spor alanlarıyla öğrenciler fiziksel aktivitelerini gerçekleştirme imkanı bulurken, geniş ve ferah sınıflarında akademik becerilerini geliştirmektedirler. Sınıf kapasiteleri sınırlı tutularak öğrencilere birebir ilgi imkanı sunulmaktadır.


Adana Ceyhan Koleji akademik gelişim kadar sosyal gelişimi de önemseyen bir kurumdur. Bu önem doğrultusunda kurumda öğrencilerin sosyalleşebileceği alanlar bulunmaktadır. Bu alanlar öğrenciler tarafından yürütülen öğrenci kulüpleri olabildiği gibi, kurum tarafından gerçekleştirilen sosyal aktiviteler de olabilmektedir. Voleybol, basketbol, futbol gibi sportif aktiviteler; drama, tiyatro gibi sanatsal aktiviteler kurum bünyesinde gerçekleştirilen aktivitelerdendir.


Ceyhan Okulları eğitimi dört duvarın dışında gerçekleştiren kurumlardandır. Bu nedenle öğrencilerin gelişimini destekleyecek, onlara kültürel ve sosyal bilgi birikimi katacak geziler düzenlenmektedir. Bu geziler şehir içi ve şehir dışı geziler olabilmektedir. Bunun yanında kurumun sahip olduğu geniş bahçe ile öğrenciler açık havada vakitlerini değerlendirebilmekte; kimi etkinlikler kurum bahçesinde gerçekleştirilebilmektedir.

Ceyhan Koleji İndirimleri
Ceyhan Koleji Yorumları
Devamını Gör
Ceyhan Koleji'nde Eğitime Bakış
Ceyhan Koleji Galeriler

Ceyhan Koleji Kampüsleri

Ceyhan Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Adana Ceyhan Koleji Kampüsü
Adana / Ceyhan
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Ceyhan Koleji Anadolu Lisesi, Atatürk ilke ve inkılapları ışığında, özgüvenli, kendine, çevresine ve doğaya saygılı...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Ceyhan Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum