fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

CND Okulları

CND Okulları'nın eğitim anlayışına, fiziki olanaklarına, okul imkanlarına ve daha fazlasına kolayca ulaşın! Size en uygun okulu keşfedin.

CND Okulları'nda Eğitim

CND Okulları, eğitimci bir aile tarafından kurulmuş ve uzun senedir eğitim vermekte olan bir eğitim kurumudur. İsim değiştirmiş olan kurum, uzun senelerdir İstanbul’un Florya bölgesinde eğitim vermektedir. Kurum, büyük bir kampüs üzerine kurulmuş bir kurumdur. Okul öncesi kademeden lise kademesinin anadolu lisesi türüne kadar tüm kademelerde eğitim vermektedir. Kurum her kademede öğrencilerini her anlamda nitelikli bireyler olarak yetiştirmeyi amaçlamaktadır.


CND Eğitim Kurumları öğrencilerini yetiştirirken “Inquiry Based Learning” isimli bir eğitim sistemi uygulamaktadır. Bu sistem doğrultusunda öğrencilere soru soran ve bu şekilde öğrenen bireyler olmaları aşılanmaktadır. Ayrıca kurumda öğrenci merkezli bir eğitim sistemi uygulanmaktadır. Bu sistem doğrultusunda da kurum öğrencileri eğitim-öğretim sürecinin temeline koymaktadır. Derslerde alanında uzman eğitmenler rol almakta ve öğrencilerin maksimum faydasını gözetecek şekilde ders programlarını oluşturmaktadır.


CND Okulları eğitimini uluslararası standartlarda vermektedir. Bünyesine uluslararası alanda öğrenci kabul eden kurum, eğitim dilinde İngilizceyi aktif olarak kullanmaktadır. Matematik ve fen dersleri de yabancı dilde işlenmektedir. Kurumda anadili İngilizce olan eğitmenler yer almaktadır. Bunun yanında kurumda ikinci yabancı dil olarak Fransızca dil eğitimi verilmektedir. Eğitimine yurt dışında devam etmek isteyen öğrenciler için uluslararası üniversitelere giriş konusunda rehberlik edilmektedir.


CND Okulları öğrencilerine sadece okul değil, bir yaşam alanı kurmayı hedeflemiş olan bir eğitim kurumudur. Bu hedef doğrultusunda öğrencilerinin fiziksel olarak ihtiyaç duyabileceği bütün imkanları kurmayı amaçlamaktadır. Kurum, geniş ve yeşil bir kampüse sahiptir. Kampüsün geniş bir ormana yakın konumlanmış olması sebebiyle, zaman zaman dersler ormana taşınmakta ve öğrenciler doğal ortamları gözlemleme fırsatı bulmaktadır. Kampüs içerisinde öğrencilere geniş ve ferah sınıf ortamları sunulmakta, sınıfların kontenjanları kapasitelerle sınırlı tutulmaktadır. Bina içerisinde kapalı spor salonu, kapalı yüzme havuzu, geniş bir konferans salonu, sanat ve müzik atölyeleri imkanları bulunmaktadır.


CND Okulları içerisinde öğrencileri sadece akademik anlamda değil, sosyal anlamda da geliştirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda öğrencilere sosyal anlamda birçok imkan sunulmaktadır. Çeşitli geziler gerçekleştirilerek öğrencilerin eğitimi dört duvar dışına taşınmaktadır. Öğrenciler akademik alanda gösterdikleri başarıların yanında ulusal ve uluslararası çeşitli alanlarda da müsabakalara katılarak başarılar kazanmaktadır.

CND Okulları Tanıtım Videosu
CND Okulları İndirimleri
CND Okulları Yorumları
Devamını Gör
CND Okulları'nda Eğitim
CND Okulları Tanıtım Videosu
CND Okulları Galeriler
CND Okulları Yorumları

CND Okulları Kampüsleri

CND Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

CND Okulları Florya Kampüsü
İstanbul / Bakırköy
comment-icon 9 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Ana Sınıfı Programının Amaç ve Hedefleri Ana sınıfı programı, beş yaşındaki çocuklar için çocuk merkezli, gelişim açı...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

CND Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum