fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Değişim Okulları

Değişim Okulları hakkındaki tüm bilgilere ulaşın! Kolej fiyatlarını, eğitim yaklaşımlarını ve daha fazlasını inceleyin!

Değişim Okulları'nın Eğitim

Değişim Okulları, İstanbul ilinin Beylikdüzü ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum eğitim çalışmalarını okul öncesi kademeden itibaren lise kademesine kadar sürdürmektedir. Lise kademesindeki eğitim ise anadolu lisesi türünde verilmektedir. Her bir kademede öğrencilerin bir sonraki eğitim sürecine tam yetkinlikle hazırlanması adına titiz çalışmalar yürütülmektedir.


Değişim Koleji geniş bir kampüste hizmet vermektedir. Bu kampüste öğrencilerin ihtiyaç duyabileceği imkanları öğrencilerine sağlamaktadır. Hava koşullarının izin verdiği müddetçe açık alanda vakit geçirebilecekleri alanlar bulunmaktadır. Hava koşullarının elverişli olmadığı durumlarda kurum içerisinde de öğrencilerin verimli vakit geçirebilecekleri birçok alan bulunmaktadır. Kapalı yüzme havuzu, kapalı spor alanları, sanat ve müzik atölyeleri bu alanlardan bazılarıdır. Kurumun derslikleri öğrencilerin dikkatlerini dağıtmadan ders dinleyebilecekleri şekilde dizayn edilmiş durumdadır.


Değişim Okulları eğitim kadrosu alanında uzman, nitelikli ve deneyimli kişilerden seçilerek oluşturulmaktadır. Kurumun eğitmenleri gerekli bilgi birikimine ve eğitim tecrübesine sahip kişilerdir ve öğrencilerle sağlıklı iletişim kurabilmektedir. Böylelikle kurum içerisinde öğrencilerin akademik ve sosyal ihtiyaçlarına destek olabilecek öğretmenler sayesinde öğrenciler kendisini güvende hissedebilmektedir.


Değişim Okulları anaokulu seviyesinde küçük yaştaki çocukların gelişim hızlarını desteklemek adına çabalamaktadır. Algılarının en açık olduğu erken çocukluk döneminde bu hızı destekleyecek algı oyunları, duyu çalışmaları, motor becerilerini geliştirecek oyunlar ile öğrenciler alanında uzman eğitmenler eşliğinde eğitim görmektedir. Çocukların ilkokula hazır olmaları açısından anaokulunda da belirli kurallar uygulanmaktadır. Kurum anaokulunda yaz okulu hizmeti de vererek eğitimi bütün bir yıl boyunca aktif uygulamaktadır.


Değişim Okulları ilkokul kademesinde öğrencilerin okula karşı negatif bir tutum sergilememeleri adına çabalamaktadır. Bu çaba doğrultusunda kurumda güleryüzlü bir eğitim kadrosu yer almaktadır. Akıllı tahta donanımının yer aldığı sınıflar sayesinde öğrenciler eğitim süreçlerinde teknolojinin olanaklarından yararlanmaktadır.


Değişim Okulları eğitimi teoriyle sınırlandırmamaktadır. Kurumun sahip olduğu fen ve bilgisayar laboratuvarları ile öğrenciler derste öğrendikleri bilgileri deneyler yoluyla pratiğe dökebilmektedir. Kurum bunun yanında öğrencilerin fiziksel aktivitelerini destekleyecek aktiviteleri oyunlarla gerçekleştirmektedir. Böylelikle her yaş grubuna hitap edebilecek aktiviteler yapılmaktadır. Kurumun sahip olduğu gezi kültürü ile eğitim dört duvarın dışına taşınmakta; kültürel ve eğlenceli gezilerle öğrencilere yeni ufuklar kazandırılmaktadır.

Değişim Okulları İndirimleri
Değişim Okulları Yorumları
Devamını Gör
Değişim Okulları'nın Eğitim
Değişim Okulları Galeriler

Değişim Okulları Kampüsleri

Değişim Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Beylikdüzü Değişim Anaokulu Kampüsü
İstanbul / Beylikdüzü
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Değişim Anaokulu, 3-6 yaş aralığındaki çocuklara okul öncesi eğitim veren bir kurumdur. Minikler, eğitim yolculuğun...
Beylikdüzü Değişim Okulları Kampüsü
İstanbul / Beylikdüzü
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Değişim Okulları Ortaokulu kurulmuş olduğu Beylikdüzü bölgesinde uzun yıllardır hizmet veren alanında uzman öğretme...
Değişim Okulları Avcılar Değişim Çağı Anadolu Lisesi Kampüsü
İstanbul / Avcılar
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Değişim Okulları Avcılar Değişim Çağı Anadolu Lisesi Avcılar ilçesinde konuşlanmış olup öğrencilerini 9.Sınıftan...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Değişim Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum