fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Denizatı Okulları

Denizatı Okulları hakkında tüm detaylara hızlıca ulaşın. Okulun; eğitim ücretlerine, bursluluk sınavlarına, iletişim bilgilerine hemen göz atın.

Denizatı Okullarında Eğitime Bakış

DENİZATI OKULLARI'NDA EĞİTİM

1997 yılında Altıntepe'de açtığı anaokulu ile Denizatı Okulları, eğitime ilk adımını atmıştır. Sonrasında 2002 senesinden bu yana Ataşehir'de hizmete başlattığı Anaokulu, İlköğretim, Ortaokul ve Lise bölümleriyle tamamlayıcı bir eğitim hizmeti sunmaya başlamıştır. Denizatı Okulları, Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda öğrencilerinin çok yönlü gelişimlerini desteklerken aynı zamanda Atatürkçü bir eğitim yapısı ile öğrenim görmelerini sağlamaktadır.


Denizatı Okulları; bilimin, teknolojinin, sanatın ve eğitimin iç içe olduğu, 21. yüzyıl teknolojisi ile donatılmış, zengin eğitim programlarını öğrencileri için çeşitlendiren bir eğitim kurumudur. Kurum alanında uzman öğretmen kadrosu ile, öğrencilerinin çağdaş bireyler olmaları için çalışmalarını sürdürmektedir. Yenilikçi eğitim anlayışı ile çağın gereksinimlerini öğrencilere kazandırmayı hedeflemekte olan Denizatı, yaptığı çalışmalar ve branşında uzman eğitmen kadrosu ile bunu mümkün kılmayı hedeflemektedir.


Denizatı Okulları'nın yabancı dil eğitimindeki amacı iki dil iki hedef başlığı altında oluşturulmaktadır. Küreselleşen dünya yapısında Denizatı, öğrencilerini 2 yabancı dil eğitimi sunmaktadır. Okulun verdiği eğitim Almanca ve İngilizce yapısında olmaktadır. Eğitim kurumu hizmete sunduğu dil eğitiminde öğrencilerin etkin ve aktif olarak öğrenmesini hedeflemektedir. Çeşitli yöntem ve tekniklerle zenginleştirilmiş dil eğitimi programı, öğrencilerin birer dünya vatandaşı olmasını sağlamaktadır.


Okul gelişen ve değişen toplumsal yapılar ve kültürler ile etkin bir iletişim kurabilmek, kültürel, sosyal, teknolojik ve bilimsel alanlarda sağlıklı geri dönüşler almak ve bilgi akışını sürdürmek amacı ile yabancı dil hayatın birçok yönünü kapsamaktadır. Denizatı Eğitim Kurumları'nda anaokulu döneminden itibaren öğrencilere yabancı dil eğitimi sunularak öğrencilerin dil bilgisi konusunda etkin bir biçimde bilinçlenmesi sağlanmaktadır.


Denizatı Koleji, öğrencilerinin gelişimlerini yakından takip edebilmek adına sınıflardaki öğrenci mevcudunu belirli seviyelerde sınırlandırmaktadır. Böylece öğrencilerle birebir iletişim olayını artırabilmekte ve derse katılımı etkin seviyelere çıkarabilmektedir. Kurum, kaliteli eğitim anlayışı beraberinde öğrencilerin bireysel başarı seviyelerini maksimuma çıkarmayı hedeflemektedir. Denizatı Okulları bünyesinde görev alan psikolojik danışmanlar ve rehber öğretmenler, öğrencilerin gelişiminde oluşabilecek sorunları önceden görerek engellemektedir. Öğrencilerle birebir etkileşim içerisinde bulunan rehber öğretmenler öğrencilerle dost olmaktadır. Öğrencilerin gelişimi, okul, aile ve öğrenci üçgeni içerisinde bütün olarak ele alınmaktadır. Aynı zamanda öğrencilerin zihinsel, duygusal, sosyal-psikolojik, fiziksel olarak tüm yönlerden potansiyellerinin zirvesine çıkması desteklenmektedir.

Denizatı Okulları İndirimleri
Denizatı Okulları Yorumları
Devamını Gör
Denizatı Okullarında Eğitime Bakış
Denizatı Okulları Galeriler
Denizatı Okulları Yorumları

Denizatı Okulları Kampüsleri

Denizatı Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Denizatı Okulları Ataşehir Kampüsü
İstanbul / Ataşehir
comment-icon 9 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Denizatı Okulları İlkokulu ’nda şefkatle karşılanan 1. sınıf öğrencileri ve velileriyle okul açılmadan görüşmeler g...
Kadıköy Kazasker Denizatı Okulları Anaokulu Kampüsü
İstanbul / Kadıköy
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Kazasker Denizatı Okulları Anaokulu, 3-6 yaş arasına eğitim hizmeti veren bir anaokuludur. Öğrenci ve sürekli öğren...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Denizatı Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum