fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Deva Koleji

Deva Koleji hakkında detaylı tüm bilgilere hemen ulaşın. Deva Koleji fiyat bilgilerine, fotoğraflarına ve erken kayıt indirimlerine hemen ulaşın.

Deva Koleji'nde Eğitime Bakış

Deva Koleji'nde Eğitim

Deva Koleji; ahlaki, insani, milli, manevi ve kültürel değerlerini benimseyen bireyleri hayata hazırlamayı hedeflemektedir. Bu hedefleri doğrultusunda kurum, özgün eğitim içerikleri ile Türk Milli Eğitim sisteminin genel amaçlarını öğrencilere kazandırmaktadır. Tek kampüste iki okul olarak devam eden okulun hedefi, başka yeni kampüslerle daha da büyüyüp Türkiye'de söz sahibi olarak hep daha ileri gitmektir.


Deva Eğitim Kurumları'nda KÖM uygulanmaktadır. Kişiye özgü eğitim modeli anlamına gelen KÖM, öğrencilerin bireysel farklılıklarını dikkate alarak sürdürülen bir sistemdir. Öğrencilerin öz benliğini ve kabiliyetlerini bilerek ayrıcalıklı bir öğrenim tecrübesi kazandırmak adına kurum, etkili eğitim faaliyetleri oluşturmaktadır. Özel eğitim kurumu, çağdaş eğitim ortamlarında yüksek akademik standartlara sahip eğitmen kadrosu ile öğrencilerin bireysel potansiyellerinin zirvesinde mezun olmalarına olanak sağlamaktadır. Ankara Deva Koleji; Milli Eğitim Bakanlığı eğitim müfredatı ders saatleri yanında, RDS dedikleri randevulu ders saatlerini uygulamaktadır. Öğrencilerin başarısını artırmak amacıyla okul-veli-öğrenci işbirliğini önde tutan kurum, veli ile iletişime de son derece önem vermektedir.


Ankara Deva Eğitim Kurumları nitelikli eğitim anlayışı ile başta anaokulu olmak üzere takip eden tüm eğitim seviyelerinde kaliteli bir öğrenim süreci sunmayı hedeflemektedir. Eğitim çalışmalarını uluslararası standartlarda sürdürerek öğrencilerin 21. yüzyıl becerileri ile donatılmış bireyler olmalarını sağlamaktadır. Öğrencilerin yalnızca akademik, sosyal ve kültürel gelişimlerine değil kişisel gelişimlerine de katkılarda bulunarak ayrıcalıklı bir öğrenim tecrübesi sunmaktadır. Öğrencilerin sosyal yaşam becerilerini artırmak adına faaliyet ve etkinlikler oluşturularak gerçekleştirilen kişisel gelişim eğitimleri öğrencilerin ilerleyen hayatına doğrudan katkı sağlamaktadır. Deva Koleji, her öğrencisinin öğrenme konusundaki farklılıklarını dikkate alarak mevcut eğitim müfredatı içerisine özgün uygulamalar ve içerikler eklemektedir. Müfredata ek eğitim programları dahilinde öğrencilere; satranç, yaratıcı drama, bilişim teknolojileri, dans, düşünme becerileri eğitimleri gibi dersler verilmektedir.


Deva Koleji, öğrencilerinin okuma alışkanlığını artırmak amacı ile çok yönlü faaliyetler sürdürmektedir. Ezberci eğitim yaklaşımından uzak olan kurum, öğrencilerine verdiği eğitimle öğrenmeyi alışkanlık haline getirmeyi hedeflemektedir. Özgün eğitim içerikleri ve eğitime bakış açısı ile Ankara Deva Koleji, öğrencilerin hedeflerine ilerlemelerinde etkili adımlar atmalarına yardımcı olmaktadır. Öğrencilerinin başarılı, donanımlı ve mutlu bireyler olmalarını sağlamak amacı ile kurumda eğitimle birlikte sosyal tesisler ve spor salonları bulunmaktadır. Öğrencilerin yalnızca zihinsel, duygusal ve bilişsel gelişimlerini değil, fiziksel ve ruhsal gelişimlerine de sağladığı imkanlarla katkılarda bulunmaktadır.


Deva Koleji İndirimleri
Deva Koleji Yorumları
Devamını Gör
Deva Koleji'nde Eğitime Bakış
Deva Koleji Galeriler

Deva Koleji Kampüsleri

Deva Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Deva Koleji Sincan Kampüsü
Ankara / Sincan
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Yüksek başarı odaklı akademik eğitim anlayışını benimsemekte olan Özel Deva Koleji Anadolu Lisesi, Ankara Sincan’da eğit...
Gebze Deva Liseleri Kampüsü
Kocaeli / Gebze
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Gebze Deva Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, sağlık alanında eğitim veren, 15 yıllık okul tecrübesine sahip bir kur...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Deva Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum