fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Darüşşifa Eğitim Kurumları

Darüşşifa Eğitim Kurumları hakkında tüm bilgilere hemen ulaşın. Darüşşifa Okulları bursluluk ve fiyat bilgilerini görüntüleyin.

Darüşşifa Eğitim Kurumları'nda Eğitim

Ankara’da kurulan ve günümüzde birden fazla kampüsle öğrencilere eğitim vermeye devam eden Darüşşifa Eğitim Kurumları, öğrenci merkezli eğitim anlayışı ile bölgede öne çıkan kurumlardandır. Eğitim programları, öğretim teknikleri ve materyalleri öğrencilerin ihtiyaçlarına ve amaçlarına yönelik olarak hazırlanmaktadır. Ezberci eğitim modeline tamamıyla karşı olan kurum, analitik düşünme becerisi gelişmiş ve edindiği bilgiler arasında bağlantı kurabilen bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.


Darüşşifa Eğitim Kurumları bünyesinde anaokulundan fen lisesine kadar tüm kademeler bulunmaktadır. Böylece öğrencilere anaokulunda itibaren aynı kurumda eğitim alma fırsatı sunulmaktadır. Öğrenciler anaokulundan itibaren, üniversiteye geçiş sürecine kadar aynı kampüste eğitim görebilmektedir. Bu durum okul değiştirme sürecinde adaptasyon sorunu yaşayan öğrencilere büyük kolaylık sağlamaktadır.


Alanında uzman öğretmenlerden oluşan eğitimci kadrosu ile Darüşşifa Eğitim Kurumları, öğrencileri her alanda yetkin bireyler olarak bir sonraki eğitim kademesine hazırlamaktadır. Öğrencilerde kalıcı öğrenmenin gerçekleşebilmesi için öğrenilen teorik bilgilerin uygulamalı bir şekilde gözlemlenmesi oldukça önemlidir. Bu nedenle tüm okul kademelerinde bulunan STEM projeleri ve eğitimleri ile öğrencilerin teorik bilgileri pratiğe dönüştürmeleri hedeflenmektedir. Erken yaşlarda robotik kodlama eğitimleri ile başlayan bu süreç, ilerleyen kademelerde daha kapsamlı projeler ile devam etmektedir. Düzenlenen proje ve etkinlikler ile öğrencilerin sosyal ve bilişsel zeka gelişimleri desteklenmektedir. Grup çalışmaları sayesinde öğrenciler ekip çalışmasını öğrenmekte ve sorumluluk bilinçleri gelişmektedir.


Darüşşifa Eğitim Kurumları öğrencilerin dil gelişimlerine oldukça önem vermektedir. Anaokulu kademesinden itibaren yoğunlaştırılmış İngilizce programları uygulanan okulda, öğrencilerin lise kademesinden mezun olduklarında okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin tamamına sahip olmaları amaçlanmaktadır. Öğrencilerin birer dünya vatandaşı olmasını hedefleyen kurum, İngilizce eğitimine ek olarak ikinci yabancı dil programları da uygulamaktadır. İlkokul kademesinde ikinci yabancı dil olarak Rusça eğitimi verilen kurumda ortaokul kademesinden itibaren Almanca eğitimi verilmektedir.


Darüşşifa Eğitim Kurumları bünyesinde bulunan psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmetleri, eğitim sürecinde zorlanan tüm öğrencilere gereken desteği sağlamaktadır. Psikolojik, sosyal, duygusal ve akademik anlamda güçlük çeken öğrencilere gereken destek kurum psikologları ve rehber öğretmenleri tarafından sağlanmaktadır. Aileler için düzenlenen çeşitli seminer ve programlar ile ebeveynler de öğrencilerin eğitim süreci ile ilgili düzenli olarak bilgilendirilmektedir. Lise kademesinden mezun olan öğrencileri en iyi üniversitelere yerleştirmeyi amaçlayan Darüşşifa Eğitim Kurumları, yenilikçi ve nitelikli eğitim anlayışı ile aileler tarafından en çok tercih edilen okullar arasındadır.

Darüşşifa Eğitim Kurumları Tanıtım Filmi
Darüşşifa Eğitim Kurumları İndirimleri
Darüşşifa Eğitim Kurumları Yorumları
Devamını Gör
Darüşşifa Eğitim Kurumları'nda Eğitim
Darüşşifa Eğitim Kurumları Tanıtım Filmi
Darüşşifa Eğitim Kurumları Galeriler

Darüşşifa Eğitim Kurumları Kampüsleri

Darüşşifa Eğitim Kurumları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Gölbaşı Darüşşifa Eymir Koleji Kampüsü
Ankara / Gölbaşı
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Darüşşifa Eymir Koleji Anaokulu Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde kurulmuş bir eğitim kurumudur. Bulunduğu bölgede kalit...
Darüşşifa Eğitim Kurumları Yenimahalle Kampüsü
Ankara / Yenimahalle
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Yenimahalle Darüşşifa Eğitim Kurumları Anaokulu'nda deneyimli öğretmenler tarafından 2,5 - 6 yaş arasındaki çocukla...
Gölbaşı Darüşşifa Mogan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kampüsü
Ankara / Gölbaşı
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Ankara Darüşşifa Mogan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, sağlık sektörüne istihdam sağlamak için kaliteli eğitim il...
Sincan Darüşşifa Sincan Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Kampüsü
Ankara / Sincan
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Ankara Darüşşifa Sincan Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, kaliteli eğitim anlayışı, uzman eğitimci kadrosu, son derece...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Darüşşifa Eğitim Kurumları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum