fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Dila Okulları

Dila Okulları hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler bu sayfada. Dila Okulları; fiyatlarına, indirimlerine, veli yorumlarına ve daha fazlasına ulaşmak için hemen inceleyin.

Dila Okulları'nda Eğitime Bakış

Dila Okulları, İstanbul ilinin Büyükçekmece ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurumun akşam lisesi ve mesleki teknik anadolu lisesi kademeleri bulunmaktadır. İki kademede de amaç öğrencilere nitelikli bir lise diploması kazandırırken üniversiteye öğrencileri hazırlamaktır.


Dila Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde öğrenciler mesleki temelli eğitim almaktadır. Meslek lisesinde öğrencilerin tercih edebilecekleri kimya teknolojileri, otomasyon sistemleri, mekatronik ve adalet bölümleri bulunmaktadır. Tüm bu bölümlerde öğrenciler meslek sahibi olmalarına destek olacak teknik bilgileri öğrenmektedir. Son iki sene yoğunlaşan mesleki eğitimlerin ardından öğrenciler staj eğitimine tabii tutularak eğitim dönemleri boyunca öğrendikleri bilgileri pekiştirip pratik etme fırsatı yakalamaktadır. Kurum aynı zamanda öğrencilerine üniversite sınavlarına hazırlık eğitimi vermektedir.


Dila Okulları lise eğitimini nitelikli ve verimli geçirmek adına çaba göstermektedir. Bu çaba doğrultusunda kurumda kaliteli bir eğitim kadrosu yer almaktadır. Bu eğitim kadrosu alanında gerekli eğitimlerini almış, öğrencilerle çalışmak konusunda deneyimli ve öğrencilerle sağlıklı iletişim kurabilen kişilerden seçilerek oluşturulmaktadır. Akademik kadronun yanında yönetici kadro da öğrencilere eğitim süreçleri boyunca destek olmaktadır.


Dila Okulları akşam lisesi kademesinde ise çeşitli sebeplerden örgün lise eğitimini bitirememiş öğrenciler eğitim görmektedir. Bu öğrenciler iki yıl sınıf tekrarına düşmüş öğrenciler, tasdikname almış öğrenciler, açık öğretim lise okuyan öğrenciler şeklinde olabilmektedir. Özel Dila Akşam Lisesinde öğrenciler derslere akşam katılmaktadırlar. Böylelikle çalışan öğrenciler de derslere devamlılık sağlayabilmektedir. Akşam liselerinden mezun olan öğrenciler de üniversite sınavlarına girebilmekte ve 2 yıllık ya da 4 yıllık üniversite tercihinde bulunabilmektedir.


Dila Koleji akşam ve meslek liselerinde öğrenciler akademik anlamda geliştirildikleri kadar sosyal anlamda da gelişim göstermektedir. Kurum bunu sağlamak adına çeşitli aktiviteler düzenlemektedir. Meslek lisesi kademesinde öğrencilerin ileride yapabilecekleri iş dallarına aşina olmalarını sağlamak adına fabrikalara ve işletmelere geziler düzenlenmektedir.


Dila Eğitim Kurumları öğrencilerine üniversite sınavlarına hazırlık süreçlerinde de destek sağlamaktadır. Bu destek doğrultusunda öğrencilerin ders çalışmaları ve ders başarıları takip edilmektedir. Üniversite sınavları esnasında rehberlik servisinden gerekli desteği alan öğrencilere sınava girdikten sonra da rehberlik servisi tercih danışmanlığı noktasında destek sağlamaktadır.

Dila Okulları Tanıtım Filmi
Dila Okulları İndirimleri
Dila Okulları Yorumları
Devamını Gör
Dila Okulları'nda Eğitime Bakış
Dila Okulları Tanıtım Filmi
Dila Okulları Galeriler

Dila Okulları Kampüsleri

Dila Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Büyükçekmece Dila Okulları Kampüsü
İstanbul / Büyükçekmece
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
<b>Akşam Lise</b>'sine kimler kaydolma hakkına sahiptir.<br/> -İlköğretim mezunu bireyler<br/> -Lise eğitimine başlama...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Dila Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum