fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Delta Eğitim Kurumları

Delta Eğitim Kurumları ile ilgili tüm detaylara ulaşarak bilgi edinin ve vakit kaybetmeden iletişime geçerek yerinizi alın!

Delta Eğitim Kurumları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Delta Eğitim Kurumları Anaokullar

Delta Eğitim Kurumları anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Delta Eğitim Kurumları İlkokullar

Delta Eğitim Kurumları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Delta Eğitim Kurumları Ortaokullar

Delta Eğitim Kurumları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Delta Eğitim Kurumları Liseler

Delta Eğitim Kurumları liselerini inceleyin.

İNCELE

Delta Eğitim Kurumları Hakkında

  • Delta Eğitim Kurumları'nda Eğitim

İzmir Delta Koleji

Delta Eğitim Kurumları, öğrencilerinin bireysel gelişim özelliklerini benimseyerek her açıdan bilgiyle donatılmış bireyler olmalarını hedeflemektedir. Öğrencilerin kendilerini geliştirme fırsatlarının oluşturduğu eğitim ortamları ile bilgi, beceri ve ahlaki değerlerle donatılmış bireyleri hayata hazırlamayı hedeflemektedir. Kalıplaşmış eğitim modellerinden farklı olarak, öğrenme ortamlarını proje tabanlı ve insan merkezli akademik programlarla yürütmektedir. Öğrencilerin sadece akademik yönden değil sosyal yönden de gelişimlerine önem vererek bugününü ve yarınını hedefleyen, milli ve manevi değerlerini benimsemiş bireyler yetiştirmektedir.


Özel Delta Eğitim Kurumları, mutlu bireyler yetiştirmek amacı ile eğitim programlarını düzenlemektedir. Öğrencilerini yarıştırmadan, sevgi ve huzur eşliğinde sunduğu eğitim programları ile başarıyı yakalamaktadır. Her öğrenci özeldir düşüncesi ile hareket etmekte olan Delta, öğrencileri ile birebir ilgilenmektedir. Delta Eğitim Kurumları, öğrencilerin bireysel farklılıklarını, yetenek ve ilgilerini gözeterek akademik, sosyal ve manevi eğitim çalışmaları sürdürmektedir. Kaliteli, demokratik ve nitelikli eğitim ortamlarında yapılan çalışmalar, öğrencilerin potansiyelini en üst seviyeye çıkarmakta ve hayata en doğru biçimde hazırlanmasını sağlamaktadır.


Delta Koleji'nde dersler, ezbere dayalı ve soyut olarak işlenmemektedir. Sunulan bilgilerin akılda kalıcılığı amacı ile somut nesneler kullanılmakta, öğrencilerin görerek, yaparak, yaşayarak öğrenmesi amaçlanmaktadır. İzmir Delta Koleji, eğitimi araştırma ve gözleme dayalı, günlük hayat ile ilişkilendirerek işlemektedir. Temel dersler dışarısında öğrencilere farkındalık eğitimi, anlamlı ve hızlı okuma becerisi, okuduğunu anlama, güzel yazma ve konuşma çalışmaları sürdürmektedir.


Delta Eğitim Kurumları'nda İngilizce eğitimi, ana sınıfından itibaren 8.sınıfa kadar uygulanmaktadır. Her dönemde sarmal bir biçimde ilerletilen dil eğitimi, bir önceki dönemden temeli atılarak devam ettirilmekte ve böylece sunulan bilgilerin bütünlüğü sağlanmaktadır. Delta Koleji, yabancı dil öğretim sisteminde, ana dil öğrenim sistemini kullanarak öğrencilere eğlenerek, yaşayarak ve yaparak edinmesi esas alınmaktadır. Bu sayede öğrenciler dinleme, okuma, konuşma ve yazma gibi temel becerilerin yanında eleştirel ve yaratıcı yetenekler de kazanmaktadır. Çok yönlü olarak sürdürülen yabancı dil eğitim programları öğrencilerin dili öğrenmesi ile birlikte dili yaşam biçimi haline getirilmesi amaçlanmaktadır. Hayat boyu sürecek olan yabancı dil öğrenme motivasyonu öğrencilere bu şekilde aşılanmaktadır.


Delta Koleji, alanında uzman, deneyimli ve tecrübeli eğitmenlerle öğrenim hizmeti sağlamaktadır. Öğrencilerin zihinsel, fiziksel, sosyal, psikolojik gelişimleri için özel eğitim programları oluşturan Delta Eğitim Kurumları öğrencilerini birer dünya vatandaşı olarak hayata hazırlamaktadır.

Delta Eğitim Kurumları Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Delta Eğitim Kurumları İlkokul

Lütfen Bekleyin

Delta Eğitim Kurumları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Delta Eğitim Kurumları Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum