fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Denizatı Okulları

Denizatı Okulları hakkında tüm detaylara hızlıca ulaşın. Okulun; eğitim ücretlerine, bursluluk sınavlarına, iletişim bilgilerine hemen göz atın.

Denizatı Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Denizatı Okulları Anaokullar

Denizatı Okulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Denizatı Okulları İlkokullar

Denizatı Okulları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Denizatı Okulları Ortaokullar

Denizatı Okulları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Denizatı Okulları Liseler

Denizatı Okulları liselerini inceleyin.

İNCELE

Denizatı Okulları Hakkında

  • Denizatı Okullarında Eğitime Bakış

DENİZATI OKULLARI'NDA EĞİTİM

1997 yılında Altıntepe'de açtığı anaokulu ile Denizatı Okulları, eğitime ilk adımını atmıştır. Sonrasında 2002 senesinden bu yana Ataşehir'de hizmete başlattığı Anaokulu, İlköğretim, Ortaokul ve Lise bölümleriyle tamamlayıcı bir eğitim hizmeti sunmaya başlamıştır. Denizatı Okulları, Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda öğrencilerinin çok yönlü gelişimlerini desteklerken aynı zamanda Atatürkçü bir eğitim yapısı ile öğrenim görmelerini sağlamaktadır.


Denizatı Okulları; bilimin, teknolojinin, sanatın ve eğitimin iç içe olduğu, 21. yüzyıl teknolojisi ile donatılmış, zengin eğitim programlarını öğrencileri için çeşitlendiren bir eğitim kurumudur. Kurum alanında uzman öğretmen kadrosu ile, öğrencilerinin çağdaş bireyler olmaları için çalışmalarını sürdürmektedir. Yenilikçi eğitim anlayışı ile çağın gereksinimlerini öğrencilere kazandırmayı hedeflemekte olan Denizatı, yaptığı çalışmalar ve branşında uzman eğitmen kadrosu ile bunu mümkün kılmayı hedeflemektedir.


Denizatı Okulları'nın yabancı dil eğitimindeki amacı iki dil iki hedef başlığı altında oluşturulmaktadır. Küreselleşen dünya yapısında Denizatı, öğrencilerini 2 yabancı dil eğitimi sunmaktadır. Okulun verdiği eğitim Almanca ve İngilizce yapısında olmaktadır. Eğitim kurumu hizmete sunduğu dil eğitiminde öğrencilerin etkin ve aktif olarak öğrenmesini hedeflemektedir. Çeşitli yöntem ve tekniklerle zenginleştirilmiş dil eğitimi programı, öğrencilerin birer dünya vatandaşı olmasını sağlamaktadır.


Okul gelişen ve değişen toplumsal yapılar ve kültürler ile etkin bir iletişim kurabilmek, kültürel, sosyal, teknolojik ve bilimsel alanlarda sağlıklı geri dönüşler almak ve bilgi akışını sürdürmek amacı ile yabancı dil hayatın birçok yönünü kapsamaktadır. Denizatı Okulları'nda anaokulu döneminden itibaren öğrencilere yabancı dil eğitimi sunularak öğrencilerin dil bilgisi konusunda etkin bir biçimde bilinçlenmesi sağlanmaktadır.

Denizatı Okulları Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Denizatı Okulları İlkokul

Lütfen Bekleyin

Denizatı Okulları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Denizatı Okulları Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum