fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Doğal Yaşam Koleji

Doğal Yaşam Koleji hakkında tüm bilgilere, kampüslere, her seviye okula hızlıca ulaşın. Doğal Yaşam Koleji fiyat, bursluluk ve daha fazlasına hemen ulaşın!

Doğal Yaşam Koleji'nde Eğitime Bakış

Doğal Yaşam Okulları'nda Eğitim

Doğal Yaşam Koleji, geniş yeşil arazisi ile her türlü spor, sanatsal çalışmalar gibi birçok faaliyetlere ev sahipliği yapmaktadır. Sanat, spor, müzik, akademik alanda birçok faaliyetlere ev sahipliği yapan bu okul özgüvenli ve yetkin bireyler yetiştirmeyi hedeflemiştir.


  • Hobi bahçeleri
  • Kütüphane
  • Sosyal alanlar
  • Robotik kodlama
  • Binicilik
  • Mutfak Atölyesi
  • Okçuluk
  • Tasarım atölyesi
  • Hayvan barınakları
  • gibi birçok faaliyet alanı olan Doğal Yaşam Okulları, çocukların yaşayabileceği mental ve fiziksel yorgunluklara karşı önlem almaktadır.

Doğal Yaşam'da, doğayla iç içe bir eğitim fırsatına sahip olan çocuklar, kalabalıktan uzak, Nif Çay’ı kenarında çeşitli evcil hayvan ve inanılmaz doğasıyla faaliyet alanı ve kendilerini geliştirebilecekleri bir ortam sunmaktadır.


Makinelerle çalışacak bireyler yetiştirmek yerine, makineleri hayal edip tasarlayan bireyler yetiştirebilecek bir eğitim sistemi sunan Doğal Yaşam Koleji, alanında yetkin akademik kadrosu, kendini sürekli yenileyen sistemi ve birçok proje ile yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.


Doğal Yaşam Koleji Anaokulu

Doğal Yaşam Anaokulu'nda öğrencilerin bireysel farklılıkları dikkate alınmaktadır. Çoklu Zeka Kuramı çerçevesinde öğrencilerin okul öncesinde kaliteli bir öğrenim görmesi desteklenmektedir. Öğrencilerin gelişimine günlük hayattan örnekler vererek büyük katkı sağlamakta olan kurum, okul öncesi temel eğitimin öneminin bilincinde olarak hareket etmektedir. Farklı metot ve materyallerle öğrencilerin temel beceri gelişimi desteklenmektedir. Eğitimin temeli olan okul öncesinde Doğal Yaşam Koleji Anaokulu yaşayarak öğrenme alışkanlığı doğrultusunda hareket etmektedir. Kurumun oluşturduğu atölye ve eğitim alanlarında öğrencilerin kişilik, psiko-motor, duygusal, sosyal, el-göz koordinasyon becerilerinin gelişimi de desteklenmektedir.


Doğal Yaşam Koleji İlkokulu

Doğal Yaşam İlkokulu'nda öğrencilerin temel ilköğretim becerileri kazanmaları desteklenmektedir. Kurum, okuma-yazma becerisinin gelişimiyle birlikte öğrencilerin potansiyellerini en üst seviyelere çıkarmayı hedeflemektedir. Milli Eğitim Bakanlığı eğitim müfredatı beraberinde öğrencilerin her noktadan gelişimi amaçlanmaktadır. Öğrencilerin bireysel potansiyellerini maksimum seviyelere çıkarmak adına eğitim faaliyetleri oluşturulmaktadır.


Doğal Yaşam Koleji Ortaokulu

Doğal Yaşam Ortaokulu, öğrencilerinin akademik ağırlıklı bir öğrenim görmesini desteklerken onların sosyal, kültürel, fiziksel ve zihinsel gelişimlerine de yoğun bir ilgiyle katkı sağlamaktadır. Kurum bünyesinde bulunan rehber öğretmenler öğrencilerle birebir iletişim içerisinde bulunmaktadır. Bu etkileşimle birlikte öğrencilerin gelişimleri yakından takip edilirken, eğitim süreci boyunca ortaya çıkabilecek sorun ya da problemler çözülmektedir. Doğal Yaşam Koleji öğrencilerin hedefler belirlemelerine yardımcı olabilmek adına kulüpler, faaliyetler, etkinlikler ve projeler oluşturmaktadır. Öğrencilerin ilgili, yetenekli ve başarılı olduğu alanlarda ilerlemelerine yönelik yönlendirmeler kurumun rehber öğretmenleri tarafından sağlanmaktadır.


Doğal Yaşam Koleji Lisesi

Doğal Yaşam Anadolu Lisesi'nde öğrenciler tüm ana eğitim derslerini hem İngilizce hem de Türkçe olarak öğrenmektedir. Uygulamalı dil eğitimi beraberinde öğrencilerin dünya standartlarında bir öğrenim görmesi hedeflenmektedir. Gelişen bilim ve teknolojiyi yakından takip eden kurum, öğrencilerinin 21. yüzyıl becerilerine sahip olmalarını desteklemektedir. Çağın gerekliliklerine uygun, modern, doğa ile iç içe huzurlu bir ortamda öğrencilere özgü oluşturulan modellerle ayrıcalıklı bir öğrenim görmesi sağlanmaktadır. Doğal Yaşam Eğitim Kurumları öğrencilerinin ders sınavlarının haricinde merkezi sınavlarda da başarılı olabilmelerini desteklemek amacı ile sınavlara yönelik faaliyetler düzenlemektedir. Kurum, öğrencilerinin akademik yönlerini güçlendirmekle birlikte onları hayata hazırlamaktadır.


Doğal Yaşam Koleji Tanıtım Filmi
Doğal Yaşam Koleji İndirimleri
Doğal Yaşam Koleji Yorumları
Devamını Gör
Doğal Yaşam Koleji'nde Eğitime Bakış
Doğal Yaşam Koleji Tanıtım Filmi
Doğal Yaşam Koleji Galeriler

Doğal Yaşam Koleji Kampüsleri

Doğal Yaşam Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Doğal Yaşam Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum