fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Çınar Koleji

Çınar Koleji hakkında detaylı bilgileri görüntüleyin. Çınar Koleji'nin; eğitime bakış açısı, fiziksel olanakları, fotoğrafları ve daha fazlasını hemen inceleyin.

Çınar Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Çınar Koleji Anaokullar

Çınar Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Çınar Koleji İlkokullar

Çınar Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Çınar Koleji Ortaokullar

Çınar Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Çınar Koleji Liseler

Çınar Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Çınar Koleji Hakkında

  • Çınar Koleji'nde Eğitim
  • Çınar Koleji Tanıtım Filmi

ÇINAR KOLEJİ

Çınar Koleji anaokulundan liseye kadar bütünleşik bir yapı içinde, anlama, kavrama ve tartışma becerileri gelişmiş; anadiline hakim, konuşma becerisi edinmiş ve hayal kurup gerçeğe dökebilen bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Örf ve adetlerine bağlı, manevi değerlere önem veren bir toplum inşa etme gayretinde olan Çınar Koleji'nde temel hedef ülkenin gelecekteki aydınlık yüzlerini doğru bir eğitim anlayışı ile hayata hazırlamaktır.


Çağımızın gereklerinden biri olan yabancı dil eğitimini nitelikli uzman kadrosu ile veren Çınar Koleji bu bağlamda Arapça ve İngilizce dersleri vermektedir. Yabancı öğretmenler eşliğinde yürütülen bu süreçte öğrencilerin kelimeleri doğru telaffuz etmelerine önem verilmektedir. Kendilerine ait olan bir sistem olan Mind English programı ile öğrenciler üç boyutlu arka planlar eşliğinde derslere daha istekle katılmakta öğrendiklerini uygulamalı olarak pekiştirebilme şansı bulmaktadır.


Çınar Koleji sunduğu psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti sayesinde her öğrencinin durumunu takip edip, eksik noktalarını tespit etmektedir. Daha sonra öğrenciler ile yapılan görüşmeler sonucunda çözüm yolları bulunur ve uygulamaya konulur. Lise döneminde olup üniversite sınavına hazırlanan öğrencilerde yaşanan stres sorunu ile baş edebilmeleri için onlara gereken destek sağlanır.


Çınar Koleji değerler eğitimi ile öğrencilerinin kalplerini saygı, sevgi ve insanı insan yapan değerler ile doldurmaktadır. Bu sebeple Değerler Eğitimi, tüm eğitim süreci boyunca önemli bir yere konumlandırılmaktadır. Öğrencilerin öğrenmeye okul dışında da devam etmelerini sağlamak için dozunda ödevler verilmekte, öğrendiklerini pekiştirmeleri sağlanmaktadır.


Okul akademik başarının yanında sportif başarılarıyla da adından sıkça söz ettirmektedir. Dünya karate şampiyonasında, Teakwondo şampiyonasında ve Türkiye güreş şampiyonasında birincilik kazanan öğrenciler de yetiştiren Çınar Koleji sporun öneminin bilincinde olan bir kurumdur.


Çınar Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Çınar Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Çınar Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum